Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 30. septembris

Elma, Menarda, Elna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 50. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

50.sērija Sabīne paziņo Vadimam un Donātam, ka Gatis gatavojas no Helēnas izvilkt informāciju. Ieva cenšas noskaidrot, kurš varēja saindēt viņas un Edija kokteiļus. Zenta gatavojas Ingeborgai parādīt viņas dēla un Ziga DNS analīžu rezultātus. Zigis analīzes nozog. Vadimam rodas plāns, kā apmānīt Gati. Zembergs pamana, ka Baranovskis kustas. Helēna piedzeras un ar savu paziņojumu šokē Vadimu.

02:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 51. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

51.sērija Ieva cenšas palīdzēt Jevgēņijai salabt ar Fēliksu. Putniņš cer nopratināt Baranovski un noskaidrot, kurš uz viņu šāva. Baranovskis tēlo, ka nav atmodies no komas. Danai rodas aizdomas, ka viņa varētu būt stāvoklī. Mildu sāpina tas, ka Fēlikss netaisās Zentu pieņemt atpakaļ darbā. Helēna neatceras, ko vakar sastāstījusi Gatim. Gatis pieķer Helēnu melos. Sabīne saprot, ka Dana ir stāvoklī.

02:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 52. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

52.sērija Dana lūdz, lai Sabīne nevienam nesaka, ka Dana ir stāvoklī. Aņa sadusmojas uz Helēnu un iedzer alkoholu. Daniels priecājas, ka viņam ar Danu būs bērns. Aņai paliek slikti, Helēna un Donāts uztraucas par viņu. Jevgēņija dusmojas uz Fēliksu un par spīti pārāk ilgi karsējas saunā. Gatis saprot, ka Dana melojusi Lidijai. Fēlikss un Jevgēņija salabst. Gatis pieķer Danu kopā ar Danielu.

03:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 53. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

53.sērija Putniņš nolemj Pētersonu viesnīcā veikt izmeklēšanas eksperimentu. Ieva satraucas par gaidāmo tikšanos ar Ediju. Lidiju satrauc ziņa, ka Baranovskis pamodies no komas. Helēna meklē veidus, kā palikt ar Donātu divatā. Aņa pasaka Donātam, ka Helēna viņu taisās pavedināt. Izmeklēšanas eksperimenta laikā Putniņam uzbrūk 2 cilvēki un cenšas pierunāt Ediju bēgt.

03:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 54. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

54.sērija Edijs atsakās bēgt. Felzenbahera dvīņi meklē kādu, ar kuru uzspēlēt kārtis. Lidija un Gatis nervozē, kā veiksies Edija atbrīvošana. Fēlikss iztraucē Lidijas cilvēkus, tie aizbēg. Gunāram rodas plāns, kā apspēlēt dvīņus. Indulis nodomā, ka Fēlikss uzbrucis Putniņam. Silvija sadusmojas, ka dvīņi nospēlējuši savas mantas kārtīs. Putniņš aiztur Ievu un Fēliksu par Edija bēgšanas mēģinājuma organizēšanu.

04:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 55. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

55.sērija Milda pārdzīvo, ka Fēlikss un Ieva aizturēti. Helēna grib atriebties Gunāram par to, ka viņš ļāva Aņai iedzert alkoholu. Edijs cenšas Putniņam iestāstīt, ka necentās bēgt. Putniņš Edijam netic. Helēna un Donāts saprot, ka Aņa nozudusi, un sāk uztraukties. Putniņš nopratina Fēliksu un Ievu. Helēnu un Donātu šokē ziņa, ka Aņa paņēmusi viesnīcas numuriņu kopā ar zēnu. Indulim nepatīk Putniņa iecietīgā attieksme pret radiniekiem.

08:30

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 15. sērija. 2010. g.

09:35

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 2. sērija. 2020. g.

