Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 12. augusts

Vizma, Klāra

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:20

Atkārtojums

Karalis Arturs. Leģenda par zobenu

2017. g.

Jau gadiem pasaulē valda ļaunais Vortingerns, kurš varu un troni ieguva, atņemdams dzīvību paša brālim un viņa ģimenei. Tomēr īstais valdnieks – karaļa dēls Artūrs izdzīvoja un izauga Londiniumas ielās kopā ar pašām padibenēm – zagļiem un ielasmeitām, pat nenojaušot par savu dižciltīgo izcelsmi. Un tikai patiesais valdnieks spēj no akmens izvilkt leģendāro un maģisko zobenu Ekskaliburu. Pienāks diena, kad Artūrs apzināsies savu diženumu un zobena maģisko spēku un dosies cīņā pret nežēlīgo Vortingernu.

02:50

UgunsGrēks 8

8. sezona, 30. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

30.sērija Česlavs, pirms realizēt Ramonas plānu, izspiež no Ramonas naudu. Putniņš sarīko Fēliksam un Gunāram konfrontāciju. Cēzars nav gatavs piekāpties Ramonas prasībām. Vadims liek Denisam iegūt informāciju no Ziemeļa datora. Česlavs ierodas pie Leona un piedāvājas nopirkt viesnīcu. Deniss nolemj šantažēt Santu. Gunārs baidās no tikšanās ar Fēliksu. Santa cenšas noindēt Denisu, taču viņš Santu pieķer. Fēlikss apsola pasargāt Gunāru no Vadima. Ziemelis atrod istabā Santu bez dzīvības pazīmēm.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 31. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

31.sērija Gunārs sniedz liecību Putniņam, ka viņam nodedzināts dzīvoklis. Leons sarunā konsultāciju par savu muguru pie laba speciālista no Šveices. Česlavs nobīstas, jo ierauga, ka Ramonai kabinetā ir ierocis. Gunārs lūdz Fēliksa palīdzību, lai aizstāvētos no Vadima cilvēkiem. Česlavu neapmierina Leona attieksme pret viņa atnestajiem dokumentiem. Deniss pasaka Ziemelim, ka Jānis Juniors nav Ziemeļa dēls.

03:55

UgunsGrēks 8

8. sezona, 32. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

32.sērija Silvija pārdzīvo, ka kopš Vadima aresta dzeltenā prese neliek viņu mierā. Ziemelis gaida DNS analīžu rezultātus, lai uzzinātu patiesību par savu dēlu. Gunārs grib izbeigt attiecības ar Silviju. Česlavs izspiež no Ramonas naudu. Lūcija kārtējo reizi kritizē Elizabeti. Santa melo Ziemelim, ka Deniss viņu savā laikā izvarojis. Ramonai izdodas panākt, ka Leons ir gatavs piekrist Česlava piedāvājumam.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 33. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

33.sērija Silvija uztraucas par to, ka dzeltenā prese publicējusi viņas un Gunāra fotogrāfijas. Gunārs pierunā Fēliksu vajadzības gadījumā viņu aizstāvēt. Helēna uz Gunāru izgāž savas dusmas par rakstu. Fēlikss kautiņā neiejaucas. Ziemelis pārdzīvo, ka Jānis Juniors nav viņa dēls. Fēlikss flirtē ar Helēnu. Putniņš pieķer Vadimu ar telefonu un sarīko kratīšanu. Ziemelis palūdz Santu aizbraukt.

08:30

Soli pa solim 6

6. sezona, 18. sērija. 1997. g.

09:00

Soli pa solim 6

6. sezona, 19. sērija. 1997. g.

10:00

Intrigante 6

6. sezona, 7. sērija. 2012. g.

Intrigante 6

7.sērija Serēna un Dens saprot, ka nāksies nokārtot attiecības ar cilvēkiem, kam viņi nodarījuši pāri, lai paši varētu sākt jaunu dzīvi. Blērai ir tikai viena pēdējā iespēja pierādīt mātei savu modes dizaineres talantu un ar Serēnas palīdzību viņa izstrādā plānu, kā to izdarīt. Čaks ir tuvu tam, lai iegūtu pierādījumus pret tēvu, kad viens no viņa tuvākajiem sabiedrotajiem atklāj visu Bārtam.

11:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 17. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

17.sērija Harijs ir seksīgs. To atzīst gan Kristīne, gan Terēze, bet vectēvs Bernhards raizējas ar Hariju. Arī māsa Maija, jo Terēze nepavisam nav no viena "plauktiņa" ar Hariju. Draugiem Kārlim un Dāvim arī ir nopietni jāaprunājas par sievietēm. Kārlis nopērk sievai mašīnu, lai viņa varētu braukt uz jauno darbu. Sandim jāfotografē tērpi konkursam, un Alise sarunājusi viņam palīgā Juri. Varbūt labāk to nevajadzēja darīt. Tāpat kā nevajag uztraukties par konkursu.

11:50

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 18. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

18.sērija Jānis meklē kādu, ar ko draudzēties vai vienkārši paēst brokastis, taču tas nemaz nav tik vienkārši. Jānim nav, ko darīt, un viņš nolemj uzlabot viesu namu – uzstādīt drošības novērošanas kameras. Ritai tas nemaz nepatīk, jo viņa nevēlas mācīties ko jaunu. Jānis demonstrē uzstādītās kameras Dāvim, un nonāk pavisam neveiklā situācijā. Pēterītis atradis draudzeni, ar ko sarakstīties internetā, un iesaka arī opim pameklēt, jo to taču var darīt arī anonīmi. Tā nu Bernhards pamazām apgūst saziņu internetā un iepazīstas ar dāmu ar nikneimu Vasara. Bernhards un Pēteris sarunā tikšanos ar savām interneta draudzenēm. Nora vēlas pamēģināt dabūt darbu ārpus Skaistkalniem, jo viņa vēlas pārmaiņas. Kārlis par to nepavisam nav sajūsmā.

12:25

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 19. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

19.sērija Novērošanas kameras tracina Santu un Kristu, tāpēc Rita tās noņem. Jānis ir ļoti vīlies. Kārlis mokās greizsirdībā. Dāvis cenšas viņam palīdzēt. Kārlis mēģina saņemties un atbalstīt Noru, un varbūt tas arī ir īstais ceļš – nevis sarežģīt lietas, bet atbalstīt vienam otru. Un kārtīgi samīļot. Pēteris un Bernhards gatavojas saviem randiņiem. Izrādās, ka interneta randiņš ir diezgan stresaina lieta. Un Vasara izrādās… ne gluži tas, kas gaidīts.

13:00

Gatava pārvērtībām 2

2. sezona, 19. sērija. 2018. g.

13:40

Vakariņas četratā 2

2. sezona, 1. sērija. 2019. g.

1.raidījums Pirmais, kurš savu ēst gatavošanas prasmi mēģinās pierādīt pārējiem dalībniekiem, būs Roberts Vanags. Viņš jau ar savu roku meistarību klavierspēlē ir pārliecinājis visu Latviju, bet vai viņa tās būs tik pat talantīgas vakariņu gatavošanā? Par to mēģinās pārliecināties ciemiņi – Adriana Miglāne, Anna Klēvere un Rūdolfs Budze (Dj Rudd).

14:50

Vakariņas četratā 2

2. sezona, 2. sērija. 2019. g.

2.raidījums Anna Klēvere, šķiet, ir pieredzes bagātākā pavāre no pārējiem dalībniekiem, bet vai tā liksies arī ekspertam Mārim Jansonam? Tieši viņa piedāvās saviem ciemiņiem izklaidi, kāda vēl šī raidījuma vēsturē nav bijusi, bet vai ciemiņiem tā liksies tīkama, to vēl laiks rādīs.

15:50

Lauku sēta 2

2. sezona, 9. sērija. 2015. g.

Lauku sēta 2

9.raidījums Izskatās, ka tik sarežģīts uzdevums Lauku sētā vēl nav bijis – dalībniekiem jāuzceļ siltumnīca, jānogāž varens koks un jāmaļ milti. Vai arī – kāds jāsamaļ miltos? Cīņa spraiga, domas šaustās uz visām pusēm, jo dalībnieki paši sakrāvuši sev uzvarētāja balvu vecumu. Bet nervi vairs netur...

16:50

Kandisa Renuāra 6

6. sezona, 5. sērija. 2018. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 151. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 3

3. sezona, 11. sērija. 2014. g.

18:40

Virtuve 3

3. sezona, 12. sērija. 2014. g.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 160. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 161. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 189. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 189. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 151. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Ekstrasensu cīņas 20

20. sezona, 7. sērija. 2019. g.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji. Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

22:40

Rezidents 3

3. sezona, 4. sērija. 2019. g.

