Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 8. augusts

Mudīte, Vladislavs, Vladislava

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:20

Lucifers 2

2. sezona, 5. sērija. 2016. g.

5.sērija Hloja iekļūst avārijā, un Luciferam ir aizdomas, ka pie tā vainojams viņa tēvs, tomēr patiesais vainīgais ir Lucifera brālis Juriels, kurš sūta Luciferam ziņu – viņam jāpanāk, ka 24 stundu laikā māte atgriežas ellē, citādi Hloja mirs. Hloja gan nav nopietni ievainota un atgriežas pie darba – nogalināts cīņu šova zvaigzne Veslijs Kabots, jāmeklē vainīgais. Starp brāļiem izceļas nopietnas cīņas.

02:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 16. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

16.sērija Lūcija turpina pārliecināt Cēzaru par savu ideju, Cēzars piekāpjas mātes spiedienam. Donāts pārdzīvo par Helēnu, Leonam rodas plāns, kā piespiest Helēnu laboties. Elizabete sadusmojas uz Cēzaru. Helēnu šokē situācija viesnīcas numuriņā. Vadims notic Zentai, ka Gunārs ir citādi orientēts. Leons melo Helēnai par vakardienas notikumiem. Helēna apsola vairs nedzert. Vadims piedāvā Gunāram sadarbību.

02:50

UgunsGrēks 8

8. sezona, 17. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

17.sērija Denisam rodas plāns, kā iegūt vajadzīgo naudas summu. Lūcijai izdodas mainīt Elizabetes attieksmi pret savu plānu. Silvija un Gunārs nonāk neveiklā situācijā un ir spiesti lūgt Leona palīdzību. Deniss uzbrūk Elizabetei un cenšas no viņas izspiest naudu. Vadims notur Leonu par Silvijas mīļāko. Cēzars izglābj Elizabeti no uzbrukuma. Vadims ar saviem rokaspuišiem draud Leonam.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 18. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

18.sērija Elizabete vīram aiz muguras norunā tikšanos ar Denisu, to dzird Lūcija. Vadims demonstrē Gunāram pistoli, ar kuras palīdzību gatavs aizstāvēt savu godu. Lūcija nosūdz Elizabeti Cēzaram. Silvija uzzina, ka Vadims vakar nežēlīgi piekāvis Leonu. Cēzars iejaucas Elizabetes un Denisa sarunā. Vadimam rodas pārliecība, ka Silvija un Leons turpina satikties. Leons provocē Vadimu, kurš Leonu sašauj.

03:55

UgunsGrēks 8

8. sezona, 19. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

19.sērija Silvija netic Gunāram, ka Vadims sašāvis Leonu. Sarunu noklausās Deniss. Elizabete uzzina, ka Leons var nomirt, un dodas uz slimnīcu. Cēzaram rodas aizdomas, ka Elizabete viņam melo. Deniss šantažē Vadimu. Ramonai nepatīk Elizabetes ierašanās slimnīcā. Aivars notur Lūciju par istabeni, kas nāk pieteikties darbā. Leons uz mirkli nāk pie samaņas, bet pēc tam viņam apstājas sirdsdarbība.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 20. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

20.sērija Zenta uzzina, ka Aivars sācis flirtu ar Lūciju, un viņai tas nemaz nepatīk. Cēzars atklāj, ka Elizabete viņam melojusi un patiesībā apmeklējusi Leonu slimnīcā. Zentai rodas plāns, kā iekarot Aivaru. Lūciju šokē atklājums Aivara istabā. Leons piekrīt bīstamajai muguras operācijai. Cēzars izskaidrojas ar Elizabeti. Putniņš arestē Vadimu. Leons netic, ka operācija būs veiksmīga.

07:00

Princese Bruņiniece Nella

1. sezona, 19. sērija. 2017. g.

07:30

Rastijs Rivets

1. sezona, 13. sērija. 2016. g.

Rastijs ir inženieris, kurš vada glābējrobotu komandu, kopā atrodot risinājumu vissarežģītākajām problēmām.

08:00

Madagaskaras pingvīni 2

2. sezona, 21. sērija. 2010. g.

Madagaskaras pingvīni 2

21. sērija Zooloģiskajā dārzā ieradies jauns iemītnieks, turklāt lemurs. Jaunpienācējs Klemsons acīmredzot neizprot vietējo kārtību un par karali notur ikvienu, izņemot Džulienu, vienlaikus pats slepus kaldinādams nodomu kļūt par valdnieku. Kovaļskis nav apmierināts ar savām prāta spējām un cenšas mākslīgi sevi padarīt gudrāku. Alise iegādājas automātisko barošanas sistēmu, ko pingvīni apņemas pārprogrammēt.

