Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 14. jūlijs

Oskars, Ritvars, Anvars

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:55

Rouzvuds

1. sezona, 20. sērija. 2015. g.

Rouzvuds

20. sērija Slepenās aģentes nāves apstākļu izmeklēšanas laikā Rouzvuds un Vija atklāj saikni ar 2004. gadā neatrisinātu slepkavību. Šī ir viņu iespēja panākt taisnību.

01:45

Ugunsgrēks 6

6. sezona, 82. sērija. 2011. g.

Ugunsgrēks 6

Kad beidzās iepriekšējā sezona, Elizabete cerēja, ka tēvs apturēs viņas kāzas ar Denisu. Ziemelis nebija pārliecināts, vai Elizabetes laulības nav tikai blefs. Mērijas paziņojums pārliecināja Ziemeli, ka Elizabete kāzas uztver nopietni. Leons meloja Ziemelim, ka viņam nav izdevies Elizabeti atturēt no pārsteidzīgā soļa. Ziemelis steidzās uz cietumu, lai apturētu kāzas. Mācītājs uzsāka laulību ceremoniju, un Elizabetei bija jādod laulību zvērests. Bet ar ko tas beidzās? Tagad noskaidrosim, ar ko spraigie notikumi turpināsies seriāla jaunajā sezonā!

02:10

UgunsGrēks 7

7. sezona, 1. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

1.sērija Elizabete gatavojas aizbraukt no viesnīcas, jo Leons taisās precēties ar Rasu. Leons atzīstas Putniņam, ka nespēj iztēloties kopdzīvi ar Rasu. Česlavs cenšas pēc iespējas ātrāk izvākties no viesnīcas. Gunārs melo Leonam, ka nav nekādu iespēju kafejnīcā rīkot Leona un Rasas saderināšanās ballīti. Silvija dusmojas uz Rasu, kura nav ieradusies uz sarunāto psihoterapijas seansu. Leonu šokē atklājums biljarda zālē.

02:50

UgunsGrēks 7

7. sezona, 2. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

2.sērija Viesnīcā ierodas policija. Česlavs ir neapmierināts, ka viņam neļauj pamest viesnīcu. Leonam ir aizdomas, ka Elizabete ir saistīta ar notikušo. Putniņam nav patīkami satikties ar Terēzu, kura izmeklē notikušo viesnīcā. Deniss vaino Santu notikušajā, Santa apgalvo, ka viņai ar to nav nekāda sakara. Terēza un Putniņš apmainās ar savstarpējām dzēlībām. Elizabeti aizvaino Leona teiktais.

03:15

UgunsGrēks 7

7. sezona, 3. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

3.sērija Terēza nopratina Zentu. Vanda nesaprot, kāpēc Česlavs vēlas pēc iespējas ātrāk pamest viesnīcu. Elizabete dusmojas par Leona aizdomām. Leons cenšas saprast, kas vainīgs pie notikušā. Ziemelis organizējas, lai novērstu aizdomas no Elizabetes. Santa nolemj īstenot pati savu plānu. Terēza dusmojas, ka Putniņš jaucas izmeklēšanā. Santas plāns izdodas. Terēza pie Elizabetes atrod lietisko pierādījumu.

03:55

UgunsGrēks 7

7. sezona, 4. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

4.sērija Santa melo Ziemelim, kāpēc nav izdevies realizēt Ziemeļa vakardienas plānu. Elizabete dodas uz policiju, lai izskaidrotu notikušo. Mildai rodas aizdomas, ka Vanda nozagusi viņai naudu. Olafs atklāj, ka Vanda virtuvē slepus paņēmusi tikai maizi un sieru. Milda ierosina, lai Vanda paliek strādāt viesnīcā. Terēza cenšas saprast, kāpēc Leons viņai noklusējis būtisku informāciju.

05:00

Grizijs un lemingi

1. sezona, 33. sērija. 2016. g.

Grizijs un lemingi

Nekurienes vidū, Kanādas nacionālajā parkā, meža reindžera māja ir vienīgais, kas liecina par civilizāciju. Brīdī, kad reindžers ir devies darīšanās, lācis Grizijs nolemj pārņemt varu, jo barības ķēdes pašā augšā taču atrodas lāči! Iekļuvis reindžera mājā, Grizijs sāk izmēģināt visus civilizācijas labumus – mīksto sofu, gaisa kondicionieri un pilnībā aprīkoto virtuvi. Tomēr atklājas, ka Grizijs nav vienīgais, kurš nolēmis izmantot reindžera prombūtni – mājā ievākušies arī mazi lemingi. Tā kā mierā un saticībā dzīvot visiem neizdosies, tad piedzīvojumi var sākties!

05:05

Grizijs un lemingi

1. sezona, 34. sērija. 2016. g.

