Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 3. augusts

Augusts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:40

Ūdens ziloņiem

2011. g.

Kad Džeikobs iepazīstas ar Marlīnu, starp abiem uzplaukst mīlestība no pirmā skatiena. Kopīgā līdzcietība pret neparastu ziloni abos atraisa dziļas jūtas. Viņu mīlestība varētu būt mūžīga, ja vien Marlīnas valdonīgais vīrs Ogests (Kristofs Volcs) nebūtu apņēmies visam pielikt traģisku punktu.

03:00

Makgaivers

1. sezona, 7. sērija. 2017. g.

Astoņdesmito gadu supervaronis Makgaivers ir atgriezies! Tikpat gudrs, tikpat izveicīgs, tikpat erudīts un visu protošs! Viņš joprojām strādā Fēniksa fondā un dodas glābt pasauli tad, kad citi vairs nespēj palīdzēt. Makgaiveram ir jauns boss – Metija, un jauna komanda – muskuļu kalns Džeks, hakere un tehnoloģiju pārzinātāja Railija un, protams, viņa labākais draugs un atbalsts – Vilts. Makgaivers atkal ir gatavs doties uz jebkuru pasaules nostūri, lai glābtu, palīdzētu, atvestu mājās – viņš darīs jebko citu labā!

03:50

UgunsGrēks 7

7. sezona, 63. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

63.sērija Jagudins cenšas atrast veidu, kā palikt ar Sintiju divatā. Česlavs vēlas noskaidrot, cik tuvas ir Sintijas un Jagudina attiecības. Sintija apsola Aivaram, ka panāks viņu pārim Česlava labvēlību šova laikā. Olafs, Vanda un Roze biedē Danielu, lai iegūtu informāciju. Česlavu iepriecina Sintijas attieksme. Ziemelis cenšas panākt, lai Leons paliktu viņa ārsts. Leons pasaka Elizabetei, ka Ziemelis ir vesels un slimību tikai tēlo.

04:20

UgunsGrēks 7

7. sezona, 64. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

64.sērija Zenta lūdz Rozes un Vandas palīdzību, lai sapostos šovam. Vadims instruē Helēnu un Silviju atzīmju likšanai. Ziemelis nobīstas, ka Elizabete ir atklājusi viņa melus par slimošanu. Vadimu nepatīkami pārsteidz Zentas izskats. Leons cenšas Elizabetei pierādīt, ka Ziemelis tikai izliekas slims. Vadims dusmojas uz Zentu, kura izgāzusi šovu. Elizabete lūdz Denisa palīdzību, lai palīdzētu tēvam. Vadims piedraud Česlavam.

06:30

Rastijs Rivets

1. sezona, 12. sērija. 2016. g.

Rastijs ir inženieris, kurš vada glābējrobotu komandu, kopā atrodot risinājumu vissarežģītākajām problēmām.

07:00

Madagaskaras pingvīni 2

2. sezona, 19. sērija. 2010. g.

Madagaskaras pingvīni 2

19. sērija Zoodārzu apmeklē bērnu grupa, un viens no zēniem pastāsta, ka katru dienu cenšas paveikt kādu labu darbu. Tas iedvesmo pingvīnus, un viņi cenšas neatpalikt labestībā. Ierindnieks palīdz Mortam dabūt laukā našķus no saldumu automāta, bet gluži negaidīti abi iekļūst automātā un vairs netiek ārā. Pingvīni un lemuri ir spiesti apvienoties, lai glābtu savējos.

07:35

Madagaskaras pingvīni 2

2. sezona, 20. sērija. 2010. g.

Madagaskaras pingvīni 2

20. sērija Pingvīni uzlaiž gaisā koalu mītni, un koalu lācīti Leonardu uz laiku pārved uz ķenguru mītni pie kareivīgā Džoija. Atklājas, ka abi austrālieši nemaz tik saticīgi nespēj sadzīvot. Pingvīni novēro ienaidniekus – Alisi, Darbinieku X un žurkas –, līdz sabojājas novērošanas aprīkojums. Viņi izlemj, ka vajadzīgs spiegs, kas iefiltrētos pie žurkām, un piemērotākais šai lomai šķiet Morts…

08:00

Soli pa solim 6

6. sezona, 2. sērija. 1997. g.

08:30

Soli pa solim 6

6. sezona, 3. sērija. 1997. g.

09:00

Dokumentālā filma seko līdzi dažāda vecuma bērnudārza grupām, kurās var redzēt, kā bērni iepazīst pasauli apkārt tiem.

10:00

Superbingo

21. sezona, 31. sērija. 2020. g.

Superbingo

Loterijas SuperBingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Krista Pesecka, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

11:30

Zvaigznes ceļo 3

3. sezona, 5. sērija. 2017. g.

