Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 14. jūlijs

Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:50

UgunsGrēks 7

7. sezona, 5. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

5.sērija Terēza cenšas noskaidrot katra viesnīcas darbinieka gaitas notikuma dienā. Leons piekrīt oficiāli pieņemt Vandu darbā. Mildu aizvaino Terēzas teiktais. Roze dusmojas uz Vandu un uzskata, ka strādāt viesnīcā ir muļķīgi. Zenta baidās tīrīt biljarda zāli, kur noticis noziegums. Leons strīdas ar Terēzu. Daniels melo Olafam par to, ka viņiem abiem būs jāiet prom no darba. Zentu šokē atklājums biljarda zālē.

02:25

UgunsGrēks 7

7. sezona, 6. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

6.sērija Zenta cenšas visiem pastāstīt par atklājumu biljarda zālē, neviens viņā neklausās. Olafs uzķeras uz Daniela meliem un ir gatavs uzrakstīt atlūgumu. Zentai izdodas pārliecināt Aivaru doties uz biljarda zāli. Vanda ierosina citu veidu, kā atrisināt Olafa un Daniela darbā palikšanas jautājumu. Aivars biljarda zālē neko aizdomīgu neatrod un uzskata, ka Zenta melo. Santa pasaka Ziemelim, ka viņš būs tētis.

02:50

UgunsGrēks 7

7. sezona, 7. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

7.sērija Daniels lūdz Rozes palīdzību, lai uzvarētu derībās Olafu. Leons uzzina, ka Elizabete nav stāvoklī. Olafs un Daniels sāk sacensības alus dzeršanā. Roze palīdz Danielam krāpties. Elizabete dusmojas uz Denisu, kurš samelojis Leonam par Elizabetes grūtniecību. Vanda atklāj, ka sacensības nenotiek godīgi. Elizabete pasaka Denisam, ka netaisās vairs vilcināties un grib šķirties. Deniss atsakās Elizabetei dot šķiršanos.

03:30

UgunsGrēks 7

7. sezona, 8. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

8.sērija Leons nolemj paturēt darbā gan Danielu, gan Olafu. Ziemelis ir sajūsmā, ka Santa gaida viņa bērnu. Daniels lūdz Rozi viņam palīdzēt nozagt informāciju no Donāta datora. Ziemelis atsakās palīdzēt Elizabetei dabūt šķiršanos. Roze īsteno Daniela plānu. Leons atrod savā istabā Terēzai nozagto lietisko pierādījumu. Terēza nolemj aizturēt Leonu. Donāts pie sava datora ierauga Danielu.

04:00

UgunsGrēks 7

7. sezona, 9. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

9.sērija Elizabeti nepatīkami pārsteidz fakts, ka policija aizturējusi Leonu. Daniels dusmojas, ka viņam nav izdevies iegūt informāciju no Donāta datora. Leonam rodas versija, ka viņa istabā lietisko pierādījumu nolicis Deniss. Donāts uzzina, ka Helēna atlaidusi aukli. Elizabete ierodas policijā, lai aizstāvētu Leonu. Danielam rodas ideja, kā piekļūt Donāta datoram. Zenta ierauga virtuvē svešinieku un notur viņu par noziedznieku.

05:00

Grizijs un lemingi

1. sezona, 35. sērija. 2016. g.

Grizijs un lemingi

Nekurienes vidū, Kanādas nacionālajā parkā, meža reindžera māja ir vienīgais, kas liecina par civilizāciju. Brīdī, kad reindžers ir devies darīšanās, lācis Grizijs nolemj pārņemt varu, jo barības ķēdes pašā augšā taču atrodas lāči! Iekļuvis reindžera mājā, Grizijs sāk izmēģināt visus civilizācijas labumus – mīksto sofu, gaisa kondicionieri un pilnībā aprīkoto virtuvi. Tomēr atklājas, ka Grizijs nav vienīgais, kurš nolēmis izmantot reindžera prombūtni – mājā ievākušies arī mazi lemingi. Tā kā mierā un saticībā dzīvot visiem neizdosies, tad piedzīvojumi var sākties!

05:05

Grizijs un lemingi

1. sezona, 36. sērija. 2016. g.

