Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 13. jūlijs

Margrieta, Margarita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:05

Kaulu pilsēta

2013. g.

Kaulu pilsēta

Mūsdienu Ņujorkā dzīvo šķietami parasta meitene Klerija Freja. Reiz viņa uzzina, ka patiesībā ir viena no ēnu medniekiem - karotājiem, kuru dzīslās rit arī eņģeļu asinis. Šī slepenā biedrība jau izsenis dara visu, lai pasargātu mūsu pasauli no dēmoniem. Kad pazūd Klerijas māte, meitene ir spiesta pievienoties ēnu mednieku grupai. Tā viņa uzzina par baiso paralēlo Ņujorku, kur mīt dēmoni, burvji, vampīri, vilkači un citi bīstami radījumi.

03:20

Epidēmija

1. sezona, 3. sērija. 2020. g.

Epidēmija

3.sērija Nelli ir noraizējusies, ka starp viņai pazīstamajiem cilvēkiem izplatās kāda nezināma slimība, un viņa par to informē Leklēru. Annmarija dodas uz slimnīcu, kur mirušie bezpajumtnieki ārstējušies, lai noskaidrotu kaut ko vairāk, un satiek tur vīra mīļāko, taču izturas profesionāli. Marks mēģina glābt attiecības ar Annmariju, taču viņa nav atsaucīga.

04:15

Ugunsgrēks 6

6. sezona, 81. sērija. 2011. g.

Ugunsgrēks 6

Kad beidzās iepriekšējā sezona, Elizabete cerēja, ka tēvs apturēs viņas kāzas ar Denisu. Ziemelis nebija pārliecināts, vai Elizabetes laulības nav tikai blefs. Mērijas paziņojums pārliecināja Ziemeli, ka Elizabete kāzas uztver nopietni. Leons meloja Ziemelim, ka viņam nav izdevies Elizabeti atturēt no pārsteidzīgā soļa. Ziemelis steidzās uz cietumu, lai apturētu kāzas. Mācītājs uzsāka laulību ceremoniju, un Elizabetei bija jādod laulību zvērests. Bet ar ko tas beidzās? Tagad noskaidrosim, ar ko spraigie notikumi turpināsies seriāla jaunajā sezonā!

08:30

Soli pa solim 4

4. sezona, 10. sērija. 1994. g.

09:00

Soli pa solim 4

4. sezona, 11. sērija. 1994. g.

09:30

Draugi 10

10. sezona, 11. sērija. 2003. g.

Draugi 10

11.sērija Ross un Čandlers apmeklē koledžas salidojumu, un seni noslēpumi nāk gaismā. Monika un Reičela rīko Fēbes vecmeitu ballīti. Džoī ir lieliski jaunumi – viņš uzaicināts piedalīties televīzijas šovā, taču īsti labi viņam tejā neveicas.

10:05

Intrigante 5

5. sezona, 10. sērija. 2011. g.

Intrigante 5

10.sērija Lilī organizē ballīti, lai Čārliju oficiāli iepazīstinātu ar Ņujorkas sabiedrību. Tikmēr Čārlijas bijušais draugs, Makss, sarežģī Čārlijas nākotni. Dens nolemj, ka pienācis laiks izstāstīt Blērai par savām patiesajām jūtām pret viņu.

11:20

Viss pa jaunam

1. sezona, 16. sērija. 2019. g.

16. Sērija Skaistkalnos ir karsta un saspringta diena, apkārtnē plosās ugunsgrēki, ar kuriem ugunsdzēsēji bez ciema iedzīvotāju palīdzības nespēj tikt galā, iesaistījies ir pat Sandis. Pēc Ritas aicinājuma ikviens ir gatavs stāties pretī ugunij, lai kopīgiem spēkiem pasargātu Skaistkalnus un savus īpašumus no briesmām. Modrim rodas aizdomas, ka ugunsnelaime vecajā pirotehnikas fabrikā sākusies viņa vainas dēļ.

11:55

Viss pa jaunam

1. sezona, 17. sērija. 2019. g.

17. Sērija Viens runā, citi rīkojas. Kamēr Alberts niknojas, ka viss nenotiek pēc viņa prāta, un uztraucas, lai liesmas nopostīs viņa fabriku, Miķelis pulcē ciema ļaudis un steidzas uz apdraudēto vietu. Izsīkstot ugunsdzēsēju cisternām, Dāvis glābējiem piedāvā savas ūdens rezerves, jo laukos valda princips "viens par visiem un visi par vienu". Brīdī, kad visā apkaimē nav elektrības, viesu namā ierodas inspektors, lai pārbaudītu tā drošību. Krista neierodas ar svarīgiem dokumentiem, jo pavada laiku kopā ar Dāvi.

12:30

Viss pa jaunam

1. sezona, 18. sērija. 2019. g.

