Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:30

Oktobra skūpsts

2015. g.

Raians ir darbaholiķis un viens pats audzina divus bērnus. Visam viņam tiešām nepietiek laika. Lai tāpēc uz Helovīnu laiku Raians nolīgst auklīti Popiju. Popija ir pilnīgs pretstats Raianam – viņa optimistiski raugās uz dzīvi un bauda to bezrūpīgi. Caur neskaitāmiem kopīgiem piedzīvojumiem Popija iemācīs Raienam un viņa bērniem, kas ir vissvarīgākais dzīvē – beznosacījuma mīlestība, ģimene un prieks par katru dienu.

02:20

UgunsGrēks

15. sezona, 22. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

22.sērija Zentu pārsteidz Dāvida uzvedība. Aivars uztraucas par Magdas veselības stāvokli, Zenta nolemj to izmantot. Dāvids izseko Intaru un raksta zīmīti Kristai. Zenta pielabinās Magdai. Aivars aizkavē Dāvidu un Dāvidam neizdodas panākt Intaru, kurš dodas pie Kristas. Magdu pārsteidz Aivara ierašanās pie viņas. Dāvids uzticas Jezupam un izstāsta viņam par Kristas nolaupīšanu. Krista atrod Dāvida zīmīti.

02:55

UgunsGrēks

15. sezona, 23. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

23.sērija Lidija pieķer Danu mainot kontracepcijas tabletes pret vitamīniem. Sandija to redz un nosūdz Danu Gatim. Jevgēņiju kaitina Fēliksa pārspīlētā nodarbošanās ar bērna pūriņa veidošanu. Gatis piepiež Danu atzīties, ka viņa gribējusi slepus ieņemt bērnu. Dāvids nolemj pārmeklēt Intara numuru. Dana sastrīdas ar Sandiju. Intars un Sandija gandrīz pieķer Dāvidu Intara numurā.

03:30

UgunsGrēks

15. sezona, 24. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

24.sērija Dāvids slēpjas Intara numurā. Jezups iejaucas un panāk, ka Sandija un Intars numuru pamet un Dāvidu nepieķer. Aivars nolemj, ka Magda turpmāk būs Zentas priekšniece. Zentu tas neapmierina un viņa nolemj Magdai atriebties. Jezups melo Intaram, ko viņš un Dāvids dara Intara numurā. Aivars ierauga Magdu un viesnīcas klientu nepiedienīgā situācijā. Dāvids pārsteidz Sandiju ar savu jautājumu.

04:00

UgunsGrēks

15. sezona, 25. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

25.sērija Sandija melo Dāvidam par rētu, kura bija Kristai, bet viņai nav. Aivars cenšas noskaidrot, ko Magda un viesnīcas klients dara numurā. Zenta gatavojas uzdzīvot par saņemto naudu. Jezupam rodas ideja, ka Sandijas melus vajag pārbaudīt pie Gata. Aivars pieķer Zentu melos. Gatis apliecina Dāvidam Sandijas teikto. Krista piedāvā Intaram sevi atbrīvot no ieslodzījuma. Intars šaubās, ko darīt.

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 228. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-6

6. sezona, 4. sērija. 2014. g.

09:30

Atkārtojums

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 9. sērija. 2020. g.

9.epizode Šoreiz aklajā autorandiņā dosies trīs jauni pāri. Konditore Monta pārsteigs latgalieti Oskaru ar pašceptu kūku, savukārt Oskars būs sagatavojis arī dāmai ne vienu vien pārsteigumu. Brauciena laikā dalībnieki iepazīs viens otru, vai starp viņiem radīsies jūtu ķīmija? Vai pārim būs daudz kopīgas intereses? Otrajā randiņā dosies sportiskais Aigars ar Kristīni. Viņi spēlēs ātro jautājumu spēli, iepazīstot viens otru labāk. Vai viņu aizraušanās ar sportu būs vienojošs faktors attiecību veidošanā? Savukārt, IT programmētājam Artūram būs dots sarežģīts uzdevums randiņā ar Zani no Rīgas. Vai viņš varēs uzminēt, kādas smaržas lieto meitene? Galapunktā pāriem nāksies izlemt, vai viņi vēlas randiņu turpināt vai tomēr iepazīšanās stāsts ar to arī beigsies.

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 25. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

25. sērija Ļoļa uzzina, ka Gena visu laiku ir centies panākt, lai viņa paliek stāvoklī. Viņa saprot, ja Genas plāns izdosies, viņiem tiešam nāksies apprecēties.