Grizijs un lemingi

Nekurienes vidū, Kanādas nacionālajā parkā, meža reindžera māja ir vienīgais, kas liecina par civilizāciju. Brīdī, kad reindžers ir devies darīšanās, lācis Grizijs nolemj pārņemt varu, jo barības ķēdes pašā augšā taču atrodas lāči! Iekļuvis reindžera mājā, Grizijs sāk izmēģināt visus civilizācijas labumus – mīksto sofu, gaisa kondicionieri un pilnībā aprīkoto virtuvi. Tomēr atklājas, ka Grizijs nav vienīgais, kurš nolēmis izmantot reindžera prombūtni – mājā ievākušies arī mazi lemingi. Tā kā mierā un saticībā dzīvot visiem neizdosies, tad piedzīvojumi var sākties!

05:15

Gandrīz ideālas vakariņas

1. sezona, 16. sērija. 2011. g.

16. raidījums 21.jūlijs Samanta Tīna nolemj spiest uz pārbaudītām vērtībām – makaroniem. Vienīgi gadās ķibele – viņa tos pārvāra, izlej podā, tā gandrīz radot iemeslu izsaukt santehniķi. Toties, izrādās, viņai ir interesants dzīvokļa kaimiņš...

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 131. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Soli pa solim 4

4. sezona, 14. sērija. 1994. g.

09:00

Soli pa solim 4

4. sezona, 15. sērija. 1994. g.

09:30

Draugi 10

10. sezona, 13. sērija. 2003. g.

Draugi 10

13.sērija Monika un Čandlers gaida ciemos Ēriku, kura vēlas apskatīties Ņujorku. Reičelas tēvs piedzīvojis sirdstrieku, tāpēc Ross dodas viņai līdzi uz Longailendu apciemot tēvu. Fēbe mēģina iemācīt Džoī franču valodu, un ir pārsteigta, ka viņai nekas lāgā neizdodas.

10:00

Intrigante 5

5. sezona, 12. sērija. 2011. g.

Intrigante 5

12.sērija Blēra gatavojas sagaidīt savas karaliskās kāzas ar vecmeitu ballīti, bet kādam ir plāns padarīt šo nakti neaizmirstamu. Atklājis, kas patiesībā slēpjas aiz Čaka un Blēras automašīnas avārijas, Neits pievienojas tiem, kas mēģina savākt pierādījumus. Lai aizsargātu kādu, kas viņiem tuvs, Serēna un Dens izliekas, ka atkal satiekas.

11:20

Viss pa jaunam

1. sezona, 22. sērija. 2019. g.

22. sērija Ciema iedzīvotāji gatavojas boksa mačam – kurš būs Jēkaba, bet kurš Sanda pusē? Alisei doma par cīņu silda sirdi, jo vēl neviens vīrietis nav bijis gatavs viņu aizstāvēt ringā. Ritas vīrs Jānis iepazīstas ar ciema skolotāju Patrīciju. Vai tā ir nejaušība, ka abi satiekas atkal un atkal?

11:55

Viss pa jaunam

1. sezona, 23. sērija. 2019. g.

23. sērija Lielā cīņa starp Sandi un Jēkabu ir klāt! Kurš uzvarēs? Kārlis steidz trenēt Sandi, jo nav joka lieta stāties pretī pieredzējušam tēvainim. Arī Miķelis pieliek savu roku, lai dēlam veiktos cīņā, uzdāvājot senu relikviju. Jāņa un Patrīcijas attiecības kļūst aizvien draudzīgākas. Tajā pašā laikā Rita cenšas uzlabot attiecības ar vīru – vai viņai izdosies? Sprukās ir nonācis Dāvis. Olgas uzskati par kārtību mājoklī krasi atšķiras no Dāvja domām. Kā viņiem izdosies atrast kompromisu?

12:30

Viss pa jaunam

1. sezona, 24. sērija. 2019. g.

24. sērija Skaistkalnu iedzīvotāji dodas protestēt pret skolas slēgšanu. Patrīcija izlemj vērsties pēc palīdzības pie ciema ievērojamākā iedzīvotāja Alberta. Vai tas atmaksāsies? Starp Dāvi un Kristu plaukst patiesa draudzība. Pēc patīkama vakara Dāvis ierosina biežāk laiku pavadīt kopā. Ko par to teiks Krista?

