Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 31. oktobris

Valts, Rinalds, Rinalda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

02:05

Lucifers 2

2. sezona, 17. sērija. 2016. g.

Lucifers 2

17.sērija Lucifers, Amenedials un Šarlote mēģina iegūt trūkstošo zobena daļu. Šarlote par to samaksā kādam vīram, kurš tiek aplaupīts un nogalināts, pirms atdod zobena daļu. Lucifers panāk, ka šīs slepkavības izmeklēšana tiek uzticēta Hlojai. Lindai tiek atņemta licence, jo viņa palīdzēja Luciferam izbēgt no slimnīcas, un Lucifers visu sabojā vēl vairāk. Meiza ir dusmīga uz Luciferu par to, ka viņš manipulējis ar viņu.

03:00

UgunsGrēks

13. sezona, 37. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

37.sērija Ievai izdodas atbrīvoties no Sofijas uzbrukuma. Danu neapmierina Vadima uzvedība. Viesturu šokē Sofijas uzvedība. Dana cenšas Vadimam nozagt biznesa informāciju. Gunti nepatīkami pārsteidz Ievas un Viestura paziņojums. Vadims jūtas vainīgs Danas priekšā. Guntis kopā ar Ievu un Viesturu dodas uz policiju. Sofija meklē mierinājumu pie Edija. Dana un Gatis vienojas par kopīgu plānu pret Vadimu.

03:30

UgunsGrēks

13. sezona, 38. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

38.sērija Krista saprot, ka Alisei iepaticies Jezups. Indulis sūdzas Zentai par Jezupa nodevīgo rīcību. Aivaram nepatīk Zentas meli un viņš spiež viņu strādāt. Kristai rodas plāns, kā savest kopā Alisi un Jezupu. Manfrēds manipulē ar Silviju, Silvija uzsauc Manfrēdam saunu. Jezups pārdzīvo un nezina, kā Alisi uzaicināt uz randiņu. Manfrēds baseinā iegūst sarkanus izsitumus. Alisei šķiet, ka Jezupam patīk Krista.

04:10

UgunsGrēks

13. sezona, 39. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

39.sērija Lidiju neapmierina, kā Gatis vada ģimenes biznesu. Ieva nesaprot, kāpēc policija nekādi nav reaģējusi uz viņas sūdzību par Sofijas uzbrukumu. Manfrēds pārdzīvo par saunā iegūtajiem izsitumiem. Guntis ir greizsirdīgs uz Viesturu. Aivars ir gatavs samaksāt Manfrēdam par saunā iegūtajiem izsitumiem. Gati satrauc Edija depresīvā uzvedība. Lidija nolemj palīdzēt Edijam un atgūt viņam Ievas mīlestību.

06:00

Lauvas sardze

1. sezona, 18. sērija. 2015. g.

Simbas dēls Kions apvieno savus draugus, un visi kopā saukti par Lauvas sardzi viņi cīnās, lai aizsargātu savu zemi

06:30

Spēkratu ciems

1. sezona, 12. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

08:55

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 17. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

09:25

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 18. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

10:00

Brīnumlāde

1. sezona, 9. sērija. 2020. g.

Informatīvi izglītojošs un izklaidējošs raidījums bērniem "Brīnumlāde". Katra raidījuma laikā kopā ar tā vadītāju – populāro TV personību Māru Sleju un mazajiem pētniekiem veiksim pārsteidzošus zinātniskus eksperimentus, izzinot ķīmijas un fizikas likums, dosimies pārgājienos, lai iepazītu dabas varenību un izprastu kopsakarības tajā, kā arī atbildēsim uz bērnu jautājumiem par sabiedrībā aktuālām tēmām, kuras skaidrosim tā, lai saprot pat mazākie!

10:15

Atkārtojums

Vakariņas mammai

1. sezona, 9. sērija. 2020. g.

9.raidījums Televīzijas raidījumu vadītājas Janas Duļevskas bērnība pagājusi Mežaparkā, dzīvojoties ar kaimiņu bērniem un fantazējot, sēžot savā mīļajā papelē. Viņai bijušas arī labas biznesmeņa dotības, jo par maisu ar iemīļotajām košļājamām gumijām viņa pārdevusi māsas foto viņas pielūdzējiem. Pateicībā par to, ka Janas mamma vienmēr ir bijusi viņas labākā draudzene, kurai vienmēr var uzticēt noslēpumus, Jana kopā ar viesmīlības ekspertu Arvi Zēmani gatavos savai mammai vakariņas. Vai Janai un Arvim izdosies pārspēt mammas īpašās kotletes un kādu parādu Jana mammai vakariņu laikā atdos?