Piedāvājam jums eksotikas pilnu ceļojumu, kas skatīts ar kādas Latvijas zvaigznes acīm. Tautā iemīļoti cilvēki sniedz ieskatu savdabīgā kultūrā un tradīcijās, tomēr galvenokārt uz savas ādas izbauda visu neikdienišķo un brīžiem trakulīgo. Saule un tuksneša karstās smiltis aizvedīs piedzīvojumu ceļotāju un Playground rīkotāju Sibillu Šlegelmilhu uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, komponists Uldis Marhilēvičs iepazīs vasaras un ziemas kontrastus saulainā Turcijas pavasarī, dziedātāja Liene Šomase dosies eksotiskā Nīlas kruīzā Ēģiptē, operdziedātāja Sonora Vaice piedzīvos savu sapņu ceļojumu Seišelu salās, uz Holandes ziedu laukiem un piedzīvojumiem dosies Ieva Adamss, savukārt ceļojumu sērijas noslēgs aizraujošs raidījums Baltkrievijā.

12:30

Kauja pie plīts

1. sezona, 8. sērija. 2017. g.

,,Kauja pie plīts'' ir realitātes šovs, kurā austrāļu ģimenes savā starpā dodas spraigā cīņā, pagatavojot dažādus ēdienus, un finālā kāda no ģimenēm iegūst balvu 100 000 dolāru vērtībā.

14:00

Kauja pie plīts

1. sezona, 9. sērija. 2017. g.

,,Kauja pie plīts'' ir realitātes šovs, kurā austrāļu ģimenes savā starpā dodas spraigā cīņā, pagatavojot dažādus ēdienus, un finālā kāda no ģimenēm iegūst balvu 100 000 dolāru vērtībā.

15:30

Apslēptās karaļvalsts sargi

Mērija Ketrīna atgriežas sava ekscentriskā tēva namā, taču zinātnieka nemitīgie centieni atrast tuvējā mežā sīciņu civilizāciju sabojā abu attiecības. Tomēr drīz vien nāvīgi ievainotā meža karaliene Tara nobur Mēriju un uztic viņai nogādāt drošībā trauku ar jauno karalieni. Kopā ar pieredzējušu lapu karotāju, diviem delverīgiem gliemjiem un jaunu karstgalvi Mērija piekrīt veikt šo uzdevumu. Kad uzbrūk ļaunie spēki, kurus vada Mandreiks, draugiem būs jāapvienojas, lai izglābtu savu pasauli.

17:15

Saimniekdēlam Jānim pienācis laiks ņemt sievu, bet vecāku nolūkoto brūti viņš nav ar mieru precēt. Izdomājis – meklēšot pats tādu, pie kuras velk sirds. Viegli jau preciniekam neiet, jo daudzas meitas met acis uz stalto saimniekdēlu, kāro tikt saimnieces godā… Tomēr Jānis ir gana gudrs un izdomā, kā visām viņu pītajām viltībām tikt klāt, kā dzirdēt to, ko acīs teikt negribētu, un tad jau arī izdodas atrast īsto - skaistāko, sirsnīgāko, strādīgāko… Filmas sižeta pamatā Rūdolfa Blaumaņa humoristiskie stāsti.

20:10

Džons Kārters

2012. g.

Džons Kārters ir godīgs un drošsirdīgs vīrietis, kas dzimis Virdžīnijas štatā un piedalījies pilsoņu karā. Taču kara laikā piedzīvotais ir salauzis viņa garu. Viņš nejauši nonāk uz Barsumas – planētas, kur viņa spēks un veiklība dubultojas. Viņam jāizmanto jaunās spējas, lai izdzīvotu gadsimtiem ilgajā karā, kas notiek starp planētas iedzīvotājiem. Viņš ir vienīgais, kas var šo planētu glābt.

22:50

Betmens: sākums

2005. g.

Spraiga sižeta dēku filma/ fantāzijas filma/ trilleris. ASV/ Apvienotā Karaliste, 2005.g. Režisors - Kristofers Nolans. Lomās: Kristjens Beils, Maikls Keins, Liems Nīsons, Keitija Holmsa, Gerijs Oldmens, Toms Vilkinsons, Rūtgers Hauers, Kens Vatanambe, Morgans Frīmens. Pasaule ir pārāk maza, lai tajā pazustu kāds tāds kā Brūss Veins. Pēc savu vecāku nāves viņš ilgi bijis projām Āzijā, ilgi mācījies, tomēr tagad ir gatavs atgriezties, lai pierādītu, ka Gotemas pilsētā tomēr nevalda tikai ļaundari un krāpnieki. Te viņš kļūs par to, kuru visa pasaule iepazīs kā leģendāro cīnītāju ar ļaunumu.

01:40

Austrālija

2008. g.

Austrālija

Īsi pirms Otrā pasaules kara kāda angļu aristokrāte dodas uz Austrāliju, kur satiek lauciniecisku vietējo un negribīgi piekrīt ar viņu sadarboties, lai nezaudētu mantoto zemi. Kopīgiem spēkiem viņi mēro tūkstošiem jūdžu pa pasaulē skaistāko un arī skarbāko apvidu, piedzīvojot Pērlhārborai uzbrukušo japāņu spēku īstenoto Darvinas bombardēšanu.