11:35

Džima Dēļ

1. sezona, 5. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

5.sērija Tuvojas Halovīns, un sliktas uzvedības dēļ Šerila ir aizliegusi Greisijai doties pie kaimiņiem diedelēt našķus. Negribēdams, ka meita palaiž garām visu svētku jautrību, Džims slepeni izved Greisiju no mājas un dodas ar viņu kopā, taču Šerila to uzzina. Endijs ir pārliecināts, ka viņa bijusī draudzene Kerija viņu izseko.

12:05

Džima Dēļ

1. sezona, 6. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

6.sērija Sastrīdējušies par to, vai meiteņu istabā vajadzētu televizoru, Džims un Šerila sāk aizdomāties, vai viņu saimniecībā nav pārāk daudz noteikumus. Šerila piespiež Džimu apsolīt, ka viņš nebrauks ar motociklu. Tomēr Rūbija atklāj Džimam, ka Šerila smēķējusi.

12:35

Vajātie. Lielbritānija 5

5. sezona, 3. sērija. 2020. g.

13:40

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 19. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

19. sērija Būts un Brenana čakli nododas pavasara ģenerāltīrīšanai, kad pēkšņi saņem informāciju, ka upē ir atrasts hokejists bez galvas. Starp Oliveru un Hodžinsu rodas sīva sāncensība, kad Oliveram izdodas viņu uzveikt videospēlē, tāpēc Hodžinss uzbūvē divus dronus galvas izvilkšanai. Būts nokārto senus rēķinus ar kādu vārtsargu, pret kuru spēlējis vidusskolā.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 50. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

50. sērija Normunds izstāsta Oskaram, kā viņš ar Zani nonācis dzīvoklī, kurš pieder pašam Oskaram, izskatās, ka tagad, Normunda intrigu dēļ, šis dzīvoklis kļūs arī par Normunda un Zanes tikšanās vietu, un tas Oskaru neiepriecina. Kornēlija atrod naudu, kuru viņas meitai vajadzēja atdot kā kukuli tiesas pārstāvim, viņa mēģina no Ievas uzzināt, kāpēc viņa šo summu nav atdevusi cilvēkam, no kura ir atkarīgs tālākais Ievas vīra liktenis. Zane, pēc darba atgriežas mājās un pie dzīvokļa durvīm atrod lielu, sarkanu rožu pušķi, viņa uzreiz pateicas Normundam par šo pārsteigumu, bet Normundam, zinot to, ka nekādus ziedus Zanei nav sūtījis, rodas pamatīgas aizdomas. Vai viņa Zanei ir cits pielūdzējs? Artūrs atkal tiek pārcelts uz citu zonas kameru, viņu kārtējo reizi sagaida jauni apstākļi un kaimiņi. Vai šie kaimiņi būs tikpat draudzīgi, kā tie, kuri bija iepriekšējā kamerā, no kuras viņš tika pārcelts? Māris pilsētā satiek Ievu, kura ir kļuvusi augstprātīga, un saņem no viņas ne vien nicinājumu, bet arī pārmetumus par to, ka tā ir viņa vaina, ka Artūrs ir nokļuvis neapskaužamajā situācijā. Māris mēģina Ievai paskaidrot, ka viņš savu labāko draugu nav nodevis, un lūdz Ievu to pateikt arī Artūram.

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 51. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

51. sērija Izskatās, ka Artūrs pamazām sadraudzējas un atrod kopīgu valodu ar jaunajiem kameras biedriem, tāpat viņš jaunajā kamerā satiek senu un labu paziņu – Lūkasu. Normunds ir ļoti dusmīgs un pārmet Zanei par kaut kādu mistisku pielūdzēju, kurš viņai sūtot ziedus, bet situācija atslābst brīdī, kad Normunda mājā ierodas īstais dzīvokļa saimnieks Zīle un iejaucas sarunā. Kamēr Artūrs mēģina izdzīvot un pierast pie jaunās kameras "smalkumiem", viņa Ieva pavada jautru laiku Jura Katlapa kompānijā. Māris pie tiesas nama sagaida brīdi, kad policisti atved Artūru, viņš mēģina izkliegt labākajam draugam ziņu, ka nav viņu nodevis un nosūdzējis, bet Artūrs izliekas, ka nedzird šos Māra vārdus. Zīle savā jaunajā dzīvoklī sagaida sen nesatikto Lorensu, bet Ieva nevar atrast lielo naudas summu, kuru viņai iedeva Normunds un vaino savu mammu par to, ka viņa ir piesavinājusies Artūra "izpirkšanai" paredzēto naudu. Ko par šiem apvainojumiem teiks Kornēlija?