08:35

Madagaskaras pingvīni 2

2. sezona, 22. sērija. 2010. g.

Madagaskaras pingvīni 2

22. sērija Apmeklētājiem pingvīni nešķiet gana piemīlīgi, lai tiem mestu zivis, tāpēc Kovaļskis izgudro ierīci, kas ļauj palielināt piemīlīgumu. Ierindnieks šai ziņā izrādās nepārspējams. Kapteinis nespēj sadzīvot ar Džulienu, tāpēc Meisons ierosina, ka abiem uz vienu dienu ir jāsamainās vietām, lai labāk izprastu otru. Katrs ir pārliecināts, ka otrs netiks galā ar viņa lomu.

09:00

Dokumentālā filma seko līdzi dažāda vecuma bērnudārza grupām, kurās var redzēt, kā bērni iepazīst pasauli apkārt tiem.

10:00

Atkārtojums

Zebra 4

4. sezona, 31. sērija. 2020. g.

10:15

700 pasaules brīnumi. Indija

1. sezona, 6. sērija. 2019. g.

Raidījums piedāvā doties līdzi ceļotājiem Egonam Reiteram un Mārtiņam Opmanim uz kontrastu pilno Indiju. Tā ir lieliska iespēja iepazīt plašo un neticami interesanto valsti visā tās krāšņumā, paviesoties dažādās pilsētas, iepazīt indiešu kultūru, tradīcijas un paražas. Egons un Mārtiņš ieskatīsies vietējo ļaužu dzīvēs, mēģinās izprast viņu rituālus un ikdienas paradumus, sarunāsies ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēs svētvietas, graustu rajonus, publiskas veļu mazgātavu, tempļus, kamieļu audzētavu, ziloņu rehabilitācijas centru, izzinās Indijas reliģijas, kā arī darīs daudz neparastu lietu.

10:50

Atkārtojums

Izdzīvotāji 36

36. sezona, 13. sērija. 2018. g.

11:50

Apdāvinātie 2

2. sezona, 6. sērija. 2018. g.

12:45

Apdāvinātie 2

2. sezona, 7. sērija. 2018. g.

13:40

Ātri, vienkārši un neatkārtojami garšīgi – tāds ir Džeimija Olivera virtuves rokraksts!

14:40

Atkārtojums

Kaimiņos ar spiegiem

2016. g.

Džefs strādā uzņēmumā MBI cilvēkresursu daļā un ir precējies ar Kārenu, ar kuru abiem kopā ir divi bērni, kas atrodas vasaras nometnē. Jaunais pāris nopērk māju piepilsētā un iepazīstas ar jaunajiem kaimiņiem Timu un Natāliju, Kurus uzaicina uz vakariņām. Kārena uzzina, ka Tims raksta par ceļojumiem un pavada laiku daudzos hobijos, bet Natālija ir sociālo līdzekļu konsultante un raksta blogu par gatavošanu. Kārenu nepārliecina Natālijas stāsts, un viņa dodas viņu izsekot, bet Tims uzaicina Džefu uz ķīniešu restorānu. Atgriežoties mājās, Džefs nejauši saplēš Tima dāvinātu stikla skulptūru, un atklājas, ka tajā ir noklausīšanās ierīce. Viņi nolemj ielavīties kaimiņu mājās, lai uzzinātu ko vairāk par tiem. Viņi atklāj, ka kaimiņi izseko Džefu un citus MBI darbiniekus. Pamanot, ka kaimiņi ierodas atpakaļ, viņiem sanāk izlavīties nepamanītiem. Taču kaimiņi pamana to, ka mājā kāds ir bijis. Džefs dodas savā darbā brīdināt par situāciju ar kaimiņiem, taču vienu no MBI darbiniekiem nošauj snaiperis. Pēc tam sākās pakaļdzīšanās, apšaudes un spridzināšanas, kuru laikā noskaidrojas, ka jaunie kaimiņi strādā slepenajā dienestā un norīkoti aizsargāt MBI no cilvēkiem, kuri cenšas nozagt militāros noslēpumus. Kaimiņu māja tiek iznīcināta sprādzienā. Kaimiņi -slepenie aģenti - cīnās pret Skorpionu, kurš grib vājināt ASV aizsardzības sistēmu. Džefs tiek iesaistīts slepenā operācijā mikroshēmu nodošanai, taču Skorpions izrādās bijušais MBI darbinieks, kurš atpazīst Džefu. Džefs lūdz papildspēkus, taču tos nesūta. Džefs ar sievu un kaimiņiem nokļūst gūstā. Ar viltību viņiem izdodas izbēgt un izlekt pa logu, pirms ēku iznīcina sprādziens. Nākamajā vasarā viņi visi satiekas Marakešā, kur kaimiņi atklāj, ka viņi vairs nestrādā slepenajā dienestā, taču drīzumā izraisās apšaude.

