Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 15. augusts

Zenta, Dzelde, Zelda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:15

Lucifers 2

2. sezona, 6. sērija. 2016. g.

6.sērija Lucifers jūtas vainīgs par Juriela nāvi, un mēģina savas sēras un vainas apziņu slīcināt alkoholā. Viņa izaicinošā un destruktīvā uzvedība liek Hlojai strādāt kopā ar Denu. Viņi izmeklē slepkavību, kas notikusi ļoti interesantu, zombija stila kāzu laikā – ar šāvienu krūtīs nogalināta līgava, bet līgavainis ir ievainots. Hlojas un Meizas kopā dzīvošana nevedas tik draudzīgi, kā plānots.

02:05

UgunsGrēks 8

8. sezona, 42. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

42.sērija Zembergs paziņo, ka Vadimam vajadzīga asins pārliešana. Silvija dusmojas uz Gunāru par viņa cinisko attiekami pret Vadima slimību. Helēna apvaino Putniņu, ka viņš gandrīz nogalinājis viņas papu. Ziemelis negribīgi dodas uz tikšanos ar Lūciju. Helēna sāk kampaņu, lai atrastu Vadimam asins donoru. Lūcijai izdodas ieinteresēt Ziemeli par sevi. Česlavs uzzina par piesolīto atalgojumu un ir gatavs ziedot asinis Vadimam.

02:35

UgunsGrēks 8

8. sezona, 43. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

43.sērija Česlavs nolemj izmantot situāciju un izspiež naudu gan no Silvijas, gan Helēnas, gan Donāta. Ramona dusmojas, ka Leons pieprasa informāciju par banku it kā atteiktajiem kredītiem. Daniels gandrīz atklāj Leonam, ka viņam ar Ramonu ir romāns. Helēna, Donāts un Silvija saprot, ka Česlavs viņus ir piemuļķojis. Elizabete uzzina par Leona problēmām un piedāvā naudu operācijai. Leons no naudas atsakās.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 44. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

44.sērija Leons lūdz, lai Ramona pavada ar viņu nakti. Ramona atsakās. Santai nepatīk, ka Ziemelis atkal dodas satikties ar Lūciju. Olafs nolemj uzlabot Leona garastāvokli un lūdz Gunāra palīdzību. Ramonu pārsteidz Daniela mājieni par samaksu par kopā pavadīto nakti. Cēzaram nepatīk, ka Lūcija flirtē ar Ziemeli. Leons, Gunārs un Olafs labi pavada vakaru. Cēzaram atkal sākas mēnessērdzības lēkme. Zenta raud par kārtējo līķi.

03:40

UgunsGrēks 8

8. sezona, 45. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

45.sērija Gunārs un Milda uzjautrinās par Zentas pārdzīvojumiem skatoties seriālu. Ziemelis atklāj, ka viņam ar Lūciju ir līdzīga gaume un intereses. Cēzaram rodas aizdomas, ka viņš naktī atkal staigājis. Lūcija ir pārliecināta, ka Zenta viņai nozagusi rokassprādzi. Vadims pieprasa, lai Deniss viņam pierāda savu lojalitāti. Cēzars izliekas, ka nejauši atrod Lūcijas rokassprādzi. Ziemelis melo Denisam, ka Juniors ir viņa dēls.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 46. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

46.sērija Cēzars meklē ārstu. To izdzirdot Lūcija sāk satraukties par to, kas ir noticis. Leons dusmojas, ka nevar dabūt nepieciešamo naudas summu operācijai. Lūcija uzzina, ka Cēzars viņai melojis. Zembergs atsakās Cēzaram izrakstīt pieprasītos medikamentus. Elizabete piedāvā naudu Leona operācijai. Cēzaram izdodas novērst Lūcijas aizdomas. Ramona izstāsta Cēzaram par Elizabetes un Leona sarunu.

07:00

Princese Bruņiniece Nella

1. sezona, 21. sērija. 2017. g.

07:30

Rastijs Rivets

1. sezona, 15. sērija. 2016. g.

Rastijs ir inženieris, kurš vada glābējrobotu komandu, kopā atrodot risinājumu vissarežģītākajām problēmām.

08:00

Madagaskaras pingvīni 2

2. sezona, 25. sērija. 2010. g.

Madagaskaras pingvīni 2

25. sērija Lemuru skaļās mūzikas nokaitināti, pingvīni nokārto, lai tos pārceļ uz citu mītni, savukārt lemuru mītnē izmitina Rodžeru. Diemžēl drīz arī Rodžers sāk krist uz nerviem, un pingvīni nožēlo izdarīto. Pingvīni uz sena kuģa vraka atrod gadsimtu vecas zivis un negausīgi saēdas. Izrādās, ka zivis izraisa rijīguma lēkmes, ko var apspiest tikai tad, ja 24 stundas neapēd vairs nevienu zivi.

