Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 9. augusts

Madara, Genoveva, Genovefa

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:10

Sirds robeža

2005. g.

Sirds robeža

Dziedātājs. Nemiernieks. Izraidītais. Varonis. Džonijs Kešs. Ar tik smagiem akordiem, kas spētu aizkustināt pat kravas vilcienu, tēraudpelēko acu intensīvo skatienu un balsi, tumšu kā nakts, leģendārais ”Vīrs melnā” sarīkoja mūzikā revolūciju un pats radīja savu īstas amerikāņu leģendas imidžu. Būdams cilvēks, kura dzīvi vada spēcīgas kaislības, Džonijs Kešs nekad neatteicās no savas kontraversālās personības. Savas karjeras sākumā viņš satika vienīgo patieso savu mūža mīlestību Džūnu Kārteri, kas spēja viņu glābt no sevis paša.

02:50

Makgaivers

1. sezona, 8. sērija. 2017. g.

Astoņdesmito gadu supervaronis Makgaivers ir atgriezies! Tikpat gudrs, tikpat izveicīgs, tikpat erudīts un visu protošs! Viņš joprojām strādā Fēniksa fondā un dodas glābt pasauli tad, kad citi vairs nespēj palīdzēt. Makgaiveram ir jauns boss – Metija, un jauna komanda – muskuļu kalns Džeks, hakere un tehnoloģiju pārzinātāja Railija un, protams, viņa labākais draugs un atbalsts – Vilts. Makgaivers atkal ir gatavs doties uz jebkuru pasaules nostūri, lai glābtu, palīdzētu, atvestu mājās – viņš darīs jebko citu labā!

03:45

UgunsGrēks 8

8. sezona, 21. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

21.sērija Elizabete uztraucas par Leonu. Vadims dusmojas par aizturēšanu un liek Denisam viņu pēc iespējas ātrāk atbrīvot no cietuma. Leons zvana Ievai uz Angliju, lai pirms bīstamās operācijas atvadītos no meitas. Deniss Silvijai un Gunāram liek nodrošināt Vadimam viltus alibi. Milda un Aivars no slimnīcas medmāsas uzzina, ka operācija nav izdevusies un Leons ir miris. Elizabeti satriec traģiskā ziņa.

04:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 22. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

22.sērija Zembergs dusmojas uz medmāsu, kura kļūdījusies un pateikusi radiniekiem, ka Leons ir miris. Lūcija apsver, kā Leona nāvi varētu izmantot savās un dēla interesēs. Helēnai rodas plāns, kā atbrīvot Vadimu no cietuma. Ramona piedāvā Cēzaram sev izdevīgu darījumu. Elizabete uzzina, ka Leons ir dzīvs. Viņas emocionālā reakcija sāpina Cēzaru. Vadims pārdzīvo, ka sašāvis Leonu. Helēnas plāns izgāžas.

07:00

Princese Bruņiniece Nella

1. sezona, 20. sērija. 2017. g.

07:30

Rastijs Rivets

1. sezona, 14. sērija. 2016. g.

Rastijs ir inženieris, kurš vada glābējrobotu komandu, kopā atrodot risinājumu vissarežģītākajām problēmām.

08:00

Madagaskaras pingvīni 2

2. sezona, 23. sērija. 2010. g.

Madagaskaras pingvīni 2

23. sērija Pie Ierindnieka ierodas viņa savdabīgais tēvocis Naidžels. Pārējiem pingvīniem viņš šķiet gluži vientiesīgs un nekaitīgs, taču izrādās, ka viņš ir spiegs, kurš meklē Rudo Vāveri. Šimpanzes atrod šausminošu vēstuli, kurā sacīts, ka nabaga Morisam atlikušas tikai 24 stundas, ko dzīvot. Visi zooloģiskā dārza iemītnieki apņemas padarīt lemura pēdējo dienu pēc iespējas patīkamāku.

08:35

Madagaskaras pingvīni 2

2. sezona, 24. sērija. 2010. g.

Madagaskaras pingvīni 2

24. sērija Kādā mugursomā pingvīni atrod komiksus, un Kapteinis viņus brīdina no briesmām, ar ko saistīti centieni kļūt par supervaroni. Tomēr viens pēc otra pingvīni padodas komiksu vilinājumam. Mūžīgās lemuru ballītes liedz lemuriem kārtīgi izgulēties, un Kapteinis kļūst neciešami aizdomīgs. Savukārt Ierindnieks, nevienam nezinot, apmeklē Viljama Šekspīra lugu izrādes.

09:00

Dokumentālā filma seko līdzi dažāda vecuma bērnudārza grupām, kurās var redzēt, kā bērni iepazīst pasauli apkārt tiem.

10:00

Superbingo

21. sezona, 32. sērija. 2020. g.

Superbingo

Loterijas SuperBingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Krista Pesecka, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

11:35

Zvaigznes ceļo 3

3. sezona, 6. sērija. 2017. g.

Piedāvājam jums eksotikas pilnu ceļojumu, kas skatīts ar kādas Latvijas zvaigznes acīm. Tautā iemīļoti cilvēki sniedz ieskatu savdabīgā kultūrā un tradīcijās, tomēr galvenokārt uz savas ādas izbauda visu neikdienišķo un brīžiem trakulīgo. Saule un tuksneša karstās smiltis aizvedīs piedzīvojumu ceļotāju un Playground rīkotāju Sibillu Šlegelmilhu uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, komponists Uldis Marhilēvičs iepazīs vasaras un ziemas kontrastus saulainā Turcijas pavasarī, dziedātāja Liene Šomase dosies eksotiskā Nīlas kruīzā Ēģiptē, operdziedātāja Sonora Vaice piedzīvos savu sapņu ceļojumu Seišelu salās, uz Holandes ziedu laukiem un piedzīvojumiem dosies Ieva Adamss, savukārt ceļojumu sērijas noslēgs aizraujošs raidījums Baltkrievijā.

