Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 1. oktobris

Zanda, Lāsma, Zandis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:50

Zibsnis 3

3. sezona, 5. sērija. 2016. g.

5.sērija Izmisīgi vēloties saprast, kas ar viņu notiek, Ketlina dodas apciemot savu māti, kura ir biomedicīnas pētniece. Tomēr māte pret savu meitu izturas kā pret testa objektu. Tikmēr Centrālsitijai uzbrūk briesmoņi, un Berijs mēģina pierunāt Džulianu ļaut viņam palīdzēt izmeklēšanā, lai noskaidrotu, no kurienes šie radījumi nākuši un kādi ir viņu mērķi.

01:40

UgunsGrēks 11

11. sezona, 56. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

56.sērija Ingeborga dusmojas uz Zigi, kurš apzadzis viņas dzīvokli. Jevgēņija pārdzīvo par policijas aizturēto Fēliksu. Zigim rodas ideja kā nopelnīt naudu un viņš ierosina Zentai veikt mazu šantāžu. Indulis atvainojas Putniņam par vakardienas apvainojumiem. Milda sadusmojas uz Zentu par viņas šantāžas mēģinājumu. Ingeborga uz bēdām iedzer šmakovku. Zenta liecina policijā. Indulis pieķer Gunāru melos.

02:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 57. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

57.sērija Milda gatavojas sagaidīt Fēliksu un Ievu no cietuma. Sabīne pasaka Jevgēņijai, ka gaida Fēliksa bērnu. Ieva uzstāda Zentai ultimātu – vai nu darbs viesnīcā, vai nu Zigis. Fēlikss netaisās būt kopā ar Sabīni bērna dēļ. Lidija pārdzīvo, ka viņas vainas dēļ Edija stāvoklis tikai pasliktinās. Zigis flirtē ar Silviju. Dana pasaka Ievai, ka viņa zina, kas patiesībā sašāva Baranovski.

02:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 58. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

58.sērija Dana pasaka Ievai, ka apmaiņā pret Edija atbrīvošanu vēlas Pētersonu viesnīcu. Sabīne nožēlo, ka samelojusi Fēliksam. Dana šokē Ievu ar video ierakstu, kurā redzams, kā sašauj Baranovski. Zigis piedāvā Zentai atgūt darbu un turpināt satikties slepus. Fēlikss pasaka Sabīnei, ka viņu starpā viss beidzies. Jezups uzaicina Sabīni uz kino. Ievai neizdodas atņemt Danai video ierakstu.

03:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 59. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

59.sērija Indulis dusmojas uz Gunāru, kurš slepus tirgo šmakovku. Gatim rodas aizdomas, ka Baranovskis jūtas krietni labāk, nekā izliekas. Indulis un Zenta piedzeras, degustējot alkoholu kafejnīcā. Gatis organizē Baranovska nogalināšanu. Ieva pasaka Putniņam, ka Baranovski sašāva Gatis. Dana Putniņam noliedz visu Ievas teikto. Baranovskis pretojas slepkavības mēģinājumam.

03:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 60. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

60.sērija Ieva dusmojas uz Putniņu, ka viņš nepārbauda viņas liecību pret Gati. Lidija pārdzīvo, ka nevar Ediju atbrīvot no cietuma. Zigis nozog Silvijai aploksni ar naudu. Ieva cenšas iegūt padomu un palīdzību no Fēliksa un Gunāra, viņai nekas neizdodas. Silvija apvaino Aņu zādzībā. Aņa sūdzas par Silviju Helēnai. Helēnai rodas plāns, kā atriebties Silvijai. Ieva cenšas iegūt no Danas pierādījumus par to, ka vainīgs Baranovska sašaušanā ir Gatis. Dana Ievu pieķer un piedraud iznīcināt videoierakstu.

04:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 61. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

61.sērija Ievai rodas plāns, kā pierādīt Gata vainu Baranovska sašaušanā. Aņa vaino Zigi, ka viņš nozadzis Silvijai naudu. Donāts Aņai netic. Indulis iedzer Ievas sagatavoto sulu ar miegazālēm. Vadims pieņem lēmumu beidzot atbrīvoties no Baranovska. Helēna un Aņa cenšas panākt, lai Vadims pamet Silviju. Zigis biedē Aņu. Zembergs saindējas ar Baranovskim sūtītām konfektēm. Ieva piedraud Gatim ar Induļa pistoli un liek atzīties Baranovska sašaušanā.

08:30

Bondi vetārsts-4

4. sezona, 1. sērija. 2012. g.

09:05

Bondi vetārsts-4

4. sezona, 2. sērija. 2012. g.

09:35

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 3. sērija. 2020. g.

3.raidījums Šīs nedēļas trešās vakariņas meistaros Artūrs Dīcis, kas šobrīd ikdienā iejūtas Oskara Zīles lomā seriālā “Nemīlētie”. Artūrs izjokos vakariņu viesus ne vienu reizi vien - sākot ar bezdurvju labierīcībām un visbeidzot ar pikantiem jautājumiem pie vakariņu galda. Kā viesi uztvers šādus vakara pavērsienus?

11:10

Meittenes 3

3. sezona, 4. sērija. 2013. g.

Meittenes 3

4. sērija Katras meitenes dzīvē reiz pienāk kāzas. Draudzenes ir pārliecinātas, ka Maša savam vīram laulības dzīvi pārvērtīs par īstu elli. Maša ir nolēmusi pierādīt, ka spēj mīļotā dzīvi pārvērst par paradīzi. Tiesa, savā izpratnē.

12:40

Izdzīvotāji 35

35. sezona, 9. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 35

Klāt jaunā, jau 35. viena no pasaules populārākā un neparedzamākā šova "Izdzīvotāji" sezonām! Šosezon cīņu par miljons dolāriem sāk 18 dalībnieki, kas sadalīti trīs ciltīs pēc viņu nodarbošanās un dzīves stila. Varoņus raksturo drosme un sasniegumi, starp viņiem ir bijušais NFL spēlētājs, jūras kājinieks, ugunsdzēsējs, glābēja un pat Olimpisko spēļu dalībniece. Dziednieku ciltī apvienoti tie, kuri palīdz citiem dziedēt emocionālas un fiziskas sāpes – medicīnas māsa, sociālā darbiniece, probācijas darbinieks, fizioterapeite un citi. Trešā cilts ir Darītāji – cilvēki, kurus ciena par darba tikumu. Tie ir cilvēki, kuri daudz nerunā, bet ķeras pie lietas – biznesmenis, slavenību asistente, sērfošanas instruktors. Katrai ciltij, katras profesijas pārstāvjiem ir atšķirīgas rakstura iezīmes, atšķirīgas iemaņas, fiziskās un emocionālās prasmes un dotības. Kas no tā visa izrādīsies svarīgākais, lai izdzīvotu šajā šovā līdz finālam un uzvarētu?

13:40

Nāvējošais ierocis 2

2. sezona, 14. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis 2

14.sērija Nopietnās nepatikšanās ar likumu nonākusi Beilijas jaunākā māsa Džesa – viņa bijusi viesnīcas numuriņā, kurā atrasts nogalināts vīrietis. Beilijai jāpieņem sarežģīts lēmums – cik tālu viņa ir gatava iet, lai aizsargātu ģimeni. Triša ir devusies izbraukumā, un Murto jātiek galā ar Rianas problēmu – viņai šķiet, ka draugs viņu krāpj.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 18. sērija. 2020. g.