2.raidījums TV žurnāliste un dziedātāja Agnese Šīrante viesus uzņems savā vasaras mājā Sēlijā, kur viņai ir pat pašai sava ierakstu studija. Agnese cienās ar pašas noķertu zivi un uzkodu, kuru cept dosies pie kaimiņiem. Atklāsies, ka Alisei negaršo ne zilas siers, ko Agnese pievienojusi uzkodai, ne selerija, kas paredzēta zupai.

11:10

Meittenes 3

3. sezona, 3. sērija. 2013. g.

Meittenes 3

3. sērija Palnai atkal jāpārdzīvo. Šoreiz par to, ka Igors Mihailovičs dosies uz kūrortu, kur viņš noteikiti izveidos kādu kūrorta romānu. Meitenes nolīgst žigolo, kura uzdevums būs izklaidēt Palnu un novērst drūmās aizdomas.

12:40

Izdzīvotāji 35

35. sezona, 8. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 35

Klāt jaunā, jau 35. viena no pasaules populārākā un neparedzamākā šova "Izdzīvotāji" sezonām! Šosezon cīņu par miljons dolāriem sāk 18 dalībnieki, kas sadalīti trīs ciltīs pēc viņu nodarbošanās un dzīves stila. Varoņus raksturo drosme un sasniegumi, starp viņiem ir bijušais NFL spēlētājs, jūras kājinieks, ugunsdzēsējs, glābēja un pat Olimpisko spēļu dalībniece. Dziednieku ciltī apvienoti tie, kuri palīdz citiem dziedēt emocionālas un fiziskas sāpes – medicīnas māsa, sociālā darbiniece, probācijas darbinieks, fizioterapeite un citi. Trešā cilts ir Darītāji – cilvēki, kurus ciena par darba tikumu. Tie ir cilvēki, kuri daudz nerunā, bet ķeras pie lietas – biznesmenis, slavenību asistente, sērfošanas instruktors. Katrai ciltij, katras profesijas pārstāvjiem ir atšķirīgas rakstura iezīmes, atšķirīgas iemaņas, fiziskās un emocionālās prasmes un dotības. Kas no tā visa izrādīsies svarīgākais, lai izdzīvotu šajā šovā līdz finālam un uzvarētu?

13:40

Nāvējošais ierocis 2

2. sezona, 13. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis 2

13.sērija Kāds Kehilas pacients, kurš atrodas psihiatriskajā slimnīcā, pēkšņi kļūst nekontrolējams. Viņš nolaupa Kehilu un aizbēg. Rigsam un Murto izdodas Kehilu atrast – viņa ir automašīnas bagāžniekā, bet pacients turpat blakus- jau miris. Izmeklēšana atklāj kādu neticamu shēmu. Rigsa dusmas vēršas pret kādu augsti stāvošu amatpersonu, un kapteini Eiveriju gaida smagas izšķiršanās. Spriedze starp Murto un Trišu pieaug.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 17. sērija. 2020. g.

17. sērija Raimonds Katlaps slimnīcā tiek labi aprūpēts. Viņu apciemo dēls, un Raimonds Jurim atklāj – ja nebūtu Sofijas, tad viņa vairs nebūtu šajā pasaulē. Vai pēc šī gadījuma Raimonds mainīs savu attieksmi pret Sofiju? Slimnīcas pagalmā Zīle palīdz medicīnas māsai Zanei pielaist automašīnu, un pļāpājot viņi secina, ka abi pazīst Normundu. Sandra nokļūst nepatīkamā situācijā – viņai uzbrūk huligānu banda. Par laimi netālu atrodas Zīle, bet, vai Oskaram izdosies izglābt savu paziņu no tik liela neliešu bara? Dabūjusi no Oskara telefona numuru, Zane zvana viņa labākajam draugam Normundam, bet nesaprotama iemesla dēļ uz zvanu atbild viņai nepazīstama sieviete. Kārtējais strīds Normunda un Ingas dzīvoklī beidzas ar to, ka Normunds dodas pie sava drauga, bet sadusmotā Inga nolemj, ka viena pati mājās nepaliks.

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 18. sērija. 2020. g.

