Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:10

Pēc izglābšanās no Ceturkšņa Spaidiem, Katnisa Everdīna atmostas zem it kā sagrautā Trīspadsmitā apgabala. Meitenes dzimtais Divpadsmitais apgabals ir iznīcināts, un Pīta Melārks ir kļuvis par prezidenta Snova gūstekni. Vienlaikus Katnisa uzzina, ka visā Panemā vēršas plašumā slepena pretošanās kustība. Meiteni iesaistīs plānā, kura mērķis ir Snova gāšana.

03:20

Makgaivers

1. sezona, 15. sērija. 2017. g.

04:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 40. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

40.sērija Ieva atklāj savā gultā sašautu Baranovski. Fēlikss dusmojas uz Gunāru, kurš Jevgēņijai izstāstījis par Sabīni. Ieva un Edijs nolemj rīkoties, lai uz viņiem nekristu aizdomas par slepkavību. Fēlikss salabst ar Jevgēņiju. Putniņš un Indulis pieķer Ediju nesot sašauto Baranovski pa koridoru. Gati pārsteidz Danas uzvedība. Jezups ierodas pie Sabīnes un atvainojas viņai par savu uzvedību. Donātu satrauc ziņas par Baranovska nāvi. Ievu satriec Zentas paziņojums, ka arestēts Edijs.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 3

3. sezona, 19. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 3

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Princese Bruņiniece Nella

1. sezona, 34. sērija. 2017. g.

06:30

Spēkratu ciems

1. sezona, 3. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

08:55

Dokumentālā filma seko līdzi dažāda vecuma bērnudārza grupām, kurās var redzēt, kā bērni iepazīst pasauli apkārt tiem.

10:00

Superbingo

21. sezona, 39. sērija. 2020. g.

Superbingo

Loterijas SuperBingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Krista Pesecka, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

11:30

Atkārtojums

Manas mājas ar IKEA

3. sezona, 1. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

12:05

Spēļu šovs "Candy Crush"

1. sezona, 8. sērija. 2017. g.

Mobilā aplikācija "Candy Crush Saga" kļuvusi par pasaules slavenu fenomenu, un spēļu šovs "Candy Crush" iemieso šo spēli TV ekrānos. Komandas divu cilvēku sastāvā, izmantojot dalībnieku asprātību un fizisko veiklību, sacenšas interaktīvu spēļu tablo priekšā, lai krātu punktus un iegūtu čempionu titulus.

13:00

Atkārtojums

Gardēdis

2007. g.

Žurkulēns Remī, kuram par jauno dzīvesvietu liktenim bija labpaticies izvēlēties Parīzes kanalizācijas caurules, atklāj, ka viņa atrašanās vieta ir ideāla! Virs viņa atrodas lepns restorāns, kuru, riskējot ar savu dzīvi, Remī sāk laiku pa laikam apmeklēt, lai virtuvē atrastu pārpalikumus no dažādiem kulinārijas šedevriem. Taču gardēdim Remī ar to ir par maz – viņš mūža sapnis ir kļūt par restorāna šefpavāru. Radinieki – žurkas, kuras uzturā lieto dažādus atkritumus, – pārmet viņam neuzticību grauzēju dzimtas tradīcijām, restorāna darbinieki cenšas tikt vaļā no uzmācīgā ciemiņa, un tikai apkopējs Lingvīnī saprot Remī vājību pret nepiepildāmiem sapņiem.

15:10

Atkārtojums

Atriebēji: Ultrona laikmets

2015. g.

Atriebēji: Ultrona laikmets

Cilvēce atrodas uz iznīcības robežas. Ultrons - mākslīgais intelekts, kurš bija radīts, lai aizsargātu Zemi no ārējiem ienaidniekiem, ir kļuvis par ienaidnieku pašai cilvēcei. Vienīgie, kas var mest izaicinājumu tik neapturamam pretiniekam ir Atriebēji. Taču Ultrons ir pārāk spēcīgs - viņa laikmets ir sācies un tajā nav paredzēta vieta cilvēkiem.