17:00

Divarpus vīri

1. sezona, 23. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

23. sērija Čārlijs cenšas pielabināties Džūditas šķiršanās atbalsta grupas biedrenēm, lai panāktu to, ka Džeiks joprojām drīkst pavadīt nedēļas nogales viņa mājā.

17:30

Divarpus vīri

1. sezona, 24. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

24. sērija Čārlijs uzzina nepatīkamus jaunumus – viena no viņa īslaicīgajām draudzenēm paziņo, ka, iespējams, gaida Čārlija bērnu. Lai šāda situācija nekad neatkārtotos, Čārlijs nolemj spert nopietnu soli.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 228. sērija. 2020. g.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 238. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 239. sērija. 2020. g.

20:32

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 283. sērija. 2020. g.

20:35

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 283. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 228. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 52. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

52. sērija Visi Artūra tuvākie gatavojas izšķirošajai tiesas dienai, visi tic, ka Normunda brālis saņems mazāko iespējamo sodu, jo zina, ka Ieva ir iedevusi lielu kukuli, lai tiesnesis samazinātu gadus, kuri Artūram jāpavada cietumā. Kamēr Ieva atrodas tiesas zālē, viņas dzīvoklī saimnieko mamma, kura sagaida viesi – Juri, izskatās, ka abi pamazām atrod kopēju valodu, Kornēlijai patīk meitas jaunais draugs un viņai ir svarīgi, lai meita aizmirst viņai tik nepatīkamo znotu. Lai arī Artūra sprieduma dēļ visi draugi ir bez noskaņojuma, dzīve tomēr neapstājas. Draugu kompānija apsver izdevīgu uzņēmējdarbības shēmu, kura tiek piedāvāta Lorensa Zīlem un Normundam, jo šobrīd visiem nauda ir nepieciešama kā nekad agrāk. Zane mierina pusmāsu Ievu par ilgajiem gadiem, kuri zonā būs jāpavada viņas vīram Artūram, bet pati Ieva ir nemierīga, jo uzzina, ka Normunds grib satikties ar tiesnesi un noskaidrot, kāpēc, lai gan paņēmis kukuli, vienalga notiesājis Artūru uz daudziem gadiem. Ieva pieprasa savai mammai, lai tā atdod kukulim paredzēto naudu, viņa vēlas to atdot Normundam. Bet Raimonds Katlaps palūdz Sofiju, lai viņa piezvana savam dēlam Oskaram un vienojas par abu tikšanās laiku – Raimonds Oskaram grib piedāvāt ļoti labu biznesa piedāvājumu.

21:40

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 10. sērija. 2020. g.

Piedzīvojums brīvajām meitenēm un puišiem, dāmām un kungiem! Ar ekspertu palīdzību piemeklēti pāri dosies aklajā randiņā auto ceļojumā pa Latviju. Kuri pāri pēc brauciena vēlēsies turpināt attiecības un kuri šķirsies? Brauciena laikā dalībnieki iepazīs viens otru, taču vēl labāk iepazīties palīdzēs dažādi uzdevumi. Automašīnā pāri spēlēs spēles, kāda puiša uzvedums, lai iekarotu dāmas sirdi, būs pārnest savu pārinieci pāri tiltam, citam pārim – atkailināties jau pirmajā randiņā, dodoties peldē. Galapunktā pāri nonāks skaistās vietās Latvijā, kur nāksies lemt, vai turpināt iepazīšanos vakariņu laikā, ballītē vai citur vai tomēr iepazīšanās stāstam nebūs lemts turpināties.

22:40

FIB: meklētākie noziedznieki

1. sezona, 2. sērija. 2020. g.

2.sērija Sieviete, kuras vienīgais dēls par laupīšanu notiesāts uz divdesmit gadiem ieslodzījumā, ieradusies advokāta birojā, kur sašāvusi advokātu, nogalinājusi viņa klientu, sagrābusi ķīlnieci un aizbēgusi. Atklājas, ka viņa bijusi vientuļā māte, kas pirms piecpadsmit gadiem apsūdzēta slepkavības mēģinājumā. Pētot viņas dzīvi, atklājas arvien interesantākas detaļas par sievietes pagātni. Ķīlnieci viņa atbrīvo, taču nav skaidrs – kur dodas un kāds ir viņas plāns?