18. sērija Skaistkalnos ierodas īpaša viešņa, kuras augstās prasības sagādā galvassāpes viesu nama meitenēm, bet izraisa sajūsmu Sandim – tikšanās ar šo dāmu varētu mainīt viņa dzīvi. Vai meitenēm ciema veikalā izdosies atrast ko vairāk par žāvētu desu? Sanda tikšanās ar slaveno stilisti nenoris, kā cerēts. Kā meitenēm un topošajam dizainerim izdosies atrisināt problēmas? Skaistkalnus pāršalc arī bēdīga ziņa – mūžībā aizgājis ciema vecākais iedzīvotājs. Cilvēku ciematā kļūst aizvien mazāk. Tas Augustam liek apjaust, ka būtu jāveicina iedzīvotāju vēlme radīt pēcnācējus. Savukārt Jēkabs un Modris nokļūst strupceļā – kā sarīkot bēres, ja vienīgajā zārkā jau kaut kas paslēpts?

13:05

Gatava pārvērtībām 2

2. sezona, 1. sērija. 2018. g.

15:55

Lauku sēta

1. sezona, 1. sērija. 2014. g.

Lauku sēta

Lauku sēta – tās ir spilgtas lauku dzīves ainiņas, raiba vasariņa un spēcīgas emocijas – darba prieks, tulznas, nodevība, asaras, attiecības, intrigas un uzvaras gaviles. Šovam pieteicās teju četri simti dalībnieku, bet tikai 10 no viņiem tika apstiprināti šovam. Šova galvenais mērķis ir atbalstīt strādīgus un centīgus cilvēkus un piepildīt vienam no viņiem sapni par traktoru – palīgu saimniecībā un dienišķās iztikas pelnītāju. Visi dalībnieki sacenšas par līdz šim vērienīgāko balvu Latvijas šovu vēsturē – 90 zirgspēku Zetor traktora no Agrimatco Latvia. Cīņa par balvu nav tikai darba tikums, bet arī spēja sadzīvot un līdzdarboties. Saspringtais ikdienas darbu ritms un konkurence atraisīs dalībnieku raksturus un sniegs skatītājiem labāko seriālu cienīgus notikumus. Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi – uzslieta akas vinda, uzbūvētas jaunas trušu mājas, pīļu dīķa māja, tualete, iztīrīts skurstenis. Saimniekam par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. Dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām, tā kā saimnieks šajā lauku sētā saimnieko bez sievas, tad viena otra dalībniece ne tikai meta kārus skatienus, bet arī ķērās vērsim pie ragiem.

16:55

Kandisa Renuāra 4

4. sezona, 3. sērija. 2016. g.

3.sērija Kandisa kļūst par liecinieci situācijai, kur jauna sieviete uzbrūk gados vecākam vīrietim. Viņa iejaucas un nogādā abus policijas iecirknī, taču noskaidrojas, ka sieviete vārdā Naomi strādā klīnikā, kur veic abortus, un ir aktīva feministe, kamēr vīrietis pārstāv organizāciju, kas cīnās pret abortiem. Drīz vien Naomi tiek atrasta mirusi. Kandisa ir pārliecināta, ka šo lietu pārņems kriminālpolicija ar Silviju priekšgalā, tomēr viņa atsakās. Drīz vien izmeklēšana parāda, kāpēc tā, un Silvija kļūst par liecinieci šajā lietā. Kandisas bērni tikmēr domā, vai atklāt Kandisai, ka Davidam ir mīļākā, kura patiesībā ir viņa māsa.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 129. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve

1. sezona, 7. sērija. 2012. g.

7.sērija Šefs apdedzina muti, un nespēj novērtēt pats sava ēdiena garšu. Viņš lūdz pavāru palīdzību, un pieķer viņus melos. Maksimam nākas konkurēt ar Nastju par brīvo istabu Kostjas dzīvoklī.

18:40

Virtuve

1. sezona, 8. sērija. 2012. g.

8.sērija Kulinārijas šovā šefs satiekas ar Jeļenu – „Arkobaleno” šefpavāri. „Arkobaleno” drīzumā tiks atklāts netālu no restorāna „Klods Monē”. Abi noslēdz derības – Jeļenai nāksies pavadīt dienu kopā ar šefa komandu. Pēc saimnieka rīkojuma, Vikai nākas veselu dienu pieskatīt viņa suni, bet pateicoties Maksimam – sagādāt vēl vienu.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 138. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 139. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 163. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 163. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 129. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nāvējošais ierocis 3

11.sērija Murto un Kouls tiek nopratināti. Kas ir noticis? Murto ar ģimeni bija devies atpūsties, bet Kouls strādāja kopā ar jauno prokurora palīdzi Ēriku. Pilsētā ieradās Ērikas mamma, kura ir senatore. Kouls sāka izmeklēt kāda vīrieša slepkavību, bet Murto aiz garlaicības kūrortā sāka izspiegot cilvēkus. Kā tas viss beidzās ar to, ka viņu vainas dēļ tika izniekoti miljoni valsts naudas, un valsts drošība ir apdraudēta?

