Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 19. oktobris

Leonīds, Leonīda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:40

Autoziņas

9. sezona, 36. sērija. 2020. g.

01:05

Melu Teorija 6

6. sezona, 2. sērija. 2020. g.

01:35

UgunsGrēks 12

12. sezona, 61. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

61.sērija Jevgēņija pārdzīvo, ka Fēlikss viņai vēl aizvien nav noticējis. Ieva nolemj Jevgēņijai palīdzēt. Vadims iesniedz oficiālu sūdzību par Induli. Viesturs cenšas kaut ko noskaidrot par Ediju. Svjatoslavs nožēlo savu rīcību un nolemj parunāt ar Fēliksu. Indulis cenšas izskaidroties ar Danu. Fēlikss dodas atvainoties Jevgēņijai. Dana Induli apsūdz par uzmākšanos. Fēlikss un Jevgēņija salabst.

02:05

UgunsGrēks 12

12. sezona, 62. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

62.sērija Milda gatavojas iet prom no darba. Gunārs atzīstas, ka Lidijas gredzenu bija paņēmusi Mirdza. Putniņš atstādina Induli no policista darba pienākumiem. Gunārs pasaka Mirdzai, ka vairs nevēlas veidot partiju un piedalīties vēlēšanās. Helēna dodas pie Danas, lai uzzinātu viņas patiesās domas un plānus. Jevgēņija nobīstas, ka Fēlikss atkal paliks greizsirdīgs uz Svjatoslavu. Fēlikss piedāvā Svjatoslavam uztaisīt DNS analīzi.

02:45

UgunsGrēks 12

12. sezona, 63. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

63.sērija Aivars apsola Viesturam palīdzēt noskaidrot, kur atrodas Edijs. Indulis lūdz Zentas palīdzību, lai atmaskotu Helēnu un Donātu. Ieva nesaprot, kāpēc Viesturs tā izmainījies. Milda uzzina, ka Viesturs gatavojas no Lidijas izvilināt informāciju. Lidija piemāna Viesturu. Zenta cenšas ierakstīt Helēnas un Donāta sarunu. Induļa plāns neizdodas. Viesturs uzzina, ka Edijs nav Turcijā.

03:10

UgunsGrēks 12

12. sezona, 64. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

64.sērija Zenta interesējas par DNS analīžu testa rezultātiem, ko uztaisījuši Fēlikss un Svjatoslavs. Fēlikss nervozē par to, kas notiks, ja Svjatoslavs tiešām izrādīsies viņa dēls. Zentu gandrīz pieķer, slepus lasot DNS testa rezultātus. Donāts pasaka Helēnai, ka viņam nav naudas Helēnas kleitām. Helēna piedāvā Danai apkrāpt Vadimu. Fēlikss un Svjatoslavs atklāj, ka DNS testa vēstule ir sabojāta. Silvija sadusmojas uz Helēnu.

03:50

UgunsGrēks 12

12. sezona, 65. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

65.sērija Gatim rodas ideja, kā ietekmēt Ediju. Lidija noalgo fotogrāfu, lai viņš pieķertu un nofotografētu Viesturu un Ievu intīmā situācijā. Silvija izstāsta Donātam, ka Helēna taisās apkrāpt Vadimu. Helēna un Donāts sastrīdas. Ieva pasaka Viesturam, ka priecājas, ka viņi ir pāris. Ediju sāpina fotogrāfa uzņemtās fotogrāfijas. Viesturs guļamistabā pārdomā un negaidot atraida Ievu.

04:15

UgunsGrēks 12

12. sezona, 66. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

66.sērija Gunārs gatavojas savas partijas reklāmas pasākumam. Mirdza uztraucas, ka Gunārs atkal varētu būt salietojies nomierinošus līdzekļus. Aivars iesaka Viesturam neuztraukties par to, kur atrodas Edijs. Gunārs piedāvā Aivaram un Lidijai uzstāties viņa pasākumā. Viesturs dodas pie Ievas, lai atvainotos. Mildu sāpina Mirdzas attieksme. Ieva un Viesturs sastrīdas. Aivars un Lidija aizstāv Mildu.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 4

4. sezona, 2. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 4

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 200. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 6. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 13. sērija. 2020. g.