12:35

Kauja pie plīts

1. sezona, 10. sērija. 2017. g.

,,Kauja pie plīts'' ir realitātes šovs, kurā austrāļu ģimenes savā starpā dodas spraigā cīņā, pagatavojot dažādus ēdienus, un finālā kāda no ģimenēm iegūst balvu 100 000 dolāru vērtībā.

13:55

Kauja pie plīts

1. sezona, 11. sērija. 2017. g.

,,Kauja pie plīts'' ir realitātes šovs, kurā austrāļu ģimenes savā starpā dodas spraigā cīņā, pagatavojot dažādus ēdienus, un finālā kāda no ģimenēm iegūst balvu 100 000 dolāru vērtībā.

15:05

Atkārtojums

Pasaules smieklīgāko video kuriozu top 10

2. sezona, 42. sērija. 2017. g.

Ik dienu pasaulē notiek negaidīti, pārsteidzoši, neveikli un smieklīgi gadījumi – īsti kuriozi. Labi, ja tādos brīžos pa rokai gadījusies videokamera, un šie jautrie gadījumi ir iemūžināti. Raidījums apkopojis smieklīgākos video kuriozus no visas pasaules.

15:30

Atkārtojums

Haizivs stāsts

2004. g.

Zemūdens pasaule tiek satricināta, kad haizivju mafijas bosa dēls tiek atrasts miris. Jauna zivtele Oskars kļūst par aizdomās turamo, jo viņš ir atradies nozieguma vietā. Oskars, kuru līdz šim neviens nav ievērojis un cienījis, ar prieku pieņem šo viņam piedēvēto lomu – beidzot viņš ir nonācis uzmanības centrā, par viņu pat sāk interesēties vareni haizivju mafijas pretinieki. Taču jau drīz Oskars atklāj, ka ir iesaistījies pārāk bīstamā spēlē.

17:15

Vella kalpi

1970. g.

Rīgas kinostudija, 1970 Literārais pirmavots: Rutku Tēva romāni Režisors: Aleksandrs Leimanis Lomās: Artūrs Ēķis, Lolita Cauka, Olga Dreģe, Haralds Ritenbergs, Eduards Pāvuls, Edgars Zīle, Ingrīda Andriņa, Haralds Topsis, Jānis Grantiņš, Baiba Indriksone, Jānis Osis, Elza Radziņa, Kārlis Sebris, Zigrīda Stungure, Ēvalds Valters un citi 17. gadsimts Latvijā, zemi pārstaigā zviedru un poļu karaspēks. Rīgas rātes kungi gatavi par labu atlīdzību atdot Rīgas atslēgas jebkurai svešzemju varai, taču trīs draugi Andris, Pēteris un Ērmanis kopā ar draudzenēm Rūtu, Annu un Lēni negrib to pieļaut un mudina Rīgas iedzīvotājus cīnīties.

20:10

Jau gadiem pasaulē valda ļaunais Vortingerns, kurš varu un troni ieguva, atņemdams dzīvību paša brālim un viņa ģimenei. Tomēr īstais valdnieks – karaļa dēls Artūrs izdzīvoja un izauga Londiniumas ielās kopā ar pašām padibenēm – zagļiem un ielasmeitām, pat nenojaušot par savu dižciltīgo izcelsmi. Un tikai patiesais valdnieks spēj no akmens izvilkt leģendāro un maģisko zobenu Ekskaliburu. Pienāks diena, kad Artūrs apzināsies savu diženumu un zobena maģisko spēku un dosies cīņā pret nežēlīgo Vortingernu.

22:50

Betmens ar jaunu sparu metas cīņā ar noziedzniekiem. Ar leitnanta Džima Gordona un apgabala prokurora Hārvija Denta palīdzību viņš grib iznīcināt atlikušos noziedznieku grupējumus, kas vēl plosās pilsētas ielās. Sadarbība izrādās efektīva, taču drīz vien trijotne kļūst par Gotemas iedzīvotājus terorizējošā ļaunā ģēnija Džokera radītā haosa upuriem.

01:50

Keilems (Kails Maks) ir inteliģents, bet frustrēts jauneklis, kurš nolaupa desmit pamatskolas bērnus, pieprasot izpirkumu, lai varētu samaksāt par medicīnas pakalpojumiem mātei, kura slimo ar retu vēža veidu. Apdrošināšanas sabiedrība negodīgi ir atteikusi viņa prasību. Talantīga detektīve un pārrunu veicēja Ambera Krosa (Eleina Hafmena) mēģina glābt nolaupītos bērnus, taču arvien vairāk pati iesaistās Keilema situācijā.

03:25

Epidēmija

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

Epidēmija

7. sērija Annmarija nonākusi žurnālistu jautājumu krustugunīs – kur vīruss radies, kā tas izplatās un kā to ārstēt? Jautājumu ir vairāk kā atbilžu, rodas visādas baumas, un cilvēki sāk rīkoties nesaprātīgi. Annmarija dara, ko vara, lai kliedētu baumas, un cilvēki nedarītu muļķības vai neārstēties uz savu galvu ar nepiemērotiem līdzekļiem.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 23. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

23.sērija Zenta izplata baumas par Gunāra citādo orientāciju. Gunārs to uzzina un nolemj Zentai atriebties. Milda priecājas, ka Leons pārvests no reanimācijas uz parasto palātu. Leons uzzina, ka ir paralizēts. Viesnīcā ierodas Fēlikss. Ramona Gunāra plāna rezultātā grib atlaist Zentu no darba. Fēlikss cenšas noskaidrot, kurš sašāvis Leonu, lai atriebtos par brāli.