23:45

Atkārtojums

Nekā personīga

25. sezona, 15. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

00:35

Autoziņas

9. sezona, 42. sērija. 2020. g.

01:05

Tiešraide

Melu Teorija 6

6. sezona, 8. sērija. 2020. g.

01:40

UgunsGrēks

15. sezona, 25. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

25.sērija Sandija melo Dāvidam par rētu, kura bija Kristai, bet viņai nav. Aivars cenšas noskaidrot, ko Magda un viesnīcas klients dara numurā. Zenta gatavojas uzdzīvot par saņemto naudu. Jezupam rodas ideja, ka Sandijas melus vajag pārbaudīt pie Gata. Aivars pieķer Zentu melos. Gatis apliecina Dāvidam Sandijas teikto. Krista piedāvā Intaram sevi atbrīvot no ieslodzījuma. Intars šaubās, ko darīt.

02:10

UgunsGrēks

15. sezona, 26. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

26.sērija Magda mocās ar paģirām. Intars pieprasa, lai Sandija viņam sāk maksāt par palīdzēšanu. Dāvidam rodas plāns, kā noskaidrot patiesību par Kristu. Magda nozog Gunāram no bāra pudeli un piedzeras. Gatis izvaicā Sandiju par Dāvidu un viņa uzvedību. Jevgēņijai ir apnikusi Fēliksa rosība ar paštaisīto pūriņu. Klients sūdzas Aivaram par Magdu un Fēliksu. Krista ierodas viesnīcā un ierauga Sandiju un Dāvidu gultā.

02:45

UgunsGrēks

15. sezona, 27. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

27.sērija Sandiju šokē atklājums, ka Krista ir dzīva. Aivars ir norūpējies par Magdu un iedod viņai naudu taksim, lai Magda tiktu mājās. Krista netic Dāvidam, ka viņam ar Sandiju nekas nav bijis. Sandija dusmojas uz Intaru. Dāvids cenšas pierunāt Kristu izsaukt policiju, Krista to nevēlas darīt. Aivars vienojas ar Gunāru, ka Magdai alkoholu kafejnīcā vairs nedos. Viesnīcā ierodas Indulis. Kristu pārsteidz Sandijas meli.

03:20

UgunsGrēks

15. sezona, 28. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

28.sērija Indulis netic Dāvida teiktajam par Kristas nolaupīšanu. Magda pārdzīvo, ka visu nolaupīšanas laiku nav sapratusi, ka Kristas vietā ir cita meitene. Zenta no Induļa uzzina par dvīņu māsām un nolaupīšanu. Dāvids pierunā Kristu visu izstāstīt Gatim. Sandija melo Gatim par Kristu. Gatis dusmojas uz Lidiju, kura nav viņam pateikusi par dvīņiem. Sandija pārliecina Kristu, ka viņa ir kopā ar Dāvidu.

03:50

UgunsGrēks

15. sezona, 29. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

29.sērija Krista pārdzīvo Sandijas teikto, ka viņa ir kopā ar Dāvidu. Vadims ir sadrūmis, jo policija likvidējusi viņa nelegālās naudas nodošanas punktu. Dāvids pārliecina Kristu, ka Sandija ir melojusi. Sandijai rodas plāns, kā izjaukt Dāvida un Kristas attiecības. Helēna iesaista Vadima biznesā Gunāru. Dana priecājas par salabšanu ar Gati. Sandija Dāvida priekšā izliekas par Kristu un skūpsta viņu. Mare SPA hotel ierodas Eva.

04:15

UgunsGrēks

15. sezona, 30. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

30.sērija Gatis nespēj noticēt Edija teiktajam, ka ir atradusies Eva. Kristu sāpina tas, ka Dāvids nespēj viņu atšķirt no Sandijas. Sandija atzīstas Dāvidam mīlestībā. Eva un Gatis atklāj, ka vecāki pagātnē viņus mānījuši. Dāvids palūdz Sandiju izvākties no viesnīcas. Gunārs sajauc cilvēkus un nodod Vadima koferīti nepareizajai sievietei. Dana ir greizsirdīga un stādās Evai priekšā kā Gata līgava.