22:05

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 11. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

11.sērija Pirms sešiem gadā Riverhilsas skolā notika apšaude, bojā gāja seši bērni. Šāvēji bija divi, un viens no viņiem tika nošauts. Mūsdienās viņa māte saņēmusi vēstule no kāda apbrīnotāja, kurš apgalvo, ka dosies šāvēja pēdās, nogalinot vairāk cilvēku. S.W.A.T. komandai nav daudz laika, lai atrastu noziedznieku vai noskaidrotu, kurai skolai viņš plāno uzbrukt.

23:00

Atkārtojums

Sastrēgumstunda 2

2001. g.

Honkongas inspektors Lī atgriežas Ķīnā kopā ar savu amerikāņu kolēģi, Losandželosas policijas izmeklētāju Džeimsu Kārteru. Vīri iecerējusi izbaudīt atvaļinājumu, bet drīz vien viņiem uzdod noskaidrot apstākļus, kādos miruši divi ASV muitas darbinieki, kuru pārziņā bijusi vērienīgas krāpšanas un viltošanas izmeklēšana.

00:55

Rouzvuds

1. sezona, 20. sērija. 2015. g.

Rouzvuds

20. sērija Slepenās aģentes nāves apstākļu izmeklēšanas laikā Rouzvuds un Vija atklāj saikni ar 2004. gadā neatrisinātu slepkavību. Šī ir viņu iespēja panākt taisnību.

01:45

Ugunsgrēks 6

6. sezona, 82. sērija. 2011. g.

Ugunsgrēks 6

Kad beidzās iepriekšējā sezona, Elizabete cerēja, ka tēvs apturēs viņas kāzas ar Denisu. Ziemelis nebija pārliecināts, vai Elizabetes laulības nav tikai blefs. Mērijas paziņojums pārliecināja Ziemeli, ka Elizabete kāzas uztver nopietni. Leons meloja Ziemelim, ka viņam nav izdevies Elizabeti atturēt no pārsteidzīgā soļa. Ziemelis steidzās uz cietumu, lai apturētu kāzas. Mācītājs uzsāka laulību ceremoniju, un Elizabetei bija jādod laulību zvērests. Bet ar ko tas beidzās? Tagad noskaidrosim, ar ko spraigie notikumi turpināsies seriāla jaunajā sezonā!

02:10

UgunsGrēks 7

7. sezona, 1. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

1.sērija Elizabete gatavojas aizbraukt no viesnīcas, jo Leons taisās precēties ar Rasu. Leons atzīstas Putniņam, ka nespēj iztēloties kopdzīvi ar Rasu. Česlavs cenšas pēc iespējas ātrāk izvākties no viesnīcas. Gunārs melo Leonam, ka nav nekādu iespēju kafejnīcā rīkot Leona un Rasas saderināšanās ballīti. Silvija dusmojas uz Rasu, kura nav ieradusies uz sarunāto psihoterapijas seansu. Leonu šokē atklājums biljarda zālē.

02:50

UgunsGrēks 7

7. sezona, 2. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

2.sērija Viesnīcā ierodas policija. Česlavs ir neapmierināts, ka viņam neļauj pamest viesnīcu. Leonam ir aizdomas, ka Elizabete ir saistīta ar notikušo. Putniņam nav patīkami satikties ar Terēzu, kura izmeklē notikušo viesnīcā. Deniss vaino Santu notikušajā, Santa apgalvo, ka viņai ar to nav nekāda sakara. Terēza un Putniņš apmainās ar savstarpējām dzēlībām. Elizabeti aizvaino Leona teiktais.

03:15

UgunsGrēks 7

7. sezona, 3. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

3.sērija Terēza nopratina Zentu. Vanda nesaprot, kāpēc Česlavs vēlas pēc iespējas ātrāk pamest viesnīcu. Elizabete dusmojas par Leona aizdomām. Leons cenšas saprast, kas vainīgs pie notikušā. Ziemelis organizējas, lai novērstu aizdomas no Elizabetes. Santa nolemj īstenot pati savu plānu. Terēza dusmojas, ka Putniņš jaucas izmeklēšanā. Santas plāns izdodas. Terēza pie Elizabetes atrod lietisko pierādījumu.

03:55

UgunsGrēks 7

7. sezona, 4. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

4.sērija Santa melo Ziemelim, kāpēc nav izdevies realizēt Ziemeļa vakardienas plānu. Elizabete dodas uz policiju, lai izskaidrotu notikušo. Mildai rodas aizdomas, ka Vanda nozagusi viņai naudu. Olafs atklāj, ka Vanda virtuvē slepus paņēmusi tikai maizi un sieru. Milda ierosina, lai Vanda paliek strādāt viesnīcā. Terēza cenšas saprast, kāpēc Leons viņai noklusējis būtisku informāciju.