11:15

Zebra 4

4. sezona, 43. sērija. 2020. g.

11:30

Pasaules smieklīgāko video kuriozu top 10

2. sezona, 46. sērija. 2017. g.

Ik dienu pasaulē notiek negaidīti, pārsteidzoši, neveikli un smieklīgi gadījumi – īsti kuriozi. Labi, ja tādos brīžos pa rokai gadījusies videokamera, un šie jautrie gadījumi ir iemūžināti. Raidījums apkopojis smieklīgākos video kuriozus no visas pasaules.

12:10

Atkārtojums

Balss maskā

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

Balss maskā

Šovs "Balss maskā" ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta slavenību muzikāla sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtēs skatītāji, bet minējumus par to, kas tieši slēpjas zem maskas, izteiks šova īpašā detektīvu komanda. Šis ir noslēpumainākais un krāšņākais šovs pasaules vēsturē, kura aizsākumi meklējami Korejā. Tas kļuvis par pēdējo gadu veiksmes stāstu, šovam var sekot līdzi vairāk nekā 15 pasaules valstīs, tai skaitā arī kaimiņvalstī Igaunijā.

14:50

Atkārtojums

Kas kaiš manam mīlulim?

1. sezona, 9. sērija. 2018. g.

Kas kaiš manam mīlulim?

Tiekot pie suņa, kaķa, putniņa, kāmīša, truša vai jebkura cita mājdzīvnieka, cilvēks cer uz mīlīgu un uzvedīgu draugu, taču nav nekāds noslēpums, ka bieži vien viss izvēršas pavisam citādi. Dzīvnieki mēdz būt īsti negantnieki, un dzīve ar tiem var būt ļoti apgrūtinoša un novest izmisumā. Ko iesākt, ja mīlulim ir uzvedības problēmas? Palīgā dzīvnieku īpašniekiem nāk ekspertu komanda – vetārsti un dzīvnieku uzvedības speciālisti, lai noskaidrotu, kādas ir problēmas, kas ir to pamatā un kādi ir iespējamie risinājumi. Nejauka dzīvnieku uzvedība sagādā raizes saimniekiem, taču tai vienmēr ir kāds iemesls – psiholoģisks vai fizisks, un praktiski vienmēr var rast izeju no situācijas.

15:30

Agata Kristi. Erkils Puaro 10

10. sezona, 2. sērija. 2003. g.

Agata Kristi. Erkils Puaro 10

2.sērija Puaro palīdzību kādā piņķerīgā mantojuma un slepkavības lietā lūdz viņa draugs advokāts Gilberts. Mantojuma lietai ir saistības ar Ričarda Aberneta testamentu. Izskatās, ka tieši pirms nāves viņš ir mainījis testamentu, visas savas bagātības atstājot ģimenes locekļiem, vienīgi izslēdzot no testamenta Džordžu Abernetu, kurš pirms tam bija galvenais mantinieks. Ričards ar Džordžu nesen ir sastrīdējušies, tomēr advokāts uzskata, ka jaunais testaments varētu būt viltojums. Kas attiecas uz slepkavību – dienu pēc Ričarda nāves nogalināta Kora, kura bija viena no mantiniecēm pēc apšaubāmā testamenta. Vai šīs divas nāves un testaments ir daļa no viena nozieguma vai tomēr izskaidrojums visam ir vienkāršāks?

17:30

Keita ir divu bērnu māmiņa un fondu biržas māklere. Viņa ļoti cenšas pagūt visu: aizvest bērnus uz skolu un pulciņiem, pirkt un pārdot akcijas, tikt galā ar savu diezgan nesaprātīgo bosu un ko tik vēl ne. Tā, skrienot no vienas vietas uz citu un no viena pienākuma pie nākamā, Keitas dzīvē nemitīgi gadās smieklīgas, neveiklas un nejēdzīgas situācijas. Jautājums – kad viņa pati sapratīs, ka no kaut kā ir jāatsakās, lai nesajuktu prātā?

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 258. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 258. sērija. 2020. g.

20:40

Runcis zābakos

2011. g.

Vēl pirms leģendārais Runcis Zābakos satiek mums visiem jau zināmo zaļo briesmoni vārdā Šreks, viņš dodas varonīgiem piedzīvojumiem pilnā ceļojumā, lai kopā ar ideju meistaru Oliņu Aleksandru Boliņu un drosmīgo kaķenīti Kitiju Maigķepu nozagtu Zosi, kas dēj zelta olas. Tas tik būs viens varens un deviņas dzīvības vērts piedzīvojums!