Rezidents 3

4.sērija Devona pacients, kurš pasludināts par mirušu, pēkšņi izrādās dzīvs. Atklājas, ka viņš kopā ar draudzeni dzīvo vampīra dzīvi, un tas izsauc īpašus simptomus. Devons atklāj, ka dažreiz viņam nav pieņemama Konrāda darbības, ar kuru palīdzību viņš glābj pacientu dzīvības. Plaši pazīstams baltais rasists Heidijs atklāj, ka viņam ir personības dalīšanās. Eidži un Mina dodas uz konferenci, bet ceļā viņiem saplīst mašīna, un abi iesprūst dīvainā, gandrīz izmirušā pilsētā. Šajos sarežģītajos apstākļos viņi beidzot atklāj jūtas, kas ir vienam pret otru.

23:40

Atkārtojums

Cietais rieksts 2

1990. g.

Cietais rieksts 2

1988. gadā „Oskaram” nominētās cikla pirmās filmas turpinājums. Ņujorkas policists, tagad Losandželosas policijas darbinieks, Džons Makleins lidostā gaida savu sievu, kad pēkšņi ēkā iebrūk bruņoti tipi, kuri vēlas izglābt narkotirgoni, kas ir nogādāts ASV, lai tur stātos tiesas priekšā. Jau atkal Makleins iesaistās teroristu plānos, kurus izjaukt spēj tikai viņš…

02:05

UgunsGrēks 8

8. sezona, 34. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

34.sērija Fēlikss piekrīt Gunāram izpalīdzēt kafejnīcā kā oficiants. Leons tiekas ar Česlavu, lai vienotos par viesnīcas pārdošanas līgumu. Donāts paliek greizsirdīgs uz Fēliksu. Helēna nolemj to izmantot savā labā. Cēzars sadusmojas uz Česlavu, kurš piekritis Leona noteikumiem par viesnīcu. Ramona cenšas glābt situāciju ar viesnīcas līgumu. Donāts pieķer Helēnu un Fēliksu divdomīgā situācijā.

02:40

UgunsGrēks 8

8. sezona, 35. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

35.sērija Helēna pārdzīvo, ka Donāts viņu pametis. Elizabete uztraucas par tēvu un cenšas viņu mierināt. Helēna salabst ar Donātu un vēlas atsaukt vienošanos ar Fēliksu. Ziemeli pārsteidz Santas ierašanās. Donāts nolemj noskaidrot attiecības ar Fēliksu. Ramona tēlo migrēnu, lai manipulētu ar Leonu. Lūcija dod padomus Cēzaram viesnīcas lietā. Leonu pārsteidz Česlava slēpšanās viņa vannasistabā.

03:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 36. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

36.sērija Helēna vēlas atrunāt Fēliksu no alkohola lietošanas, viņš nolemj situāciju izmantot. Česlavs cenšas izmeloties, kāpēc vakar atradies Leona vannasistabā, Leons Česlavam netic. Ramona uzzina, ka Leons mēģina aizņemties operācijai vajadzīgo summu, un iejaucas. Ziemelis pasaka Santai, ka grib šķirties. Santa piedraud izdarīt pašnāvību. Cēzars ierauga Ramonas kabinetā ieroci. Santa realizē savus draudus.

03:35

UgunsGrēks 8

8. sezona, 37. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

37.sērija Daniels flirtē ar Ramonu un piedāvājas ar viņu pavadīt nakti. Helēna sāk aktīvu cīņu ar alkoholu, bet viņu iztraucē Fēlikss. Ramona ļaujas Daniela valdzinājumam. Cēzaram sāp galva, un viņš nolemj iet gulēt ātrāk. Gunāru šokē tas, ko Helēna un Fēlikss ir izdarījuši ar viņa bāra saturu. Ziemelis lūdz piedošanu Santai, abi salabst. Cēzars paņem no Ramonas kabineta ieroci. Viesnīcā atskan šāviens.

04:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 38. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

38.sērija Zenta uzzina, ka viesnīcā nošauts cilvēks. Putniņš nopratina visus viesnīcas darbiniekus un viesus. Leons pārdzīvo, ka nevar aktīvi iesaistīties notiekošajā. Helēna atsakās Fēliksam nodrošināt alibi. Putniņš lūdz Fēliksu no viesnīcas neaizbraukt. Helēna ar Zentas palīdzību cenšas izkļūt no viesnīcas. Ramona atklāj, ka viņai pazudis ierocis. Česlavs izmanto situāciju un šantažē Ramonu.