08:35

Madagaskaras pingvīni 2

2. sezona, 26. sērija. 2010. g.

Madagaskaras pingvīni 2

26. sērija Kovaļskis izgudro ierīci, ar kuru vecas zivis var padarīt atkal svaigas. Stars nejauši trāpa Kapteinim, un pingvīnu vadonis pārvēršas pingvīnu mazulī, radot lielas nepatikšanas. Uzzinājuši par žņaudzējčūskas Savio bēgšanu no Hobokenas zooloģiskā dārza, pingvīni domā, kā pasargāt biedrus no atriebīgās čūskas. Pat Džuliens gatavojas cīņai, un Kapteinis ar prieku pieņem viņa palīdzību.

09:00

Dokumentālā filma seko līdzi dažāda vecuma bērnudārza grupām, kurās var redzēt, kā bērni iepazīst pasauli apkārt tiem.

10:00

Atkārtojums

Zebra 4

4. sezona, 32. sērija. 2020. g.

10:15

700 pasaules brīnumi. Indija

1. sezona, 7. sērija. 2019. g.

Raidījums piedāvā doties līdzi ceļotājiem Egonam Reiteram un Mārtiņam Opmanim uz kontrastu pilno Indiju. Tā ir lieliska iespēja iepazīt plašo un neticami interesanto valsti visā tās krāšņumā, paviesoties dažādās pilsētas, iepazīt indiešu kultūru, tradīcijas un paražas. Egons un Mārtiņš ieskatīsies vietējo ļaužu dzīvēs, mēģinās izprast viņu rituālus un ikdienas paradumus, sarunāsies ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēs svētvietas, graustu rajonus, publiskas veļu mazgātavu, tempļus, kamieļu audzētavu, ziloņu rehabilitācijas centru, izzinās Indijas reliģijas, kā arī darīs daudz neparastu lietu.

10:50

Atkārtojums

Izdzīvotāji 36

36. sezona, 14. sērija. 2018. g.

11:50

Apdāvinātie 2

2. sezona, 8. sērija. 2018. g.

12:50

Apdāvinātie 2

2. sezona, 9. sērija. 2018. g.

13:50

Ātri, vienkārši un neatkārtojami garšīgi – tāds ir Džeimija Olivera virtuves rokraksts!

14:55

Atkārtojums

Medaljons

2003. g.

Honkongas policists Edijs Jangs atrod noslēpumainu medaljonu, ar kura palīdzību viņš pārvēršas neuzveicamā kareivī ar pārcilvēciskām spējām. Taču sena karavīru ordeņa biedri viņam cenšas atņemt šo dīvaino rotājumu. Savukārt Edijam palīdz Interpola apburošā aģente Nikola un policists Arturs Votsons.

16:50

Radiņi 3

3. sezona, 1. sērija. 2020. g.

1. sērija Veneranda un Ivars Cibuļi ir ļoti pārsteigti, izdzirdot ziņu, ka viņu radinieki Guntis un Rasma atkal ir kopā. Varbūt tā ir zīme, ka visas dusmas un nesaskaņas starp viņiem ir pagātnē? Taču priecīgo ziņu drīz vien nomaina cita, ne tik priecīga. Radiņu viesnīcā ierodas ļoti nopietnie un stingrie Rasmas vecāki. Zinot Rasmas vecāku raksturu, tagad visiem būs nepatikšanas, bet īpaši viņu bijušajam znotam Guntim. Abi vecvecāki un pat vecvectētiņš ir ļoti noilgojušies pēc mazmeitiņas Katrīnas, tāpēc dodas apciemot viņu uz nometni, taču tur izsludināta karantīna.

17:50

Radiņi 3

3. sezona, 2. sērija. 2020. g.

2. sērija Tiklīdz sievietes ir devušās gatavoties kāzām, viņu vīri nolemj mierīgi nosvinēt nākamā vīra vecpuišu ballīti. Nosvinēt klusi un kulturāli! Bet vai vīriešiem izdosies tāds plāns? Tā kā ne Ivars, ne Guntis, ne Rūdolfs nevar atcerēties, kas notika vecpuišu ballītē, Ivars un Guntis nolemj pamazām atsvaidzināt atmiņā vakardienas notikumus. Galvenais, ka pazuduši kāzu gredzeni, kurus Rasma bija iedevusi Guntim glabāšanā. Varbūt no šīs sarežģītās situācijas palīdzēs izvairīties Ivara Cibuļa detektīva talants?

18:55

Radiņi 3

3. sezona, 3. sērija. 2020. g.

