Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 7. augusts

Alfrēds, Madars, Fredis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:50

Melnais kods 3

3. sezona, 13. sērija. 2017. g.

01:40

UgunsGrēks 8

8. sezona, 10. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

10.sērija Santa atdot Denisam Ziemeļa pulksteni un aproču pogas naudas vietā. Zentai rodas aizdomas, ka Gunāram ir mīļākā. Vadima cilvēki atņem Denisam Ziemeļa mantas un turpina pieprasīt naudu. Santa melo Ziemelim, kur palikušas viņa mantas. Zenta cenšas noskaidrot, kas ir Gunāra mīļākā. Donāts lūdz Leonu parunāt ar Helēnu par viņa alkohola problēmu. Zentai neizdodas noskaidrot, kas ir Gunāra mīļākā.

02:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 11. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

11.sērija Cēzaru nepatīkami pārsteidz atklājums pie viesnīcas numuriņa durvīm. Ziemelis nolemj rīkoties, lai atgūtu savas pazudušās mantas. Leons sastrīdas ar Cēzara sievu. Ramonai nepatīk Leona uzvedība, un viņa pieņem Daniela piedāvājumu izsekot Leonu. Zenta samelo Aivara biznesa partneriem, ka viņai ar Aivaru gaidāma kāzu jubileja. Biznesa partneri nolemj palikt viesnīcā un apsveikt Aivaru un Zentu.

02:45

UgunsGrēks 8

8. sezona, 12. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

12.sērija Zenta gatavojas kāzu jubilejas ceremonijai baznīcā, Aivaram šī situācija nepatīk. Leons ar Ramonu un Cēzars ar sievu dodas uz Aivara kāzu jubileju. Kamēr visi jūtas neveikli šajā situācijā, Zentiņa izbauda kāzu jubilejas svinības. Ramonai liekas, ka Leons vairs nevēlas ar viņu attiecības. Cēzars saprot, ka sieva apzināti izvairās no tuvības ar viņu. Aivaru šokē Zentas vēlme pavadīt kāzu nakti kopā.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 13. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

13.sērija Zenta turpina būt pārliecināta, ka kļūs par Pētersona kundzi. Ziemelis ir gatavs uz radikālu rīcību, lai atgūtu nozagtās mantas. Aivars cenšas Zentu atraidīt pēc iespējas delikātāk. Cēzaram ir nepatīkamas Ziemeļa aizdomas. Zentu pārsteidz atklājums viesnīcas numurā. Ziemelis ierodas pie Leona un lūdz viņa palīdzību. Santa nezina, kā izmeloties par Ziemeļa mantu pazušanu. Daniels gandrīz pieķer Gunāru ar mīļāko.

03:55

UgunsGrēks 8

8. sezona, 14. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

14.sērija Vadims vēlas, lai Deniss viņam atdod atlikušo parādu. Santa atrod veidu, kā izvairīties no Denisa šantāžas. Zenta tenko par Gunāra orientāciju. Silvijai rodas ideja, ka tāda veida baumas vajadzētu izmantot. Cēzars atrod pie sava numura durvīm Elizabetei domātus ziedus un dodas izskaidroties ar Leonu. Deniss cenšas Elizabeti iežēlināt. Ramona nolemj rīkoties, lai atbrīvotos no Elizabetes klātbūtnes viesnīcā.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 15. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

15.sērija Ramonu aizvaino Leona noraidošā attieksme. Gunārs un Silvija sarunā randiņu numuriņā. Ramona samaksā Danielam, lai Daniels arī turpmāk viņai palīdzētu tikt vaļā no Elizabetes. Silvija ir spiesta melot Vadimam, ka numuriņu ņēmusi viņiem abiem. Cēzaram nepatīk, ka Elizabete kontaktējas ar Leonu. Lūcijai rodas plāns, kā savā labā izmantot Leona simpātijas pret Elizabeti. Gunāru pārbiedē negaidītā situācija numuriņā.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 2

2. sezona, 7. sērija. 2011. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 2

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 148. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Soli pa solim 6

6. sezona, 12. sērija. 1997. g.

09:00

Soli pa solim 6

6. sezona, 13. sērija. 1997. g.

10:00

Intrigante 6

6. sezona, 4. sērija. 2012. g.

11:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 8. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

8.sērija TV rādīs dokumentālo filmu, ko Dokumentālists uzņēma par Skaistkalniem. Ne viens vien nu ir satraucies par to, ko sarunājis. Īpaši Juris, kurš aizbraucot Dokumentālistam uzlicis sodu. Alberts iesaka sarīkot kopīgu filmas skatīšanos kafejnīcā un pat gatavs uzsaukt uzkodas, jo tā būs laba reklāma Skaistkalniem. Tomēr filma nemaz nav tāda, uz kādu viņš cerējis, un arī citi kļūst pavisam sašļukuši.

11:50

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 9. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

9.sērija Visi aizvien pārspriež filmā redzēto, bet vairāk jau to, kā tā katram likusi justies. Nevienas no attiecībām vairs nav tādas kā iepriekš. Un neviens nezina, kur palicis Bernhards. Dažreiz dzīvē viss ir tā, kā tas izskatās. Bet reizēm tas tā tomēr nav. Un šī ir tā reize.

12:25

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 10. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

10.sērija Viesu nama meitenes rīko Skaistkalnu minimaratonu. Mērķis ir palīdzēt dzīvnieku patversmēm, tāpēc Ritai ir ideja maratona uzvarētājam uzdāvināt suni. Dakteris Nauris pieskatīs dalībnieku veselību, palīgos viņš uzaicina Santu, jo viņš ļoti vēlas pavadīt laiku kopā. Arī mācītājs cītīgi gatavojas maratonam, bet viņa treniņi nemaz nepatīk Olgai, un viņa nevilcinās aizrādīt, ka viņš atkal rīkojas nepareizi. Juris ir ļoti pārliecināts par saviem panākumiem maratonā. Viņš pat sader ar Bernhardu, ka, ja nevinnēs, noskries distanci vēlreiz, pie kam vienās apakšbiksēs.

13:00

Pasaules smieklīgāko video kuriozu top 10

2. sezona, 42. sērija. 2017. g.

Ik dienu pasaulē notiek negaidīti, pārsteidzoši, neveikli un smieklīgi gadījumi – īsti kuriozi. Labi, ja tādos brīžos pa rokai gadījusies videokamera, un šie jautrie gadījumi ir iemūžināti. Raidījums apkopojis smieklīgākos video kuriozus no visas pasaules.

13:30

X Faktors 3

3. sezona, 11. sērija. 2019. g.

X faktors ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.

16:50

Kandisa Renuāra 6

6. sezona, 2. sērija. 2018. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 148. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 3

3. sezona, 5. sērija. 2014. g.

18:40

Virtuve 3

3. sezona, 6. sērija. 2014. g.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 157. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 158. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 185. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 185. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 148. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Džefs strādā uzņēmumā MBI cilvēkresursu daļā un ir precējies ar Kārenu, ar kuru abiem kopā ir divi bērni, kas atrodas vasaras nometnē. Jaunais pāris nopērk māju piepilsētā un iepazīstas ar jaunajiem kaimiņiem Timu un Natāliju, Kurus uzaicina uz vakariņām. Kārena uzzina, ka Tims raksta par ceļojumiem un pavada laiku daudzos hobijos, bet Natālija ir sociālo līdzekļu konsultante un raksta blogu par gatavošanu. Kārenu nepārliecina Natālijas stāsts, un viņa dodas viņu izsekot, bet Tims uzaicina Džefu uz ķīniešu restorānu. Atgriežoties mājās, Džefs nejauši saplēš Tima dāvinātu stikla skulptūru, un atklājas, ka tajā ir noklausīšanās ierīce. Viņi nolemj ielavīties kaimiņu mājās, lai uzzinātu ko vairāk par tiem. Viņi atklāj, ka kaimiņi izseko Džefu un citus MBI darbiniekus. Pamanot, ka kaimiņi ierodas atpakaļ, viņiem sanāk izlavīties nepamanītiem. Taču kaimiņi pamana to, ka mājā kāds ir bijis. Džefs dodas savā darbā brīdināt par situāciju ar kaimiņiem, taču vienu no MBI darbiniekiem nošauj snaiperis. Pēc tam sākās pakaļdzīšanās, apšaudes un spridzināšanas, kuru laikā noskaidrojas, ka jaunie kaimiņi strādā slepenajā dienestā un norīkoti aizsargāt MBI no cilvēkiem, kuri cenšas nozagt militāros noslēpumus. Kaimiņu māja tiek iznīcināta sprādzienā. Kaimiņi -slepenie aģenti - cīnās pret Skorpionu, kurš grib vājināt ASV aizsardzības sistēmu. Džefs tiek iesaistīts slepenā operācijā mikroshēmu nodošanai, taču Skorpions izrādās bijušais MBI darbinieks, kurš atpazīst Džefu. Džefs lūdz papildspēkus, taču tos nesūta. Džefs ar sievu un kaimiņiem nokļūst gūstā. Ar viltību viņiem izdodas izbēgt un izlekt pa logu, pirms ēku iznīcina sprādziens. Nākamajā vasarā viņi visi satiekas Marakešā, kur kaimiņi atklāj, ka viņi vairs nestrādā slepenajā dienestā, taču drīzumā izraisās apšaude.

