Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:55

Keanu

2016. g.

Rella dzīve pilnībā izmainās, kad viņš pie mājas durvīm satiek mīlīgu kaķēnu, kuru nosauc par Keanu. Diemžēl pēc nedēļas kaķēnu nozog. Tādēļ Rells un brālēns Klarenss dodas glābšanas misijā. Taču viņi atklāj, ka uzdevums ir ļoti grūts, jo Keanu tagad nokļuvis nežēlīga gangstera aprūpē. Šī kaķēna dēļ abi vidusslāņa dīkdieņi nonāk bīstamā narkotiku un bandu pasaulē, kurā viņi izdzīvo savas nekaunības, radošuma un nejaušas veiksmes dēļ.

03:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 11. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

11.sērija Ieva nevēlas nejauši satikties ar Ediju. Zenta Mildas uzdevumā cenšas izzondēt, kā jūtas Dana. Gatis dusmojas, ka Lidija viņam atņēmusi paraksta tiesības. Ievu sāpina, ka Edijs kopā ar Danu vēlas braukt uz Rīgu. Lidija grib, lai Gatis uzņemas vainu par Danas nokļūšanu slimnīcā. Edijs cenšas izskaidroties ar Ievu. Ieva pasaka, ka viņu starpā viss beidzies. Dana melo Lidijai, ka viņas šantāža par kompromitējošiem dokumentiem bija blefs. Lidija Danai līdz galam nenotic.

04:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 12. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

9.sērija Edijs sasien Gati, lai viņš netraucētu Edijam doties pie Danas. Viesnīcā ierodas Donāta meita Aņa un pieprasa tēvam naudu priekš modeļu skolas. Lidija dusmojas uz ārstiem par to, kādā stāvoklī viņi noveduši Danu. Donāts naudu Aņai nedod, Aņa cenšas apzagt Vadimu. Edijs ierodas klīnikā un aizved no tās prom Danu. Aņa viesnīcā satiek Helēnu. Edijs lūdz Ievai atļauju kopā ar Danu palikt Pētersonu viesnīcā.

08:30

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 1. sērija. 2010. g.

09:05

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 2. sērija. 2010. g.

10:10

Auniņa Šona piedzīvojumi 4

4. sezona, 25. sērija. 2010. g.

10:25

Auniņa Šona piedzīvojumi 4

4. sezona, 27. sērija. 2010. g.

10:50

Meittenes 2

2. sezona, 8. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

8. sērija Šķiršanās process ar Gošu ir ievilcies, it īpaši ņemot vērā, ka Maša jau ir paguvusi viņu piekrāpt. Tagad viņu moka sirdsapziņa, tāpēc pamest Gošu ir vēl sarežģītāk. Situāciju vēl vairāk pasliktina tas, ka meitu apciemot ierodas Mašas vecāki.

11:20

Meittenes 2

2. sezona, 9. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

9. sērija Šķiet, ka Palnai tomēr neizdosies iekarot sava priekšnieka sirdi, un meitene jau gandrīz ir samierinājusies ar šo skumjo faktu. Tomēr pēdējā brīdī Palna saņem negaidītu atbalstu no saviem radiniekiem. Ļoļa pārdzīvo milzīgas mokas materiālās situācijas dēļ, un aplupušais dzīvoklis viņas mocības pastiprina.

12:50

Izdzīvotāji 35

35. sezona, 1. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 35

Klāt jaunā, jau 35. viena no pasaules populārākā un neparedzamākā šova "Izdzīvotāji" sezonām! Šosezon cīņu par miljons dolāriem sāk 18 dalībnieki, kas sadalīti trīs ciltīs pēc viņu nodarbošanās un dzīves stila. Varoņus raksturo drosme un sasniegumi, starp viņiem ir bijušais NFL spēlētājs, jūras kājinieks, ugunsdzēsējs, glābēja un pat Olimpisko spēļu dalībniece. Dziednieku ciltī apvienoti tie, kuri palīdz citiem dziedēt emocionālas un fiziskas sāpes – medicīnas māsa, sociālā darbiniece, probācijas darbinieks, fizioterapeite un citi. Trešā cilts ir Darītāji – cilvēki, kurus ciena par darba tikumu. Tie ir cilvēki, kuri daudz nerunā, bet ķeras pie lietas – biznesmenis, slavenību asistente, sērfošanas instruktors. Katrai ciltij, katras profesijas pārstāvjiem ir atšķirīgas rakstura iezīmes, atšķirīgas iemaņas, fiziskās un emocionālās prasmes un dotības. Kas no tā visa izrādīsies svarīgākais, lai izdzīvotu šajā šovā līdz finālam un uzvarētu?