18. sērija Zīle mēģina ieskaidrot Normundam, ka no sarunas ar Sandru uzzinājis, ka Inga patiešām neesot tāda, kādu viņu apraksta draugs. Normunds kategoriski noraida Oskara teikto. Inga, sadusmota par Normunda attieksmi, Valta pavadībā dodas uz sava bijušā drauga un sutenera Žoras dzīvokli. Viņa vēlas Žoram pateikt, ka izbeidz ar viņu visas saistības un ir gatava atdot viņam visu naudu. Vai Žora piekritīs Ingas nosacījumiem? Oskars ierodas slimnīcā, lai satiktu medmāsu Zani, tomēr viņa neizrāda lielu vēlmi komunicēt ar jauniegūto paziņu. Tomēr tas ir tikai līdz brīdim, kad Zīle viņai iedod savu telefonu, lai Zane varētu parunāt ar Normundu. Raimonds Katlaps, atrodoties pastāvīgā mediķu uzraudzībā, ar katru dienu jūtas arvien labāk, turpretī Normunds ar katru mirkli jūtas arvien sliktāk, jo viņa mīļotā Inga pēkšņi ir kā ūdenī iekritusi. Sofija negaidīti uz ielas satiek dēlu Oskaru un mēģina ar viņu no sirds izrunāties un salabt.

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 19. sērija. 2020. g.

19. sērija Satiekot Zīli, Normunds pasūdzas, ka Inga naktī nav atgriezusies mājās un nav nekur atrodama. Normunds kārtējo reizi dabūt dzirdēt visu, ko draugs domā par Ingu. Kamēr Žoras dzīvoklī turpinās ķīlnieku drāma, Normunds savā dzīvoklī sagaida neaicinātu, bet mīļu viesi, tomēr gan vienās, gan otrās mājās notikumi attīstās visiem iesaistītajiem pavisam neplānotā virzienā. Raimonds Katlaps slimnīcā ierauga pazīstamu seju un uzreiz steidzas zvanīt Žoram, bet Normunds sagaida zvanu no pazudušās Ingas. Viņa lūdz Normundam palīdzību, un viņš, pat pieklājīgi neaprunājies ar saviem viesiem, aizsteidzas glābt Ingu.

15:55

Alise Nevēra-12

12. sezona, 3. sērija. 2014. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 187. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 4. sērija. 2020. g.

4.raidījums Šodien vakariņas gatavos TV3 raidījuma “Bez Tabu” žurnāliste Alise Kubiloviča. Uzzināsim, kā sokas ar šī raidījuma veidošanu – dzirdēsim ne mazums satraucošu pieredzes stāstu! Uzzināsim arī, no kā Alisei un viņas viesiem ir paniskas bailes, dzirdēsim atmiņu stāstus par trakulīgajiem jaunības gadiem un uzspēlēsim jestru un muzikālu spēli. Saskaitīsim kopvērtējumu un uzzināsim – kurš ir šīs nedēļas uzvarētājs.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 196. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 197. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 232. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 232. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 187. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 20. sērija. 2020. g.

20. sērija Inga slimnīcas palātā gaida Normunda apciemojumu, bet ierodas tāds apmeklētājs, kādu viņa tik tiešām nav cerējusi ieraudzīt. Beidzot aci pret aci tiekas abi vīrieši, kuri ir konkurenti cīņā par Ingas sirdi – Normunds un Žora. Ar ko beigsies šī negaidītā tikšanās? Normunds mēģina no Ingas uzzināt, kādas ir viņas un Žoras attiecības un kas viņus saista. Ingai, kā vienmēr, ir sava versija, bet vai Normunds arī šoreiz noticēs savās mīļotās vārdiem? Artūrs un Ieva sagaida Normundu, kurš atgriežas no slimnīcas, bet Ingas slimnīcas palātā notiek vēl viena iztaujāšana – tagad Raimonds Katlaps mēģina noskaidrot, kāpēc viņu slimnīcā apciemo abu kopējais paziņa Žora. Ingai ir ko pateikt arī Raimondam, tomēr, tiklīdz viņš ir pametis palātu, meitene steidzas zvanīt savam bijušajam draugam un suteneram.

21:45

Zebra 4

4. sezona, 39. sērija. 2020. g.

