Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 25. oktobris

Beāte, Beatrise

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:20

Svešais 3

1992. g.

Kosmosa kuģa avārijā vienīgo izdzīvojušo Ripliju (Sigurnija Vīvere) izglābj „Fiorina 161” komanda, kas ir izvarotāji un slepkavas, kuri savus grēkus izvēlējušies izpirkt tāltālā Visuma nostūrī pēc tam, kad viņu kolonija tika oficiāli likvidēta. Riplija nav vienīgā jaunpienācēja uz šīs planētas. Avārijā ir izdzīvojis arī briesmīgais radījums, kurš savu ļaunumu ir iemiesojis kādā savvaļas sunī…

03:25

Makgaivers

1. sezona, 20. sērija. 2017. g.

04:15

UgunsGrēks

13. sezona, 11. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

11.sērija Ieva cenšas izvairīties gan no Viestura, gan Edija. Jevgēņija iesaka Ievai beidzot izlemt, kurš no puišiem viņai patīk labāk. Mirdza cenšas pavedināt Jezupu. Ieva pasaka Edija, ka viņu starpā viss beidzies. Sofijai rodas plāns, kā izjaukt Ievas un Viestura attiecības. Aivars pieķer Jezupu Mirdzas numurā un sola viņu atlaist no darba. Ieva ierauga Viesturu un Sofiju gultā.

06:00

Lauvas sardze

1. sezona, 17. sērija. 2015. g.

Simbas dēls Kions apvieno savus draugus, un visi kopā saukti par Lauvas sardzi viņi cīnās, lai aizsargātu savu zemi

06:30

Spēkratu ciems

1. sezona, 11. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

08:55

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 15. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

09:25

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 16. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

10:00

Superbingo

21. sezona, 43. sērija. 2020. g.

Superbingo

Loterijas Superbingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Nora Legzdiņa, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

11:30

Atkārtojums

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 4. sērija. 2020. g.

Piedzīvojums brīvajām meitenēm un puišiem, dāmām un kungiem! Ar ekspertu palīdzību piemeklēti pāri dosies aklajā randiņā auto ceļojumā pa Latviju. Kuri pāri pēc brauciena vēlēsies turpināt attiecības un kuri šķirsies? Brauciena laikā dalībnieki iepazīs viens otru, taču vēl labāk iepazīties palīdzēs dažādi uzdevumi. Automašīnā pāri spēlēs spēles, kāda puiša uzvedums, lai iekarotu dāmas sirdi, būs pārnest savu pārinieci pāri tiltam, citam pārim – atkailināties jau pirmajā randiņā, dodoties peldē. Galapunktā pāri nonāks skaistās vietās Latvijā, kur nāksies lemt, vai turpināt iepazīšanos vakariņu laikā, ballītē vai citur vai tomēr iepazīšanās stāstam nebūs lemts turpināties.

12:30

Atkārtojums

Manas mājas ar IKEA

3. sezona, 5. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

13:05

Atkārtojums

Lieliskie 2

2018. g.

Lieliskie 2

Pēc varoņdarbiem, ko Lieliskie paveica pirmajā sērijā, viņiem ir pievērsta paaugstināta uzmanība no žurnālistu puses un ikdienas rutīna, kurā ir iestigusi ģimene, aizvien biežāk liek būt neapmierinātiem ar superspējām, ar kurām viņus ir apveltījusi daba. Taču drīz vien visām ģimenes problēmām būs lemts atkāpties otrā plānā, jo par apdraudējumu Lieliskajiem ir kļuvis jauns un varens ļaundaris.

15:15

Atkārtojums

Galaktikas sargi: 2.daļa

2017. g.

Galaktikas sargi: 2.daļa

Visa raibā kompānija ir atgriezusies pilnā sastāvā! Un joprojām viss notiek pa vecam – ar apbrīnojamu regularitāti tā turpina iekulties visdažādākajās situācijās un gandrīz bez zaudējumiem (dažreiz pat ar ieguvumiem) apkārtējiem veiksmīgi izkļūt no visa ārā. Šoreiz viņu galvenais uzdevums būs atminēt Galaktikas lielāko noslēpumu – kurš tad īstenībā ir Pītera Kvila tēvs?