13:50

Nāvējošais ierocis

2. sezona, 6. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis

Seriāla otrā sezona sākas uzreiz pēc pirmās sezonas notikumiem, kad Rigss atklāja patiesību par sievas nāvi – autoavārija, kurā gāja bojā Miranda, nebija negadījums – tā bija meksikāņu narkobarona Tito Floresa pasūtīta slepkavība. Rigss, daudz nedomājot, devās uz Meksiku, lai atriebtu sievas nāvi. Murto, nespēdams mierīgi gaidīt, ko atkal viņa pārinieks sastrādās, dodas Rigsam pa pēdām un ierodas tieši laikā, lai atturētu no milzīgas kļūdas. Abu atgriešanās Amerikā nenoritēs bez starpgadījumiem, priekšniekam nāksies viņus aizstāvēt, varbūt pat iekulties nepatikšanās viņu dēļ, bet gan jau viss atkal ieies vecajās sliedēs – abi turpinās strādāt un tvarstīt noziedzniekus. Arī otrajā sezonā abi pārinieki sagādās ne mazums galvas sāpes vadībai un viens otram, starp abiem turpina dzirksteļot tas pats lieliskais humors, un Rigss savus principus nenodos ne reizi – viņš būs un paliks tas pats nevaldāmais, neapturamais un neatkarīgais, kuru iebiedēt nespēj nekas, kamēr Murto centīsies partneri piesegt.

14:45

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 11. sērija. 2020. g.

11. sērija Žora un Valts meklē no kafejnīcas aizbēgušo Ingu, bet izmeklētājs Doļskis „pieracies“ tuvāk ne vien pie pašam Artūram Vanagam, bet arī viņa draugiem un tuvajiem. To sajutis, Artūrs ļoti pārdzīvo, bet viņu kā vienmēr nomierina līgava Ieva. Žora atrodas Raimonda dzīvoklī, viņš ieradies ar Ingas paziņojumu, ka viņai neesot nekādu pretenziju, dēļ notikušās izvarošanas, ne pret uzņēmēju, ne pašu Žoru. Kamēr viņi runājas, Raimonds Žoram piedāvā papildu peļņas iespējas. Artūrs satiekas ar Zīli. Viņš draugam lūdz padomu, kā uzvesties Doļska nopratināšanā. Ko Oskars ieteiks Artūram un, vai Zīles vārdi nomierinās Normunda brāli? Normunds tikmēr svēti apsola Ingai, ka vienmēr būs ar viņu kopā, pasargās no visām briesmām un problēmām. Kamēr Žora kopā ar draugu vakariņo Raimonda dzīvoklī, atgriežas Daina. Kamēr abi pie durvīm atvadās, Daina Raimonda jakas kabatā neatrod meklēto naudu, bet gan kādu dokumentu. Artūrs ierodas Doļska kabinetā, vai viņš izturēs aizdomu pilnā izmeklētāja nopratināšanu?

15:20

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 12. sērija. 2020. g.