22:00

Bada spēles: Zobgaļsīlis. 2. daļa

Episkās sāgas noslēguma daļa, kurā Katnisa apjauš, ka uz spēles ir likts ne tikai viņas un viņai tuvo cilvēku dzīvība, bet visas Panemas pilsoņu liktenis. Kamēr 13. apgabals iesaistās karā ar valdības spēkiem, Katnisa kopā ar cīņu biedriem metas izpildīt uzdevumu, kura mērķis ir likvidēt prezidentu Snovu. Taču dumpinieku uzvarai ir rūgta garša un Katnisu gaida daudz nopietnāks pārbaudījums nekā lamatas Bada Spēļu arēnā.

00:45

Atkārtojums

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 21. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

21.sērija Vienība ir uz pēdām visvairāk meklētam noziedzniekam, nežēlīgam slepkavam Bakiram Hadadam. Mēģinot viņu sagūstīt, sākas apšaude, kurā bojā iet civiliedzīvotājs. Tiek veikta iekšējā izmeklēšana, vienībai jāatbild uz jautājumiem, un Hondo spējas turpināt komandas vadību tiek nopietni apšaubīta.

01:35

UgunsGrēks 11

11. sezona, 65. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

65.sērija Ingeborga un Zenta sastrīdās, abas iztraucē Indulis. Edijs uzzina, ka Vadims vainīgs viņa vecāku nāvē. Ieva dusmojas, ka vēl aizvien tiek turēta ieslodzīta savā istabā. Ingeborga nolemj atspēlēties Zentai. Zenta pieķer Ingeborgu zādzībā. Aņai ir plāns, kā savest kopā Donātu un Helēnu. Ievu satriec ziņa, ka Gatim Baranovska sašaušanas naktij ir neapgāžams alibi. Helēna un Donāts nopriecājas par meitas sagādāto pārsteigumu. Lidijas cilvēki nolaupa Aņu.

02:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 66. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

66.sērija Putniņam ir aizdomas, ka Baranovskis amnēziju tēlo. Vadima cilvēki pieprasa no Ziga naudu. Zembergs provocē Baranovski un atklāj, ka Putniņam bijusi taisnība. Helēna un Donāts saprot, ka Aņa ir pazudusi. Lidijas cilvēks apdullina Aņu ar miegazālēm. Zigis apspēlē Lidiju kārtīs. Vadims un Donāts pieļauj domu, ka Aņa ir noaupīta. Lidija dod rīkojumu, lai pret nolaupīto Aņu izturas labi. Gatis liek saprast, ka meiteni ģimenei dzīvu neatdos.

02:40

UgunsGrēks 11

11. sezona, 67. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

67.sērija Gatis nolemj apciemot Baranovski slimnīcā. Ieva pārdzīvo, ka Gatis dara visu, lai Ediju iegāztu. Gatis biedē Baranovski. Ieva izstāsta Lidijai par videoierakstu, kurā redzams, ka Baranosvki sašauj Gatis. Silvija uzzina, ka Aņa ir nolaupīta. Donāts no Ziga parādu nepieņem, Zigis par negaidīti iegūto naudu nolemj uzdzīvot. Dana izstāsta Lidijai visu par Gati un to, ka ir stāvoklī. Helēna pasaka Putniņam, ka Aņa ir nolaupīta. Lidija pasaka Gatim, ka zina visu par Baranovska sašaušanu.

03:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 68. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

68.sērija Lidija pārmet Gatim, kā viņš tā varēja rīkoties pret Ediju. Gatis skaidro, ka darījis to greizsirdības dēļ. Donāts iejaucas Helēnas un Putniņa sarunā un pasaka, ka Aņa ir atradusies. Gatim rodas plāns Baranovska sašaušanā vainot kādu citu cilvēku. Vadimam piezvana Aņas nolaupītāji un pieprasa miljonu par Aņas atbrīvošanu. Ingeborga atnes Zigim viņa mantas un pasaka, ka šķiras no viņa. Baranovskis pasaka Indulim, ka atcerējies, kas viņu sašāvis. Gatis draud Ievai.

03:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 69. sērija. 2014. g.