16:50

Radiņi 2

2. sezona, 6. sērija. 2019. g.

6. sērija Pavadot cienījamu viesnīcas viesi, negaidīti pazūd Ivars Cibulis. Taču tikpat negaidīti, cik pazudis, tikpat negaidīti viņš atrodas, un viesnīcā atgriežas nevis viens, bet ar veselu sieviešu baru! Tikai šīm sievietēm, kas ieradušās uz biznesa konferenci, bija plānots apmesties Brigitas viesnīcā. Viltīgais Cibulis ātri saprot, ka tādas klientes nedrīkst laist garām, tāpēc aizvilinājis viņas uz savu viesnīcu. Ivaram, kas pēkšņi atgriezies, jāskaidro, kur viņš bija pazudis, un Rasma, kura agrāk bija kategoriski pret darbu viesnīcā, izlēmusi pievienoties kolektīvam. Kosmētikas firmas vadītāja grib ievilināt savā uzņēmējdarbībā Venerandu. Skatoties TV ziņas, Cibuļi un Grāvīši uzzina visu patiesību ne tikai par cienījamo viesi, kas nesen apmetās viņu viesnīcā, bet noskaidrojas arī, kur bija pazudis Ivars Cibulis. Brigitas viesnīcā apmetas aizdomīga paskata vīrieši, savukārt radiņu viesnīcā kāda viešņa atrod pazaudētu un noslēpumainu čemodāniņu. Kas tajā noslēpts un kāpēc tas ir tik svarīgs ne tikai aizdomīgajiem vīriešiem, bet arī Cibuļiem un Grāvīšiem?

17:50

Radiņi 2

2. sezona, 7. sērija. 2019. g.

7. sērija Veneranda pamazām iesaistās kosmētikas izplatīšanas firmas darbībā, ar ko ļoti neapmierināts ir viņas vīrs, kurš, savukārt, vienmēr atradīs brīvu istabu jauniem klientiem pat pārpildītā viesnīcā, kaut gan tas visiem radiniekiem sagādās lielas neērtības. Guntis Grāvītis ir spiests uzņemties jaunus pienākumus – kļūt par kūrortpilsētas gidu. Protams, šī ideja atkal pieder apķērīgajam Ivaram, taču nezin kāpēc šis papildus darbs izraisa profesora bijušās sievas skaudību. Ivars Cibulis ir ļoti neapmierināts, ka viņa sieva aizvien vairāk iesaistās kosmētikas izplatīšanas firmas darbībā, jo tas traucē pildīt viņas tiešos pienākumus. Troksni un izbīli radiņu viesnīcā izraisa no nezin kurienes uzradusies čūska. Radiņu komandai atkal pienākusi svarīga diena – kas gan uzvarēs „Kary May” noorganizētajās sacensībās, kuru balva ir ļoti vērtīga?

18:50

Radiņi 2

2. sezona, 8. sērija. 2019. g.

8. sērija Radiņu viesnīcā apmetas labs Gunta Grāvīša draugs un kolēģis, profesors Berkovičs. Turklāt viņš nav ieradies viens, bet ar pievilcīgu dāmu, par ko ļoti neapmierināta ir ne tikai Gunta bijusī sieva Rasma, bet arī Ivars Cibulis, kurš biznesa partnerim izsaka ultimātu – draudzība ir draudzība, bet bizness ir bizness! Bet ar laiku Berkovičs pašu Ivaru iesaista savās viltīgajās spēlītēs. Profesora Berkoviča kārtējā avantūra – savā vietā gatavot lekciju un lasīt ziņojumu viņš uzdod savam draugam Guntim Grāvītim. Kā Guntis mēģinās izlocīties no šīs sarežģītās situācijas? Nepatīkamā un diezgan bīstamā situācijā radiņu viesnīcā beidzot nonāk arī pats Berkovičs. Interesanti, vai šoreiz situācija norisināsies mierīgi un bez cilvēku upuriem?