12. sērija Valts nomaļā vietā satiekas ar dīvaina izskata un vēl dīvainākas uzvedības puišiem. Kas tie tādi ir, un, ko viņi grib no Valta? Doļska kabinetā joprojām turpinās Artūra nopratināšana, jo izmeklētajam rodas arvien jauni jautājumi. Dalīdami pirmo peļņu no netīrā biznesa, Žora Valtam iedod uzdevumu – viņam jāuzzina no kāda piegādātāja pazīstamais uzņēmējs Raimonds ņem narkotikas. Seifa aplaupīšanas izmeklētājs Gvido Doļskis ir ļoti neapmierināts ar to, kā pagājusi Artūra Vanaga nopratināšana. Žora zvana Ingai, bet viņu sarunu iztraucē Normunds, kurš negaidot atgriežas mājās; viņam rodas daudz jautājumu par dzirdēto. Kā tālāk rīkosies Normunds un, vai viņš noticēs versijai, ko izstāstīs Inga? Žoras mājās kā viesulis iebrāžas Daina, un izsaka viņam pārmetumus. Žora ar to ir neapmierināts, bet Daina pat nenojauš, kādu bīstamu spēli sākusi spēlēt.

15:55

Alise Nevēra-11

11. sezona, 3. sērija. 2013. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 179. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 6

6. sezona, 11. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

11.sērija Ņikitas tēvam Andrejam Djagiļevam restorānā „Victor” sarunāta lietišķa tikšanās. Ņikita, izmantojot iespēju, iepazīstina tēvu ar Katju. Savukārt šefu sagaida pārsteigums – no Amerikas ieradies viņa brālis. Sveta turpina manipulēt ar Denisu.

18:40

Virtuve 6

6. sezona, 12. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

12.sērija Nastjai un Kostjam ir kāzu jubileja. Kostja lūdz, lai Deniss palīdz izvēlēties dāvanu. Sveta nolemj, ka šī dāvana paredzēta viņai, jo viņi ar Denisu pavadījuši kopā kaislīgu nakti. Māte Ļovam liek izvēlēties – vai nu viņa vai Guļa.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 188. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 189. sērija. 2020. g.

20:32

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 223. sērija. 2020. g.

20:35

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 223. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 179. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 13. sērija. 2020. g.

13. sērija Ieradies ciemos pie Zīles, Artūrs pie drauga datora izlasa zem raksta komentāru, kas viņu iepriecina – Māris veiksmīgi ticis pāri Latvijas robežai un aizceļojis, kur draugi bija plānojuši. Daina kafejnīcā tiekas ar draudzeni Ievu un atklāti izstāsta viņai par savām un Raimonda attiecībām, bet Raimonds nevar atrast svarīgus dokumentus, kurus sastādījusi Ieva, un pazudušais dokuments mistiski uzrodas uzņēmēja Katlapa žaketes kabatā. Daina brīdina Raimondu, lai uzmanās no Žoras un mēģina pārliecināt, ka viņš ir bīstams cilvēks. Pēc sarunas ar Dainu Raimonds tiekas ar Žoru. Pēc sarunas ar uzņēmēju Žora nolemj, ka pēc iespējas ātrāk jārīkojas pret pašu Dainu. Pilsētā negaidīti satiekas Žora un Inga, kas gan beidzas labi, jo blakus ir Normunds, tomēr pēc šīs tikšanās viņam rodas daudz jautājumu.

21:40

Vajātie. Lielbritānija 5

5. sezona, 6. sērija. 2020. g.

22:40

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 20. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

20.sērija Hondo mēģina motivēt Derilu, kurš saņem atteikumus uz saviem darba pieteikumiem. S.W.A.T. komanda dodas palīgā kolēģiem, kuri nokļuvuši apšaudē. Viņi uziet narkotiku ražotni, kurā atrodas spēcīgas narkotikas, sauktas par raķešu degvielu, kas savā laikā nogalināja simtiem cilvēku. Strīts ir noraizējies, kad viņa pazudusī māte mēģina izzagt līdzekļus no kredītkartes.

23:45

Atkārtojums

Nekā personīga

25. sezona, 5. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

00:40

Autoziņas

9. sezona, 32. sērija. 2020. g.

01:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 13. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

13.sērija Ieva gatavojas tikties ar Gati. Gatis melo Lidijai, ka viņam sarunāta biznesa tikšanās. Aņa dusmojas uz Donātu, ka viņš neļauj viņai iet modeļu skolā. Sabīne pasaka Jezupam, ka viņai iepaticies Fēlikss. Fēlikss to dzird. Aņa melo Vadimam, ka Donāts viņu sit. Lidiju pārsteidz tas, ka Gatis tiekas ar Ievu. Vadims cenšas pierunāt Donātu, lai viņš atļauj Aņai iet modeļu skolā. Lidija aizliedz Gatim bez viņas ziņas kontaktēties ar Ievu. Gatis sadusmojas, piedraud aiziet no ģimenes.

01:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 14. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

14.sērija Dvīņi grib no Silvijas izlūgties naudu jauniem telefoniem, Silvija apsola parunāt ar Vadimu. Lidija uzzina, ka Gatis gatavojas doties prom uz Rīgu, un dodas izskaidroties. Silvija pārmet, ka Vadims izturas labāk pret Aņu, nekā saviem dēliem. Lidija atvainojas Gatim par savu uzvedību un piesola atjaunot viņa pilnvaras biznesa lietās. Vadims atklāj, ka viņam nozagta nauda. Gatis nomelno Ediju Ievas acīs. Silvija uzzina, ka dvīņi paņēmuši Vadima naudu. Ieva atļauj Gatim sev piezvanīt.

02:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 15. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

15.sērija Daniels atdod Danai flešku ar kompromitējošajiem dokumentiem. Sabīne noklausās, kā Ieva atsaka tikšanos Gatim. Lidija grib Danai uzdāvināt uzņēmuma akcijas, Danu tas pārsteidz. Indulis sūdzas Jezupam, ka Zenta nav likusies par viņu ne zinis. Gatim nepatīk Lidijas labvēlība pret Danu. Jezups Zentai piesola Induļa palīdzību, lai atrastu un sodītu krāpnieku Zigi. Gatis gandrīz pieķer Danu kopā ar Danielu. Zenta uzzina, ka Zigis ir bijis cietumnieks. Gatis uzspiež Danai seksu.

02:55

UgunsGrēks 11

11. sezona, 16. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

16.sērija Sabīne sarunā tikšanos ar Fēliksu. Indulis pierunā Zentu iesniegt policijā sūdzību par Zigi. Fēlikss gatavs Sabīnei noorganizēt šampanieti un kūciņas. Zigis atdod Zentai naudu. Lidijai nepatīk, ka Sabīne tiekas ar Fēliksu. Danielu šokē, ka Gatis izvarojis Danu. Jezups lūdz Induļa palīdzību, lai izjauktu Fēliksa un Sabīnes tikšanos. Dana vēlas sūdzēties Lidijai par Gati, bet Gatis iztraucē abu sarunu. Jezupa plāns izdodas – Fēlikss un Sabīne sastrīdas. Gatis piedraud Danai.

03:25

UgunsGrēks 11

11. sezona, 17. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

17.sērija Indulis ierodas viesnīcā, lai Zentu aizvestu uz policiju liecināt pret Zigi. Sabīne pārdzīvo par šķiršanos no Fēliksa. Zenta pasaka Indulim, ka Zigis naudu atdevis. Fēlikss cenšas noskaidrot, kas par cilvēku izjauca viņa attiecības ar Sabīni. Helēna lūdz Daniela palīdzību, lai izpalīdzētu Aņai. Fēlikss noskaidro, ka vainīgais ir Indulis, un cenšas viņu piespiest doties pie Sabīnes. Vadimam rodas doma apprecēties ar Lidiju. Indulis grib aizturēt Fēliksu par huligānismu.

04:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 18. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

18.sērija Fēlikss ierodas pie Sabīnes, lai aicinātu viņu uz tikšanos. Gunārs priecājas, ka Signe un Jancis atgriezušies mājās no Vācijas. Gatis grib nosūtīt ziedus Ievai, Fēliksam tas nepatīk. Gunārs cienā visus, kas atbalstījuši viņu grūtā brīdī. Zigis uzaicina Miervaldi uzspēlēt kārtis. Gunārs uzzina, ka Zigis ir bijušais cietumnieks. Miervaldis pārdzīvo, ka nospēlējis visu pensiju. Gatis atnes Lidijai dokumentus, kas glabājušies pie viņu nesen miruša notāra. Lidiju pārsteidz sena vēstule no viņas dēla.