22:20

Pludmales slaists

Dzejnieks Mēnessuns savas dienas vada, vieglā narkotiku reibumā klaiņodams pa Floridu. Viņš mierīgi strādā pie savas jaunās grāmatas, bauda dzīvi un popularitāti par spīti vispārējam uzskatam, ka viņa talants ir norietā. Šo Mēnessuņa izklaidīgo dzīvesveidu sponsorē viņa bagātā sieva Minnija, taču to nepavisam neatbalsta viņa meita Hetere. Kad Minnija aiziet bojā negadījumā, Mēnessuņa mantojuma daļa nonāk Heteres rokās, kura piedraud nedot tēvam ne graša, ja vien viņš nepierādīs, ka spēj uzvesties kā pieaudzis cilvēks. Vai Mēnessuns to spēs?

00:25

Divsimt gadu pēc Elēnas Riplijas nāves ārsti viņu klonē, izmantojot asins paraugu, cerot atdzīvināt citplanētieša embriju, kas ieperinājās viņā, kad viņa bija nonākusi uz tālās planētas. Pēc vairākiem mēģinājumiem ārstiem izdodas iecerētais – viņi izņem citplanētieti un izveido klonu turpmākiem pētījumiem. Nav ilgi jāgaida, līdz Riplijas klons ir ieguvis apziņu un apliecina pārcilvēciskas spējas, kas liek spriest par to, ka viņā joprojām ir citplanētieša DNS. Kad Riplija uzzina, ka ģenerālis Peress citplanētieti tur ieslēgtu cieši norobežotā telpā kosmosa stacijā, viņa militāristu un zinātniekus brīdina, ka šo radību neviens nespēs savaldīt ne ar kādiem līdzekļiem.

02:25

UgunsGrēks

13. sezona, 40. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

40.sērija Guntis pavada nakti kopā ar Sofiju. Ieva dodas uz nopratināšanu policijā. Lidija uztraucas par Ediju un liek Gatim par viņu parūpēties. Guntis noorganizē Sodijai un Ievai konfrontāciju. Zenta cenšas izlūgties piedošanu, Aivars viņai nepiedod. Gatis ierosina Lidijai uzsākt romānu ar Aivaru. Aivars ļaujas Lidijas manipulācijām. Sofija pati sevi savaino ar nazi un notikušajā apvaino Ievu.

03:05

UgunsGrēks

13. sezona, 41. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

41.sērija Guntis netic Ievas versijai par konfliktu ar Sofiju. Dana nav pārliecināta, vai var uzticēties Gatim. Vadims cenšas saprast, kāpēc viņu vairs nesaista Dana. Fēlikss uzzina, ka Ievu aizturējusi policija, un sadusmojas. Gatim rodas plāns, kā apkrāpt Vadimu. Fēlikss vienojas ar Gunti par apsūdzību atsaukšanu. Vadims cenšas atrast kontaktu ar Silviju. Guntim rodas aizdomas, ka Sofija viņam melo.

03:40

UgunsGrēks

13. sezona, 42. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

42.sērija Gatim ir plāns, kā uzmundrināt Ediju. Lidija melo Mildai. Edijs netic Gatim, Gatis nobīstas par brāli. Aivars nespēj sagaidīt, kad Lidija atnāks uz tikšanos. Gatis atzīstas Edijam, ka satiekas ar Danu. Mildai rodas aizdomas, ka Lidija viņai nestāsta patiesību. Ieva tiek izlaista no policijas izolatora. Guntis atvainojas Sofijai un grib ar viņu salabt. Milda uzskata, ka Lidija grib Aivaru izmantot, un nolemj to nepieļaut.

04:15

UgunsGrēks

13. sezona, 43. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

43.sērija Gatis pieprasa, lai Sofija samaksā par viesnīcu. Sofijas māte atsakās Sofijai dot naudu. Lidiju sasmīdina Sofijas priekšlikums. Zenta cenšas salabt ar Mildu un izlūdzas viņas piedošanu. Sofija nozog Āboliņu dokumentus, kas apliecina viņu nelegālo darbību. Gunāru satrauc tas, ka Mirdza grib ar viņu satikties. Sofija nozog Vadimam telefonu. Mirdza grib atjaunot Gunāra partijas darbību. Aivaru nobiedē Sofijas rīcība.