Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 10. augusts

Brencis, Audris, Inuta

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:50

Keilems (Kails Maks) ir inteliģents, bet frustrēts jauneklis, kurš nolaupa desmit pamatskolas bērnus, pieprasot izpirkumu, lai varētu samaksāt par medicīnas pakalpojumiem mātei, kura slimo ar retu vēža veidu. Apdrošināšanas sabiedrība negodīgi ir atteikusi viņa prasību. Talantīga detektīve un pārrunu veicēja Ambera Krosa (Eleina Hafmena) mēģina glābt nolaupītos bērnus, taču arvien vairāk pati iesaistās Keilema situācijā.

03:25

Epidēmija

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

Epidēmija

7. sērija Annmarija nonākusi žurnālistu jautājumu krustugunīs – kur vīruss radies, kā tas izplatās un kā to ārstēt? Jautājumu ir vairāk kā atbilžu, rodas visādas baumas, un cilvēki sāk rīkoties nesaprātīgi. Annmarija dara, ko vara, lai kliedētu baumas, un cilvēki nedarītu muļķības vai neārstēties uz savu galvu ar nepiemērotiem līdzekļiem.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 23. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

23.sērija Zenta izplata baumas par Gunāra citādo orientāciju. Gunārs to uzzina un nolemj Zentai atriebties. Milda priecājas, ka Leons pārvests no reanimācijas uz parasto palātu. Leons uzzina, ka ir paralizēts. Viesnīcā ierodas Fēlikss. Ramona Gunāra plāna rezultātā grib atlaist Zentu no darba. Fēlikss cenšas noskaidrot, kurš sašāvis Leonu, lai atriebtos par brāli.

08:30

Soli pa solim 6

6. sezona, 14. sērija. 1997. g.

09:00

Soli pa solim 6

6. sezona, 15. sērija. 1997. g.

10:00

Intrigante 6

6. sezona, 5. sērija. 2012. g.

Intrigante 6

5.sērija Serēna ir noraizējusies par Stīvena attieksmi pret viņu. Viņa mēģina noskaidrot šīs attieksmes iemeslu un atklāj ko pārsteidzošu. Uzzinājusi, ka viņas tēvs plāno bildināt Serēnu, Seidža sāk īstenot plānu, lai uz visiem laikiem izjauktu šo saderināšanos, lai arī tas apdraud viņas attiecības ar Neitu. Čaks atrod negaidītu sabiedroto, mēģinot izjaukt Bārta un Lilijas attiecības. Dens publicē vēl vienu rakstu, taču tā efekts ir pretējs cerētajam.

11:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 11. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

11.sērija Maratonam ir dalībnieki un skatītāji, bet izrādās, ka nav medaļu. Un, izrādās arī, ka Skaiskalnu vīri tomēr nav tik labā fiziskā formā, lai maratonu noskriet būtu nieks. Bet uzvarētājs maratonā ir, un tam ir tieši tāds iznākums, lai secinātu – priekš kam gan medaļas, ja ir iespēja gardi pasmieties. Taču Dāvim un Terēzei smiekli nenāk, un Terēze dusmīga atkal pārvācas nakšņot uz viesu namu.

11:50

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 12. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

12.sērija Alise uzaicināta uz modeles kastingu Rīgā. Sandis par to nemaz nav priecīgs. Mācītājs iedrošina Alisi doties uz Rīgu un piepildīt savus sapņus, bet Alise pārdzīvo, ka Sandris nevēlas viņai sekot. Terēze izjautā Santu, vai viņa nezina, vai Dāvim ir cita sieviete. Rita aizvien necieš Albertu, bet Harijam patīk Terēze.

12:25

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 13. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

13.sērija Sandis cenšas uzzināt, kā Alisei veicas Rīgā. Viņa nesteidzas atpakaļ, un Sandis ir tik nelaimīgs. Terēze izprašņā Kristu par Dāvja "citu sievieti". Situācija ir ļoti neveikla. Kristīne pierunā Terēzi palikt Skaistkalnos ilgāk un turpināt strādāt pie viņas mājas projekta. Olga izstāsta Terēzei, ka Krista ir Dāvja draudzene. Terēze izskaidrojas ar Dāvi un Kristu. Dāvis un Krista vienojas arī turpmāk būt tikai draugi.