13.raidījums Šonedēļ “Gandrīz ideālajās vakariņās” viens pie otra ciemosies influencere Elīna Didrihsone, aktrise Zane Burnicka, dziedātājs Edgars Kreilis un bārmenis Andris Reizenbergs. Andris viesus uzņems pirmais, tādēļ satraukums būs dubultā. Lai gan viesi cerēs nogaršot populārā bārmeņa slaveno siļķi kažokā, ēdienkartē šoreiz tā netiks iekļauta. Toties viesi baudīs kokteili, kas Andrim atnesa pasaules labākā bārmeņa titulu.

11:05

Meittenes 3

3. sezona, 17. sērija. 2013. g.

Meittenes 3

17.sērija No Saratovas atbrauc Ļoļas mamma. Mātes trokšņainā daba sagādā meitenēm lielas galvassāpes. Taču svarīgākais, ka māte domā – meita vēl aizvien dzīvo kopā ar savu oligarhu Fjodoru.

12:35

Vajātie

1. sezona, 7. sērija. 2017. g.

Mūsdienās cilvēkam grūti palikt neredzamam – jebkura kustība atstāj digitālos nospiedumus, pēc kuriem daudz ko par cilvēku var uzzināt un izsekot viņu gaitām. Šovs ļauj pārbaudīt – cik vienkārši vai sarežģīti vienkāršiem cilvēkiem būtu bēguļot no likumsargiem un netikt notvertiem. Deviņas vienkāršu amerikāņu komandas, kurā katrā ir pa diviem cilvēkiem, mēģina izvairīties no 32 pasaules labāko izmeklētājiem. Ja viņiem tas izdosies 28 dienas, komanda balvā iegūs 250 tūkstošu dolāru. Starp bēgošajiem ir izbijis bandas dalībnieks, kurš bijis arestēts 13 reizes, bet nu kļuvis par krimināllietu advokātu; ir cilvēki, kuru bizness ir izklaide – dažādu labirinta tipa spēļu un āķīgu uzdevumu veidošana; ir arī tādi, kas savas dienas pavada meža takās un zina visu par izdzīvošanu. Vai kādam izdosies noturēties visas 28 dienas nenotvertam?

13:35

Ilūzija

1. sezona, 4. sērija. 2018. g.

4.sērija Mošauta bijusī aktrise, kas pievērsusies zīlēšanai un pareģojusi cilvēku likteņus. Kamerons ir aizvainots, saprotot, ka pieaicināts šai lietai tikai tāpēc, ka Keja uzskata, ka viņš pārstāv to pašu nozari. Kamerons uzskata, ka zīlniece bijusi krāpniece atšķirībā no viņa. Drīz vien noskaidrojas, ka Kameronam ir taisnība – zīlniecei bijis pāriniece, kas vērojusi visu caur spoguli un nodevusi ziņas zīlniecei. Izmeklēšanas pēdas noved pie ieroču tirgotāju mafijas.

14:35

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 28. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

28. sērija Oskars Zīle, sagaidījis zvanu no Zanes, atbrauc pie viņas uz mājām, lai aizvestu savu draugu Normundu, kurš ir galīgi pārdzēries. Likteņa ironija – brīdī, kad draugi mēģina nokļūt mājās, viņi nokļūst Žoras redzeslokā, kurš nomaļā vietā kaut ko gaida. Izveidojas nepatīkama un pat sāpīga situācija Normundam, kurš ir piedzēries, bet varbūt šoreiz šajā grūtajā un bezcerīgajā situācijā palīdzēs viņa uzticamais draugs Oskars? Sliktākais ir tas, ka par šīs nesamierināmo ienaidnieku tikšanās liecinieci pret savu gribu kļūst Sandra. Kā Oskars savai labajai paziņai izskaidros, ko viņš dara šajā dīvainajā vietā? Pie Zanes dzīvokļa durvīm negaidīti pieklauvē Inga, viņa Zanei izsaka pārmetumus par Normundu, bet Zīle ar Normundu joprojām mēģina atrisināt Žoras problēmu. Vai draugiem izdosies to izdarīt klusi, lai neviens to nepamanītu, un vai to darot, viņi nesagaidīs Žoras atriebību?