18. sērija Zīle mēģina ieskaidrot Normundam, ka no sarunas ar Sandru uzzinājis, ka Inga patiešām neesot tāda, kādu viņu apraksta draugs. Normunds kategoriski noraida Oskara teikto. Inga, sadusmota par Normunda attieksmi, Valta pavadībā dodas uz sava bijušā drauga un sutenera Žoras dzīvokli. Viņa vēlas Žoram pateikt, ka izbeidz ar viņu visas saistības un ir gatava atdot viņam visu naudu. Vai Žora piekritīs Ingas nosacījumiem? Oskars ierodas slimnīcā, lai satiktu medmāsu Zani, tomēr viņa neizrāda lielu vēlmi komunicēt ar jauniegūto paziņu. Tomēr tas ir tikai līdz brīdim, kad Zīle viņai iedod savu telefonu, lai Zane varētu parunāt ar Normundu. Raimonds Katlaps, atrodoties pastāvīgā mediķu uzraudzībā, ar katru dienu jūtas arvien labāk, turpretī Normunds ar katru mirkli jūtas arvien sliktāk, jo viņa mīļotā Inga pēkšņi ir kā ūdenī iekritusi. Sofija negaidīti uz ielas satiek dēlu Oskaru un mēģina ar viņu no sirds izrunāties un salabt.

15:55

Alise Nevēra-12

12. sezona, 2. sērija. 2014. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 186. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 3. sērija. 2020. g.

3.raidījums Šīs nedēļas trešās vakariņas meistaros Artūrs Dīcis, kas šobrīd ikdienā iejūtas Oskara Zīles lomā seriālā “Nemīlētie”. Artūrs izjokos vakariņu viesus ne vienu reizi vien - sākot ar bezdurvju labierīcībām un visbeidzot ar pikantiem jautājumiem pie vakariņu galda. Kā viesi uztvers šādus vakara pavērsienus?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 195. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 196. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 231. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 231. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 186. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 19. sērija. 2020. g.

19. sērija Satiekot Zīli, Normunds pasūdzas, ka Inga naktī nav atgriezusies mājās un nav nekur atrodama. Normunds kārtējo reizi dabūt dzirdēt visu, ko draugs domā par Ingu. Kamēr Žoras dzīvoklī turpinās ķīlnieku drāma, Normunds savā dzīvoklī sagaida neaicinātu, bet mīļu viesi, tomēr gan vienās, gan otrās mājās notikumi attīstās visiem iesaistītajiem pavisam neplānotā virzienā. Raimonds Katlaps slimnīcā ierauga pazīstamu seju un uzreiz steidzas zvanīt Žoram, bet Normunds sagaida zvanu no pazudušās Ingas. Viņa lūdz Normundam palīdzību, un viņš, pat pieklājīgi neaprunājies ar saviem viesiem, aizsteidzas glābt Ingu.

21:40

Manas mājas ar IKEA 3

3. sezona, 2. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

22:15

Ekstrasensu cīņas 20

20. sezona, 14. sērija. 2019. g.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji. Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

23:55

Rezidents 3

3. sezona, 11. sērija. 2019. g.

Rezidents 3

11.sērija Padzīts no Česteinas, Konrāds īsti nezina, ko darīt tālāk ar savu dzīvi. Domas viņš kliedē, dodoties izbaudīt nulles gravitācijas piedzīvojumu kopā ar puisi, kurš cieš no muskuļu distrofijas. Citam pacientam šīs izklaides laikā sākas sirdslēkme, un Konrāds viņu stabilizē, lai nogādātu Česteinā. Devonam pievienojas divi interni. Savā jaunajā amatā Keins ievieš jaunu apmaksas sistēmu ārstiem, kas uzreiz noved pie nevēlamām sekām.

00:50

Zibsnis 3

3. sezona, 5. sērija. 2016. g.

5.sērija Izmisīgi vēloties saprast, kas ar viņu notiek, Ketlina dodas apciemot savu māti, kura ir biomedicīnas pētniece. Tomēr māte pret savu meitu izturas kā pret testa objektu. Tikmēr Centrālsitijai uzbrūk briesmoņi, un Berijs mēģina pierunāt Džulianu ļaut viņam palīdzēt izmeklēšanā, lai noskaidrotu, no kurienes šie radījumi nākuši un kādi ir viņu mērķi.