3. sērija Pavadījuši svarīgos viesus, radiņi sagaida jaunu ciemiņu, kura parādīšanās viesnīcas teritorijā visiem ir liels pārsteigums. Profesors Berkovičs piedāvā Guntim Grāvītim radiņu viesnīcā izmitināt universitātes basketbola komandu. Ar šo piedāvājumu ļoti apmierināts ir Ivars Cibulis, viņš jau plāno, kur iztērēs nopelnīto naudu. Jančuku atstūmis labākais draugs, viņš mēģina atrast sapratni, bet, svarīgākais, naktsmītni tuvinieku viesnīcā. Vai Ivars piekāpsies Venerandas un Rasmas lūgumam? Taču Jančuks nebūtu Jančuks, ja, ielaists naktsmītnē, neatgrieztos tur vēl kādu reizi. Kur Jančuks, tur kārtējie pārpratumi – kādas nepatikšanas viņš sagādās šoreiz?

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 192. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 192. sērija. 2020. g.

20:40

Madagaskara

2005. g.

Lauva Alekss ir Ņujorkas Centrālparka zoodārza karalis. Arī viņa labākie draugi zebra Mārtijs, žirafe Melmens un nīlzirgu meitene Glorija visu dzīvi šajā idilliskajā nebrīvē saņēmuši zoodārza apmeklētāju apbrīnu. Taču Mārtijs klusībā kaļ plānus par bēgšanu, un ar dažu apbrīnojami uzņēmīgu pingvīnu palīdzību viņam izdodas izrauties pasaulē, ko viņš sen sapņojis iepazīt. Alekss, Melmens un Glorija viņam seko, taču tiek notverti un nosūtīti uz Āfriku. Kad pingvīni sabotē kuģa komandu, Alekss, Mārtijs, Melmens un Glorija attopas izskaloti eksotiskās Madagaskaras krastā. Nu četriem ņujorkiešiem nākas izdzīvot savvaļā, un tas ir sasodīti grūti.

22:20

Džona Ronalda Rūela Tolkīna par kulta literatūru kļuvušo episko romānu triloģijas pirmās daļas ekranizējums. Trīspadsmit Oskara nominācijas, četras balvas! Tas ir stāsts par labā cīņu ar ļauno, par īstu draudzību un upurēšanos. Stāsts, kas tālu pārsniedz iztēles robežas... kas kļuvis par mītu, par leģendu!

02:00

Makgaivers

1. sezona, 9. sērija. 2017. g.

Astoņdesmito gadu supervaronis Makgaivers ir atgriezies! Tikpat gudrs, tikpat izveicīgs, tikpat erudīts un visu protošs! Viņš joprojām strādā Fēniksa fondā un dodas glābt pasauli tad, kad citi vairs nespēj palīdzēt. Makgaiveram ir jauns boss – Metija, un jauna komanda – muskuļu kalns Džeks, hakere un tehnoloģiju pārzinātāja Railija un, protams, viņa labākais draugs un atbalsts – Vilts. Makgaivers atkal ir gatavs doties uz jebkuru pasaules nostūri, lai glābtu, palīdzētu, atvestu mājās – viņš darīs jebko citu labā!

02:50

UgunsGrēks 8

8. sezona, 47. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

47.sērija Česlavs cenšas nodot sveicienus Vadimam. Deniss saprot, ka Česlavs vēlas naudu. Putniņš pasaka Leonam, ka uz atrastās pistoles atklāti daudzi interesanti pirkstu nospiedumi. Česlavs nobīstas, ka viņu vainos somu tūrista nošaušanā. Elizabete melo Cēzaram, lai iegūtu naudu Leona operācijai. Ramona ir spiesta atzīties, ka kādu laiku glabājusi pistoli kabinetā. Cēzars paziņo Lūcijai, ka viņš atkal ir mēnessērdzīgs.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 48. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

48.sērija Lūcija dodas uz Rīgu pēc Cēzara zālēm. Deniss izstāsta Vadimam plānu, kā panākt kontroli pār Ziemeli. Milda nejūtas labi un Leons viņai liek palikt pa nakti viesnīcā. Deniss ierodas viesnīcā, lai iegūtu Jāņa Juniora matu DNS analīzēm. Cēzars, būdams miegā, jau atkal staigā un apdraud cilvēkus. Ziemelis pieķer Denisu un cenšas atgūt Juniora matu paraugu. Mildu šokē atklājums viņas numuriņā.

03:55

UgunsGrēks 8

8. sezona, 49. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

49.sērija Lūcija uzzina, ka viesnīcā atkal noticis uzbrukums cilvēkam. Ziemelis pārdzīvo, ka viņam nav izdevies atņemt Denisam Juniora matu paraugu. Deniss noskaidro, ka jāatkārto DNS analīzes. Cēzaru šokē doma, ka viņš atkal naktī kādam uzbrucis. Leonam paziņo, ka operācija jāveic pēc iespējas ātrāk, savādāk viņš vairs nestaigās. Ramona atsakās no bankas aizdevuma, nebrīdinot par to Leonu.