19:00

Tiešraide

Nekā personīga

25. sezona, 6. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

Balss maskā

1. sezona, 3. sērija. 2020. g.

Balss maskā

Šova aizsākumi ir meklējumi Korejā un, kļūstot par pēdējo gadu pasaules veiksmes stāstu, šovam var sekot līdzi vairāk nekā 15 pasaules valstīs, veiksmīgi startējot arī kaimiņvalstī Igaunijā. Muzikālais šovs "Balss maskā" būs spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta slavenību muzikāla sacensība. Tajā piedalīsies divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstāsies sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtēs skatītāji un minējumus izteiks šova īpašā detektīvu komanda, kas visdažādākajos veidos centīsies atklāt, kas slēpjas zem maskām.

22:30

Piparmētra

2018. g.

Piparmētra

Pēc ielu apšaudes, kurā tika nogalināti Railijas Nortas vīrs un meita, viņa nonākusi slimnīcā smagā stāvoklī. Nākusi pie samaņas, viņa saprot, ka tiesu sistēma apzināti sargā slepkavas no soda, un no likumpaklausīgas pilsones kļūst par skarbu taisnības cīnītāju. Vairākus gadus slepeni izkopusi kaujas prasmes, Railija mērķtiecīgi īsteno savu izpratni par taisnīgumu, atriebjoties noziedzniekiem, pērkamiem policistiem un negodīgiem advokātiem.

00:45

Mafija

1998. g.

Mafija

Gadsimtu ilgais stāsts par Kortino ģimeni sākas ar to, ka jaunais un godīgais Vinčenso Kortino pamet mājas Sicīlijā un ir spiests nokļūt Amerikā. Tur viņš ar laiku kļūst par ietekmīgas noziedznieku ģimenes galvu. Bet mūža nogalē Vinčenso saprot, ka vadības groži ir jānodod kādam no dēliem: vai nu nevaldāmajam Džouijam, vai arī kara varonim Entonijam…

03:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 41. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

41.sērija Lidiju satriec ziņa, ka Edijs nogalinājis Baranovski. Zenta dalās ar jaunumiem, Milda pārdzīvo par Ievu. Indulis nopratina Pētersonu viesnīcas darbiniekus. Ieva lūdz Fēliksa palīdzību, lai atbrīvotu Ediju no aresta. Dana netic, ka Edijs varētu būt slepkava. Fēlikss uzskata, ka Ieva rīkojusies nepareizi, slēpjot Baranovska pēdas savā istabā. Gatis ierodas policijā, lai kļūtu par Edija advokātu. Ieva grib atzīties, ka kopā ar Ediju atradusi Baranovski. Putniņš pasaka Edijam, ka Baranovskis ir dzīvs.

03:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 42. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

42.sērija Gati satrauc ziņa, ka Baranovskis nav miris. Donāts cenšas no Silvijas noskaidrot, ko Baranovska sašaušanas dienā darījis Vadims. Zenta nelaimīga, ka viņai jāsakopj nozieguma vieta. Indulis piedāvājas Zentai palīdzēt. Vadims pasaka Donātam, ka nav šāvis uz Baranovski. Lidija un Gatis nolemj, ka Baranovskis jāapklusina uz visiem laikiem. Putniņš ir vīlies, ka nevar nopratināt Baranovski. Fēlikss nelaiž Ievu uz policiju. Kāds ielavās Baranovska palātā un cenšas viņu nogalināt.

04:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 43. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

43.sērija Zembergs rāj medmāsu, ka viņa pieļāvusi, ka Baranovska palātā ienāk svešs cilvēks. Lidija uzzina, ka Edijs nav šāvis uz Baranovski. Ingeborga cenšas noskaidrot, kāpēc Zigis viņu apzadzis. Zenta pieņem nelielu dāvaniņu no Induļa. Fēlikss ieslēdz Ievu istabā, lai viņa nedotos uz policiju. Zigis ar savu rīcību samulsina Zentu. Edijs nervozē, kāpēc Putniņš viņu nepratina. Ieva izkļūst no savas istabas un pasaka Putniņam, ka viņa kopā ar Ediju atrada Baranovski.