13:05

Gatava pārvērtībām 2

2. sezona, 3. sērija. 2018. g.

15:55

Lauku sēta

1. sezona, 3. sērija. 2014. g.

Lauku sēta

Lauku sēta – tās ir spilgtas lauku dzīves ainiņas, raiba vasariņa un spēcīgas emocijas – darba prieks, tulznas, nodevība, asaras, attiecības, intrigas un uzvaras gaviles. Šovam pieteicās teju četri simti dalībnieku, bet tikai 10 no viņiem tika apstiprināti šovam. Šova galvenais mērķis ir atbalstīt strādīgus un centīgus cilvēkus un piepildīt vienam no viņiem sapni par traktoru – palīgu saimniecībā un dienišķās iztikas pelnītāju. Visi dalībnieki sacenšas par līdz šim vērienīgāko balvu Latvijas šovu vēsturē – 90 zirgspēku Zetor traktora no Agrimatco Latvia. Cīņa par balvu nav tikai darba tikums, bet arī spēja sadzīvot un līdzdarboties. Saspringtais ikdienas darbu ritms un konkurence atraisīs dalībnieku raksturus un sniegs skatītājiem labāko seriālu cienīgus notikumus. Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi – uzslieta akas vinda, uzbūvētas jaunas trušu mājas, pīļu dīķa māja, tualete, iztīrīts skurstenis. Saimniekam par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. Dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām, tā kā saimnieks šajā lauku sētā saimnieko bez sievas, tad viena otra dalībniece ne tikai meta kārus skatienus, bet arī ķērās vērsim pie ragiem.

16:55

Kandisa Renuāra 4

4. sezona, 5. sērija. 2016. g.

5.sērija Antuāns ir atgriezies Kandisas komandā, taču ir pārsteigts, saprotot, ka šai komandai vairs netiek neviena nopietnas lietas izmeklēšana. Kamēr Silvija izmeklē slepkavības, Kandisai jāizmeklē somiņu zādzības, jāizmeklē jauniešu kautiņi un jāpārbauda kremēšanai paredzēta cilvēka identitāte. Apskatot mirušo, Antuānam rodas aizdomas, ka viņš nav miris no sirdstriekas, un viņš pierunā Kandisu ieskatīties dziļāk viņa nāves apstākļos. Drīz vien kļūst skaidrs, ka vīrietis ir noindēts, un lai arī tas nav Kandisas kompetencē, viņa nolemj izmeklēšanu slepeni turpināt. Tā noved viņu dzimtajā pilsētā, kur noticis līdzīgs nāves gadījums.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 131. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve

1. sezona, 11. sērija. 2012. g.

11.sērija Vika cenšas izskaitļot noslēpumaino nelabvēli restorāna apmeklētāju vidū. Reizē ar „aizdomās turamo loku” pieaug arī pārpratumu skaits. Pateicoties mākai uzklausīt, Kostja iegūst vērtīgu padomu no apmeklētāja un uzslavu no saimnieka. Maksims cenšas pierādīt savas kulinārās spējas, bet Šefs – to, ka viņš virtuvē ir galvenais.

18:40

Virtuve

1. sezona, 12. sērija. 2012. g.

12.sērija Lai paaugstinātu restorāna reitingu, Vika cenšas iedzīvināt jaunas idejas, jaunus noteikumus un ēdienkarti. Tajā pašā laikā Šefs cīnās par to, lai nekas netiktu mainīts. Maksis neatlaidīgi un ar panēkumiem cenšas iekarot Vikas uzmanību.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 140. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 141. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 165. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 165. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 131. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Ekstrasensu cīņas 20

20. sezona, 3. sērija. 2019. g.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji. Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

22:40

Rezidents 2

2. sezona, 23. sērija. 2018. g.