13:00

Gatava pārvērtībām 2

2. sezona, 17. sērija. 2018. g.

15:50

Lauku sēta 2

2. sezona, 7. sērija. 2015. g.

Lauku sēta 2

7.sērija Klāt siena laiks – dalībnieki rāda savu meistarību pļaušanā. Meitenes pārspriež dzīvi un notikumus Lauku sētā pie kartupeļu kaudzes pagrabā. Katrs dalībnieks sāk baidīties par savu vietu Lauku sētā, kā arī izcili parāda savu intrigu pīšanas un pielīšanas mākslu. Beidzot stress ņem virsroku – katra balss nu ir izšķiroša.

16:50

Kandisa Renuāra 6

6. sezona, 3. sērija. 2018. g.

3.sērija Nogalināts senu automašīnu kolekcionārs Pjērs Rosī. Kandisa joprojām nespēj samierināties, ka viņai jāstrādā Antuāna pakļautībā, un viss kļūst sliktāk, kad nogalinātā kunga meita apgalvo, ka viņš aizrāvies ar Kandisu Renuāru, kuru neviens gan nav redzējis, bet kura apsolījusi viņam atrast antīku automašīnu. Antuāns uzskata, ka tas jāpapēta smalkāk, taču Kandisa kļūst nikna un atsakās no lietas. Viņa uzskata, ka kāds nozadzis viņas identitāti, taču drīz vien pierādījumi ap Kandisu savelkas, un viņa tiešām kļūst par aizdomās turamo. Antuāns mēģina pierādīt Kandisas nevainību.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 149. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 3

3. sezona, 7. sērija. 2014. g.

18:40

Virtuve 3

3. sezona, 8. sērija. 2014. g.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 158. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 159. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 187. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 187. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 149. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nāvējošais ierocis 3

3. sezona, 15. sērija. 2018. g.

Nāvējošais ierocis 3

15.sērija Tuvojas Natālijas un Endrjū kāzu diena, un Natālija pavēsta Koulam jaunumus – viņa gatavojas braukt strādāt citur un ņemt līdzi Maju. FIB apciemo Murto un mēģina pierunāt viņu dabūt no Koula atzīšanos par sadarbošanos ar bijušo CIP kolēģi. Kouls tikmēr strādā pie lietas, kur notikumu krustugunīs nonāk Natālijas līgavainis, un tas noved pie negaidītām sekām.

22:05

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 15. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

15.sērija Uz ielas policijas automašīnā sašauts patruļnieks. S.W.A.T. komanda dodas meklēt vainīgos. Tā kā uzbrukums ir pārdrošs un noticis gaišā dienas laikā, visdrīzāk vainojams kāds no vietējiem. Hondo aprunājas ar kādu vietējo, kas šeit visu zina, bet viņš apgalvo, ka te neviens nevēlas karu ar policiju, un viņam nav ne jausmas, kas ir vainīgie. Atklājas, ka tie meklējami starp pašiem policistiem.

23:00

Atkārtojums

Mīlas guru

2008. g.

Amerikānis Pitka uzaudzis Indijā un mācījies no dažādiem dziedniekiem un guru. Kad Pitka atgriežas dzimtenē, viņš vēlas likt lietā iegūtās prasmes, palīdzēt cilvēkiem atrisināt problēmas un dzīvot harmonijā ar savu dvēseli. Viņa pirmais uzdevums ir uzlabot kāda slavena hokejista mīlas dzīvi. Hokejistu izskatīga ātrslidotāja dēļ pametusi sieva, līdz ar to profesionālajā dzīvē iestājies panīkums, no kuru cieš visa komanda. Ne jau kaut kādi amatieri, ledus deldētāji – bet slavenais Toronto „Maple Leafs”!

00:40

Autoziņas

9. sezona, 26. sērija. 2020. g.

01:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 24. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

24.sērija Fēlikss gatavojas nopietni parunāt ar ārstiem, kuri neveiksmīgi operējuši Leonu. Putniņš pratina Gunāru un Silviju, abi sniedz viltus liecību par labu Vadimam. Fēlikss noskaidro, ka Leonu sašāvis Vadims. Elizabete uzzina, ka Leons ir paralizēts. Cēzars piekrīt Ramonas plānam. Ramona dodas pie Leona, lai to īstenotu. Elizabete pārdzīvo par Leonu un nolemj viņu apciemot. Ramona Elizabeti pie Leona neielaiž.

01:55

UgunsGrēks 8

8. sezona, 25. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

25.sērija Aivars dodas uz Angliju, lai pārliecinātu Ievu, ka ar Leonu viss būs kārtībā. Donāts uzzina, ka Leons skaidri redzējis šāvēju un tas ir bijis Vadims. Helēnu sarūgtina, ka neviens nav atbalstījis viņas piketu pie cietuma par labu Vadimam. Viesnīcā atgriežas Ziemelis un Santa. Helēnu satriec saruna ar Leonu, viņa nolemj iedzert. Ziemelis cenšas noskaidrot, kam īsti ir līdzīgs viņa dēls. Helēna nobīstas, ka ir saindējusies.

02:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 26. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

26.sērija Helēna nolemj sūdzēties Ramonai par Zentu. Leons uzzina, Gunārs un Silvija liecinājuši policijā par labu Vadimam. Ramona pieķer Zentu zogam veļas pulveri. Santu nobiedē Ziemeļa paziņojums, ka viņš atradis nozagto Santas kaklarotu. Gunārs atzīstas Leonam, ka Vadims viņam piedraudējis. Ziemelis uzzina, ka kaklarotu lombardā pārdevusi Santa. Fēlikss nolemj nopietni aprunāties ar Gunāru par viltus liecību sniegšanu.

03:00

UgunsGrēks 8

8. sezona, 27. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

27.sērija Ramona kārtējo reizi cenšas pierunāt Leonu pārdot viesnīcu, Leons atsakās. Ziemelis sarīko Santai konfrontāciju ar lombarda pārdevēju. Ramona dodas pie Cēzara un izsaka viņam intriģējošu piedāvājumu. Fēlikss cenšas atrast Gunāru, lai kopā ar viņu dotos uz policiju. Elizabetei liekas, ka Cēzars un Ramona rīkojas amorāli. Gunārs atzīstas Putniņam, ka devis viltus liecību Vadima labā. Viesnīcā ierodas Česlavs un ir nepatīkami pārsteigts par tikšanos ar Ramonu.

03:30

UgunsGrēks 8

8. sezona, 28. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

28.sērija Ramona piespiež Česlavu darboties viņas labā. Fēlikss piedāvā Leonam pieņemt darbā par sanitāriem Olafu un Danielu. Vadims uzzina, ka Gunārs mainījis liecību, un sadusmojas. Ramona iepazīstina Cēzaru ar Česlavu. Leons sadusmojas uz Fēliksu. Zentai rodas plāns, kā izvairīties no naudas atvilkšanas par veļas istabā nozagtajiem tīrīšanas līdzekļiem. Leons piekrīt, ka Olafs kļūst par viņa sanitāru. Deniss piedraud Gunāram un liek atsaukt pēdējo liecību.

04:05

UgunsGrēks 8

8. sezona, 29. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

29.sērija Helēna sāk kampaņu pret alkohola lietošanu. Gunārs pasaka Putniņam, ka Fēlikss viņu piespiedis mainīt liecību. Helēna nenoturas, sāk lietot alkoholu un iekļūst nepatīkamā situācijā. Putniņš ierodas pie Fēliksa un grib atrast ieroci, ar ko Fēlikss draudējis Gunāram. Elizabete ierauga, cik Leons ir slims un nevarīgs, tas viņu satriec. Policija Fēliksa ieroci neatrod. Cēzars ir saprotošs pret Elizabetes jūtām. Fēliksu sadusmo atklājums, ka kāds ir paņēmis viņa ieroci.