23:10

Sacelšanās

2016. g.

FIB aģents izmeklē bankas aplaupīšanu. Lai gan marodieri ir ļoti daudz nolaupījuši, viņiem, acīmredzot, bijis kāds svarīgāks mērķis.

01:20

Lucifers 2

2. sezona, 5. sērija. 2016. g.

5.sērija Hloja iekļūst avārijā, un Luciferam ir aizdomas, ka pie tā vainojams viņa tēvs, tomēr patiesais vainīgais ir Lucifera brālis Juriels, kurš sūta Luciferam ziņu – viņam jāpanāk, ka 24 stundu laikā māte atgriežas ellē, citādi Hloja mirs. Hloja gan nav nopietni ievainota un atgriežas pie darba – nogalināts cīņu šova zvaigzne Veslijs Kabots, jāmeklē vainīgais. Starp brāļiem izceļas nopietnas cīņas.

02:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 16. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

16.sērija Lūcija turpina pārliecināt Cēzaru par savu ideju, Cēzars piekāpjas mātes spiedienam. Donāts pārdzīvo par Helēnu, Leonam rodas plāns, kā piespiest Helēnu laboties. Elizabete sadusmojas uz Cēzaru. Helēnu šokē situācija viesnīcas numuriņā. Vadims notic Zentai, ka Gunārs ir citādi orientēts. Leons melo Helēnai par vakardienas notikumiem. Helēna apsola vairs nedzert. Vadims piedāvā Gunāram sadarbību.

02:50

UgunsGrēks 8

8. sezona, 17. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

17.sērija Denisam rodas plāns, kā iegūt vajadzīgo naudas summu. Lūcijai izdodas mainīt Elizabetes attieksmi pret savu plānu. Silvija un Gunārs nonāk neveiklā situācijā un ir spiesti lūgt Leona palīdzību. Deniss uzbrūk Elizabetei un cenšas no viņas izspiest naudu. Vadims notur Leonu par Silvijas mīļāko. Cēzars izglābj Elizabeti no uzbrukuma. Vadims ar saviem rokaspuišiem draud Leonam.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 18. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

18.sērija Elizabete vīram aiz muguras norunā tikšanos ar Denisu, to dzird Lūcija. Vadims demonstrē Gunāram pistoli, ar kuras palīdzību gatavs aizstāvēt savu godu. Lūcija nosūdz Elizabeti Cēzaram. Silvija uzzina, ka Vadims vakar nežēlīgi piekāvis Leonu. Cēzars iejaucas Elizabetes un Denisa sarunā. Vadimam rodas pārliecība, ka Silvija un Leons turpina satikties. Leons provocē Vadimu, kurš Leonu sašauj.

03:55

UgunsGrēks 8

8. sezona, 19. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

19.sērija Silvija netic Gunāram, ka Vadims sašāvis Leonu. Sarunu noklausās Deniss. Elizabete uzzina, ka Leons var nomirt, un dodas uz slimnīcu. Cēzaram rodas aizdomas, ka Elizabete viņam melo. Deniss šantažē Vadimu. Ramonai nepatīk Elizabetes ierašanās slimnīcā. Aivars notur Lūciju par istabeni, kas nāk pieteikties darbā. Leons uz mirkli nāk pie samaņas, bet pēc tam viņam apstājas sirdsdarbība.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 20. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

20.sērija Zenta uzzina, ka Aivars sācis flirtu ar Lūciju, un viņai tas nemaz nepatīk. Cēzars atklāj, ka Elizabete viņam melojusi un patiesībā apmeklējusi Leonu slimnīcā. Zentai rodas plāns, kā iekarot Aivaru. Lūciju šokē atklājums Aivara istabā. Leons piekrīt bīstamajai muguras operācijai. Cēzars izskaidrojas ar Elizabeti. Putniņš arestē Vadimu. Leons netic, ka operācija būs veiksmīga.