Rezidents 2

23.sērija Slimnīcā ievests vīrietis ar smadzeņu asiņošanu, bet nav iespējams noskaidrot viņa identitāti un situāciju ar apdrošināšanu. Ārsti ir dilemmas priekšā – vai ārstēt viņu. Bels dod atļauju viņu operēt. Slimnīcā ievests Mika, un viņu apciemo jaunā draudzene. Džesijas stāvoklis strauji pasliktinās, un Nikai beidzot izdodas pierunāt Kailu ziedot nieri. Operācija ir veiksmīga, taču Džesijas dzīvība joprojām ir apdraudēta. Atklājas, ka slimnīcas jaunā anestiozoloģe ir atkarīga no narkotikām un viņas kļūda gandrīz izmaksā Kaila dzīvību.

23:40

Augšup

2014. g.

Vientuļā divu dēlu Aivana un Gallija māte Nana dara visu, lai glābtu nedziedināmi slimā Gallija dzīvību. Viņi ieradušies pie dziednieka Arhitekta, kurš loterijas kārtībā nosaka, kurš tiks dziedināts. Diemžēl šoreiz tas nav Nanas dēls, tomēr tā kā Nana ir pieskārusies akla puisēna acīm, un pēc tam viņa redze ir atgriezusies, Arhitekts uzskata, ka Nana pati spēj dziedināt. Nana kļūst par dziednieci, tomēr šis ceļš izšķir viņu no bērniem. Mazais Aivans, nesaprazdams, kas notiek, piesēžas pie mašīnas stūres un izraisa avāriju, kurā iet bojā Gallijs. Nespēdama pārdzīvot notikušo, Nana uz laiku dodas prom. Nākamā tikšanās ar Aivanu notiks tikai pēc divdesmit gadiem...

01:40

Melnais kods 3

3. sezona, 10. sērija. 2017. g.

02:30

UgunsGrēks 7

7. sezona, 10. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

10.sērija Zenta un Miervaldis cenšas aizturēt virtuvē notverto Ernestu. Helēnai iepatīkas Daniela izteiktais priekšlikums. Ernests cenšas ieskaidrot, ka nav noziedznieks, bet Zenta viņam netic. Donātu šokē Helēnas ideja. Santu nobiedē Terēzas ierašanās un lūgums. Pārpratums ar Ernestu noskaidrojas. Milda dusmojas, ka Ernests saimnieko virtuvē, un padzen viņu. Santa atzīstas Terēzai, ka anonīmo zīmīti par Elizabeti rakstījusi viņa.

03:00

UgunsGrēks 7

7. sezona, 11. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

11.sērija Terēza notic Denisa versijai par notiekošo. Santa pārsteidz Ziemeli ar savu lūgumu. Leons atsakās runāt ar Terēzu. Roze lūdz Vandai piedošanu par nostāšanos Daniela pusē. Ziemelis pamana, ka Santas un Denisa starpā valda aizdomīga intimitāte. Leons nolemj izskaidroties ar Elizabeti. Terēza konfrontē Silviju un Česalvu, kuru pārbiedē Terēzas biljarda zālē atrastais pierādījums.

03:35

UgunsGrēks 7

7. sezona, 12. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

12.sērija Vadims cenšas no Helēnas izdibināt Donāta biznesa plānus. Daniels ir nelaimīgs, ka viņa kārtējais plāns nav devis nekādus rezultātus. Leons atklāj, ka Ziemelim bija iespēja viņa istabā slepus nolikt lietisko pierādījumu. Vadims cenšas piekļūt Donāta datoram. Leons netic Ziemeļa paskaidrojumiem. Donāts pieķer Vadimu. Česlavs atzīstas Terēzai, ka no nozieguma vietas paņēmis zīmīti, ko, iespējams, rakstījis noziedznieks.

04:05

UgunsGrēks 7

7. sezona, 13. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

13.sērija Zenta nopriecājas par gaidāmo tikšanos ar Ernestu. Česlavs Terēzai atdot atrasto zīmīti. Milda ir neapmierināta, ka Ernests turpmāk piegādās produkciju virtuvei. Deniss cenšas noskaidrot Ziemeļa nostāju Denisa un Elizabetes šķiršanās jautājumā. Milda atsakās sadarboties ar Ernestu, Gunārs pret to iebilst. Leons uzzina par sāpīgiem notikumiem Terēzas pagātnē. Ziemelis atsakās Elizabetei dot naudu.