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 186. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 186. sērija. 2020. g.

20:40

Haizivs stāsts

2004. g.

Zemūdens pasaule tiek satricināta, kad haizivju mafijas bosa dēls tiek atrasts miris. Jauna zivtele Oskars kļūst par aizdomās turamo, jo viņš ir atradies nozieguma vietā. Oskars, kuru līdz šim neviens nav ievērojis un cienījis, ar prieku pieņem šo viņam piedēvēto lomu – beidzot viņš ir nonācis uzmanības centrā, par viņu pat sāk interesēties vareni haizivju mafijas pretinieki. Taču jau drīz Oskars atklāj, ka ir iesaistījies pārāk bīstamā spēlē.

22:20

Mīlas guru

2008. g.

Amerikānis Pitka uzaudzis Indijā un mācījies no dažādiem dziedniekiem un guru. Kad Pitka atgriežas dzimtenē, viņš vēlas likt lietā iegūtās prasmes, palīdzēt cilvēkiem atrisināt problēmas un dzīvot harmonijā ar savu dvēseli. Viņa pirmais uzdevums ir uzlabot kāda slavena hokejista mīlas dzīvi. Hokejistu izskatīga ātrslidotāja dēļ pametusi sieva, līdz ar to profesionālajā dzīvē iestājies panīkums, no kuru cieš visa komanda. Ne jau kaut kādi amatieri, ledus deldētāji – bet slavenais Toronto „Maple Leafs”!

00:10

Sirds robeža

2005. g.

Sirds robeža

Dziedātājs. Nemiernieks. Izraidītais. Varonis. Džonijs Kešs. Ar tik smagiem akordiem, kas spētu aizkustināt pat kravas vilcienu, tēraudpelēko acu intensīvo skatienu un balsi, tumšu kā nakts, leģendārais ”Vīrs melnā” sarīkoja mūzikā revolūciju un pats radīja savu īstas amerikāņu leģendas imidžu. Būdams cilvēks, kura dzīvi vada spēcīgas kaislības, Džonijs Kešs nekad neatteicās no savas kontraversālās personības. Savas karjeras sākumā viņš satika vienīgo patieso savu mūža mīlestību Džūnu Kārteri, kas spēja viņu glābt no sevis paša.

02:50

Makgaivers

1. sezona, 8. sērija. 2017. g.

Astoņdesmito gadu supervaronis Makgaivers ir atgriezies! Tikpat gudrs, tikpat izveicīgs, tikpat erudīts un visu protošs! Viņš joprojām strādā Fēniksa fondā un dodas glābt pasauli tad, kad citi vairs nespēj palīdzēt. Makgaiveram ir jauns boss – Metija, un jauna komanda – muskuļu kalns Džeks, hakere un tehnoloģiju pārzinātāja Railija un, protams, viņa labākais draugs un atbalsts – Vilts. Makgaivers atkal ir gatavs doties uz jebkuru pasaules nostūri, lai glābtu, palīdzētu, atvestu mājās – viņš darīs jebko citu labā!

03:45

UgunsGrēks 8

8. sezona, 21. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

21.sērija Elizabete uztraucas par Leonu. Vadims dusmojas par aizturēšanu un liek Denisam viņu pēc iespējas ātrāk atbrīvot no cietuma. Leons zvana Ievai uz Angliju, lai pirms bīstamās operācijas atvadītos no meitas. Deniss Silvijai un Gunāram liek nodrošināt Vadimam viltus alibi. Milda un Aivars no slimnīcas medmāsas uzzina, ka operācija nav izdevusies un Leons ir miris. Elizabeti satriec traģiskā ziņa.

04:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 22. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

22.sērija Zembergs dusmojas uz medmāsu, kura kļūdījusies un pateikusi radiniekiem, ka Leons ir miris. Lūcija apsver, kā Leona nāvi varētu izmantot savās un dēla interesēs. Helēnai rodas plāns, kā atbrīvot Vadimu no cietuma. Ramona piedāvā Cēzaram sev izdevīgu darījumu. Elizabete uzzina, ka Leons ir dzīvs. Viņas emocionālā reakcija sāpina Cēzaru. Vadims pārdzīvo, ka sašāvis Leonu. Helēnas plāns izgāžas.