01:40

UgunsGrēks 11

11. sezona, 56. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

56.sērija Ingeborga dusmojas uz Zigi, kurš apzadzis viņas dzīvokli. Jevgēņija pārdzīvo par policijas aizturēto Fēliksu. Zigim rodas ideja kā nopelnīt naudu un viņš ierosina Zentai veikt mazu šantāžu. Indulis atvainojas Putniņam par vakardienas apvainojumiem. Milda sadusmojas uz Zentu par viņas šantāžas mēģinājumu. Ingeborga uz bēdām iedzer šmakovku. Zenta liecina policijā. Indulis pieķer Gunāru melos.

02:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 57. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

57.sērija Milda gatavojas sagaidīt Fēliksu un Ievu no cietuma. Sabīne pasaka Jevgēņijai, ka gaida Fēliksa bērnu. Ieva uzstāda Zentai ultimātu – vai nu darbs viesnīcā, vai nu Zigis. Fēlikss netaisās būt kopā ar Sabīni bērna dēļ. Lidija pārdzīvo, ka viņas vainas dēļ Edija stāvoklis tikai pasliktinās. Zigis flirtē ar Silviju. Dana pasaka Ievai, ka viņa zina, kas patiesībā sašāva Baranovski.

02:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 58. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

58.sērija Dana pasaka Ievai, ka apmaiņā pret Edija atbrīvošanu vēlas Pētersonu viesnīcu. Sabīne nožēlo, ka samelojusi Fēliksam. Dana šokē Ievu ar video ierakstu, kurā redzams, kā sašauj Baranovski. Zigis piedāvā Zentai atgūt darbu un turpināt satikties slepus. Fēlikss pasaka Sabīnei, ka viņu starpā viss beidzies. Jezups uzaicina Sabīni uz kino. Ievai neizdodas atņemt Danai video ierakstu.

03:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 59. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

59.sērija Indulis dusmojas uz Gunāru, kurš slepus tirgo šmakovku. Gatim rodas aizdomas, ka Baranovskis jūtas krietni labāk, nekā izliekas. Indulis un Zenta piedzeras, degustējot alkoholu kafejnīcā. Gatis organizē Baranovska nogalināšanu. Ieva pasaka Putniņam, ka Baranovski sašāva Gatis. Dana Putniņam noliedz visu Ievas teikto. Baranovskis pretojas slepkavības mēģinājumam.

03:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 60. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

60.sērija Ieva dusmojas uz Putniņu, ka viņš nepārbauda viņas liecību pret Gati. Lidija pārdzīvo, ka nevar Ediju atbrīvot no cietuma. Zigis nozog Silvijai aploksni ar naudu. Ieva cenšas iegūt padomu un palīdzību no Fēliksa un Gunāra, viņai nekas neizdodas. Silvija apvaino Aņu zādzībā. Aņa sūdzas par Silviju Helēnai. Helēnai rodas plāns, kā atriebties Silvijai. Ieva cenšas iegūt no Danas pierādījumus par to, ka vainīgs Baranovska sašaušanā ir Gatis. Dana Ievu pieķer un piedraud iznīcināt videoierakstu.

04:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 61. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

61.sērija Ievai rodas plāns, kā pierādīt Gata vainu Baranovska sašaušanā. Aņa vaino Zigi, ka viņš nozadzis Silvijai naudu. Donāts Aņai netic. Indulis iedzer Ievas sagatavoto sulu ar miegazālēm. Vadims pieņem lēmumu beidzot atbrīvoties no Baranovska. Helēna un Aņa cenšas panākt, lai Vadims pamet Silviju. Zigis biedē Aņu. Zembergs saindējas ar Baranovskim sūtītām konfektēm. Ieva piedraud Gatim ar Induļa pistoli un liek atzīties Baranovska sašaušanā.