19:00

Tiešraide

Nekā personīga

25. sezona, 10. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

19:50

Tiešraide

Melu Teorija 6

6. sezona, 3. sērija. 2020. g.

20:20

Balss maskā

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

Balss maskā

Šovs "Balss maskā" ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta slavenību muzikāla sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtēs skatītāji, bet minējumus par to, kas tieši slēpjas zem maskas, izteiks šova īpašā detektīvu komanda. Šis ir noslēpumainākais un krāšņākais šovs pasaules vēsturē, kura aizsākumi meklējami Korejā. Tas kļuvis par pēdējo gadu veiksmes stāstu, šovam var sekot līdzi vairāk nekā 15 pasaules valstīs, tai skaitā arī kaimiņvalstī Igaunijā.

22:55

Interpola aģents un prokurore ir apņēmušies saukt pie atbildības starptautisku banku, kas iesaistīta nelikumīgā ieroču tirdzniecībā. Abus censoņus gaida iespaidīga apšaude Gūgenheima muzejā Ņujorkā, kā arī ceļojums no Ņujorkas uz Stambulu caur Berlīni un Milānu. Šajā slavenās filmas „Skrien, Lola, skrien” režisora Toma Tikera darbā atspoguļoti nesen notikuši noziegumi un to dalībnieki, tostarp 1991. gada naudas atmazgāšanas skandāls, kā arī Vatikāna un mafijas banķiera Roberta Kalvi nāve - 1982. gadā viņu atrada pakārtu zem tilta Londonā.

01:15

Atkārtojums

Mammu izpriecu vakars

2014. g.

Elisone un viņas draudzenes ir pārgurušas mammas – viņām vitāli nepieciešams atpūsties. Nevajag jau neko daudz – mierīgas pieaugušo cilvēku vakariņas, kas nav servētas papīra tūtā, sieviešu sarunas un nedaudz jautrības. Viņas sarunā, ka vīri pieskatīs bērnus, kamēr pašas mazliet izklaidēsies. Liekas – kas gan varētu noiet greizi?? Ļoti daudz kas.

03:05

UgunsGrēks

13. sezona, 12. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

12.sērija Helēna un Donāts nolemj sarīkot Silvijas piemiņas pasākumu. Edijs atsakās piedalīties Sofijas plānos. Viesturs pasaka Sofijai, ka ir saticis citu sievieti. Vadims uzzina, ka Silvija ir izdarījusi pašnāvību. Jevgēņija pierunā Ievu izrunāties ar Viesturu. Sofija pasaka Ievai, ka ir Viestura līgava un abi gatavojas precēties. Silvijas piemiņas pasākumā sveika un vesela ierodas Silvija kopā ar līgavaini Manfrēdu.

03:40

UgunsGrēks

13. sezona, 13. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

13.sērija Zentai skauž, ka Silvija sev atradusi līgavaini. Danai nepatīk, ka Vadims izrāda interesi par Silviju. Aivars vēlas, lai Jezups iet prom no darba. Jezups lūdz palīdzību Mirdzai. Silvija un Manfrēds stāsta Vadimam, cik ļoti viņi mīl viens otru. Vadims ir greizsirdīgs uz Manfrēdu. Mirdza izmanto situāciju un melo Aivaram. Jezups nevēlas piedalīties Mirdzas plānā. Silvija un Manfrēds cer, ka visi ir noticējuši viņu meliem.

04:05

UgunsGrēks

13. sezona, 14. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

14.sērija Aivars atvainojas Fēliksam par saviem meliem. Jezups nožēlo, ka sapinies ar Mirdzu. Sofija uzzina, ka Viesturs gatavojas atklāti parunāt ar Ievu. Jezups noraida Fēliksa plānu, kā tikt vaļā no Mirdzas. Ieva pārdzīvo, ka Viesturs nav nācis pie viņas un izskaidrojis situāciju. Sofijai rodas plāns, kā izjaukt Viestura un Ievas sarunu. Viesnīcā atgriežas Gunārs. Viesturs domā, ka sarunājas ar Ievu, bet viņu dzird Sofija. Gunāru pārsteidz Jezupa atrašanās Mirdzas istabās.