15:10

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 29. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

29. sērija Kamēr Sandra ciemojas Oskara dzīvoklī, viņa domas klīst citur, viņš dīvaini uzvedas, un dīvainas izvēršas arī abu attiecības. Varbūt tas ir tāpēc, ka Sandra netīšām kļuva par Oskara, Normunda un Žoras stāsta liecinieci? Valts nekur nevar atrast, kā ūdenī iekritušo Žoru, viņš vēršas pēc palīdzības pie Raimonda Katlapa, bet, nesagaidot palīdzību no uzņēmēja, Valts ir gatavs pat braukt pie Makara uz ofisu. Pēc Sandras vizītes viņa dzīvoklī, Zīle steidzas runāt ar Normundu, tomēr viņš īsti nevar palīdzēt, un, kamēr abi apspriež delikātās, tikai viņiem zināmās tēmas, draugu sarunu, viņiem to nenojaušot, noklausās Inga. Oskars Zīle saprot, ka Žoram ir liela problēma, un viņam steidzīgi vajag to atrisināt. Ieva ar Artūru atgriežas Rīgā no kāzu ceļojuma. Artūra brālis Normunds pasaka Ingai acīs tieši to, ko domā – viņam vairāk nav spēka ar Ingu dzīvot zem viena jumta, tomēr meitenei izdodas šo sarunu pagriezt tā, lai gūtu no tās labumu, un Normundam pilnībā izslīd zeme zem kājām. Pēc romantiskām vakariņām Zīle ar Sandru izlemj omulīgo vakaru turpināt brīvā dabā – diemžēl vienam no viņiem tas var beigties traģiski.

15:50

Alise Nevēra-13

13. sezona, 6. sērija. 2015. g.

Alise Nevēra strādā kopā ar savu partneri detektīvu Fredu Maršānu. Katram no viņiem ir savas dotības, savas stiprās puses, savas metodes, kā notvert vainīgo, taču mērķis – abiem kopīgs. Starp abiem virmo plaša emociju gamma – gan draudzība un zināmas simpātijas, gan nesaprašanās un domstarpības, kas drūmo izmeklētāju darba dienu padara krietni vien aizraujošāku.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 200. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 14. sērija. 2020. g.

14.raidījums "Gandrīz ideālu vakariņu" stafeti pārņem mūziķis Edgars Kreilis, kas kā atklāsies, negatavos savās mājās, bet kādā ļoti greznā draugiem piederošā Rīgas dzīvoklī. Edgars vakariņas negatavos viens – kas būs šī daiļā būtne, kas metīsies palīgā Edgara mīļākās kūkas cepšanā? Raidījumā uzzināsim, jeb pieķersim Edgaru nelielos melos, un vakara gaitā uzzināsim cik gados ir visprātīgāk precēties.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 209. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 210. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 248. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 248. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 200. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 30. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

30. sērija Normunds Oskara mājās ir satraucies un uzbudināts, viņš draugam izstāsta, ka Inga kaut kādā veidā ir uzzinājusi abu noslēpumu par Žoras nozušanu, Oskaram uzreiz ir skaidrs, kā Inga tikusi pie tādas informācijas. Tomēr tā vēl nav pati sliktākā ziņa Normundam – viņš avīzē izlasa, kas noticis ar Sandru. Arī Valts, iegriezies Makara ofisā, uzzina, kas atgadījies ar Sandru. Tagad visi mēģina saprast, kur ir pazudis Žora un kas noticis ar Sandru. Atgriezies mājās, Normunds atrod Ingu, kura grib ar viņu nopietni parunāt un vienoties, kā viņi tālāk dzīvos. Vai Ingai izdosies pierunāt Normundu palikt kopā? Artūrs un Ieva gatavojas apciemot Ievas mammu. Kā viņiem veiksies saskarsmē tagad, kad abi ir oficiāli kļuvuši par vīru un sievu un vēl gaida bērniņu? Oskars Zīle pēc tēva lūguma apmeklē viņu cietumā, Mārtiņš izsaka dēlam pārmetumus par uzvedību un attieksmi pret viņa bijušo biznesa partneri Makaru.

21:40

Vakariņas mammai

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

8.raidījums Radio un TV raidījumu vadītāja Agnese Drunka bērnībā ar matu lakas flakonu intervēja savus tuviniekus un pie spoguļa "lasīja ziņas". Lai arī bijusi apzinīga, skolas dienasgrāmatā piezīmes kā "Agnese traucē stundu" nebija retums. Pateicībā par savu saulaino bērnību un to, ka mamma vienmēr bijusi līdzās un uzticējusies, Agnese kopā ar viesmīlības ekspertu Arvi Zēmani gatavos mammai pārsteiguma vakariņas. Vai Agnesei izdosies pārsteigt mammu?

22:40

Labais ārsts 3

3. sezona, 8. sērija. 2017. g.

8.sērija Melendezs turpina pret pacientu ārstēšanu izturēties ļoti piesardzīgi, un tas izraisa domstarpības ar Limu. Lima nolemj izbeigt abu attiecības, jo saprot, ka nespēs visu apvienot. Morganai tiek nozīmēta pirmā operācija kā vadītājai, un viņa to sekmīgi paveic. Viņa atzīstas Glāsmanam par savu slimību, un atklājas, ka situācija ir sliktāka, nekā viņa domājusi.

23:40

Atkārtojums

Operācija: Jauna dzīve

1. sezona, 2. sērija. 2020. g.

2.raidījums Par iespēju bez maksas saņemt vairākas plastiskās operācijas, kā arī jaunu, žilbinošu smaidu cīnīsies nākamais finālistu trijnieks. Simpātiskā Jūlija, kas jaunībā bijusi līdzīga supermodelei nespēj pieņemt sava ķermeņa aprises, kā arī sadzīvot ar neveiksmīgas krūšu operācijas sekām. Apaļīgais Ervīns slēpjas no fotokamerām un ar skumjām atceras, kā vēl nesen bija slaids un seksapīls. Renārs, kuru draugi visu dzīvi pamatoti saukuši par Resno, īsā laikā nometis 40 kilogramus liekā svara un sapņo atbrīvoties no vairākiem kilogramiem liekās ādas. Uzzināsim, kā sokas pirmā raidījuma uzvarētājai, astoņu bērnu māmiņai Karīnai, kā arī kopā ar viņu dosimies pie zobārsta un būsim liecinieki Karīnas plastiskajai operācijai. Kā Karīna to pārcietīs un kurš kļūs par nākamo uzvarētāju?

00:45

Atkārtojums

3 dienas, lai nogalinātu

2014. g.

Šajā spraigajā asa sižeta filmā Kevins Kostners atveido bīstamu starptautisko spiegu, kurš ir apņēmies pamest savu riskanto darbu, lai beidzot veidotu tuvākas attiecības ar sievu un meitu, no kurām viņš ir atsvešinājies viņu drošības dēļ. Tomēr viņam jāizpilda pēdējais uzdevums. Vai viņš spēs atrast pasaules nežēlīgāko teroristu un vienlaikus sievas prombūtnes laikā pirmo reizi pieskatīt savu meitu, kura jau ir pusaudze?

02:55

UgunsGrēks 12

12. sezona, 67. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

67.sērija Gatis nolemj beidzot salauzt Edija spītēšanos. Fēlikss gaida pienākam DNS testa rezultātus. Baranovski uztrauc Edija psiholoģiskais stāvoklis. Gatis nobīstas, ka Edijs ir sajucis prātā. Fēlikss un Svjatoslavs nolemj gaidīt DNS testa rezultātus kopā. Vadims pasaka, ka nevēlas Donātu redzēt savās un Danas kāzās. Helēna mēģina pierunāt Donātu salabt ar Vadimu. Donāts atsakās. Fēlikss un Svjatoslavs uzzina DNS testa rezultātus.

03:30

UgunsGrēks 12

12. sezona, 68. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

68.sērija Vadims un Dana gatavojas kāzu ceremonijai. Silvija cenšas kāzas izjaukt. Viesturs uzzina, kur tiek turēts Edijs. Jevgēņija dusmojas uz Svjatoslavu, kurš izrādījies krāpnieks. Silvija mēģina izdarīt pašnāvību. Viesturs atbrīvo Ediju no Baranovska klīnikas. Fēlikss un Svjatoslavs salabst. Ievu šokē Edija parādīšanās viesnīcā. Helēna apsola Silvijai izjaukt Vadima un Danas laulību. Viesnīcā atskan šāviens.

04:20

UgunsGrēks 13

13. sezona, 1. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

1.sērija Lode trāpa Viesturam plecā. Danai nepatīk Vadima lēmums. Ediju pārsteidz tas, ka Viesturs pazīst šāvēju. Gunārs uzzina nepatīkamus jaunumus. Dana dara visu, lai viņai nebūtu jāpārguļ ar Vadimu. Svjatoslavs nolemj braukt uz Murmansku, lai sameklētu savu īsto tēvu. Fēlikss un Jevgēņija apsola Gunāram, ka Gunāra probūtnes laikā pieskatīs kafejnīcu. Sofija nolemj cīnīties par savām interesēm.