Grizijs un lemingi

Nekurienes vidū, Kanādas nacionālajā parkā, meža reindžera māja ir vienīgais, kas liecina par civilizāciju. Brīdī, kad reindžers ir devies darīšanās, lācis Grizijs nolemj pārņemt varu, jo barības ķēdes pašā augšā taču atrodas lāči! Iekļuvis reindžera mājā, Grizijs sāk izmēģināt visus civilizācijas labumus – mīksto sofu, gaisa kondicionieri un pilnībā aprīkoto virtuvi. Tomēr atklājas, ka Grizijs nav vienīgais, kurš nolēmis izmantot reindžera prombūtni – mājā ievākušies arī mazi lemingi. Tā kā mierā un saticībā dzīvot visiem neizdosies, tad piedzīvojumi var sākties!

05:15

Gandrīz ideālas vakariņas

1. sezona, 15. sērija. 2011. g.

15. raidījums 20.jūlijs Kad notiek viesošanās pie aktiera Riharda Lepera, ir jūtams, ka viesi ir nedaudz saguruši – kā nekā iepriekšējā naktī visi aizsēdējušies pie Marikas pirtī.

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 130. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Soli pa solim 4

4. sezona, 12. sērija. 1994. g.

09:00

Soli pa solim 4

4. sezona, 13. sērija. 1994. g.

09:30

Draugi 10

10. sezona, 12. sērija. 2003. g.

Draugi 10

12.sērija Tuvojas Fēbes un Maika kāzu diena. Monika uzņēmusies kāzu organizēšanu, un lai arī Fēbe vēlējusies vienkāršas kāzas, Monika dara visu, lai tās būtu grandiozas un acīm redzami pārcenšas. Drīz vien sākas īsts haoss.

10:05

Intrigante 5

5. sezona, 11. sērija. 2011. g.

Intrigante 5

11.sērija Blēras pēkšņās atmiņas atklāj dažādus zemūdens akmeņus no autoavārijas, kurā cieta viņa un Čaks, bet Neits nojauš, ka Blēra tikai izliekas. Lilī nolīgst kādu, lai noskaidrotu, kur atrodas Čārlija, bet Vera ierodas Blēras līgavas kleitas mērīšanas laikā un vietā.

11:20

Viss pa jaunam

1. sezona, 19. sērija. 2019. g.

19. sērija Cik veiksmīga būs Kārļa un Dāvja jaunā radio programma? Kurš no ciema iedzīvotājiem būs tik drosmīgs, lai piezvanītu un runātu tiešajā ēterā? Vai Jēkabam un Modrim izdosies atgūt zārkā paslēptās bagātības? Astra nolemj palielināt veikala apgrozījumu un laiž apgrozībā veikala klienta kartes. Ko par šo ideju teiks viesu nama meitenes?

11:55

Viss pa jaunam

1. sezona, 20. sērija. 2019. g.

20. sērija Skaistkalnos kapusvētki allaž bijuši ievērības cienīgs notikums, taču šogad problēmas sagādā Astras un Olgas sāncensība – abas dāmas vēlas būt noteicējas. Vai svētku balle izdosies? Uz to kopā ar Dāvi pošas arī Krista. Alberts aizliedz Kristīnei svētku laikā doties ārpus mājām, savukārt pats dodas uz baznīcu, mājās pārrodoties galīgi dubļains. Kas notika? Ciema iedzīvotāji atklāj, ka pazudis viens no ciema simboliem – statuja.

12:30

Viss pa jaunam

1. sezona, 21. sērija. 2019. g.

21. sērija Ziņas par karoga pazušanu izplatās gaismas ātrumā. Pie darba ķeras policists Juris. Vislielākās aizdomas krīt uz Albertu. Olga kopā ar Astru saprot, ka jāatrod zelta vidusceļš, jo svētkiem jānotiek! Nevar taču pievilt ciema iedzīvotājus un viesus, tradīcijas ir jāturpina. Vai plānotā svētku balle izdosies? Sandis ir neapmierināts, ka Jēkabs met acis uz skaisto Alisi. Tas ir pietiekams iemesls, lai Jēkabu izaicinātu uz cīņu īstā boksa ringā.

13:05

Gatava pārvērtībām 2

2. sezona, 2. sērija. 2018. g.

15:55

Lauku sēta

1. sezona, 2. sērija. 2014. g.

Lauku sēta

Lauku sēta – tās ir spilgtas lauku dzīves ainiņas, raiba vasariņa un spēcīgas emocijas – darba prieks, tulznas, nodevība, asaras, attiecības, intrigas un uzvaras gaviles. Šovam pieteicās teju četri simti dalībnieku, bet tikai 10 no viņiem tika apstiprināti šovam. Šova galvenais mērķis ir atbalstīt strādīgus un centīgus cilvēkus un piepildīt vienam no viņiem sapni par traktoru – palīgu saimniecībā un dienišķās iztikas pelnītāju. Visi dalībnieki sacenšas par līdz šim vērienīgāko balvu Latvijas šovu vēsturē – 90 zirgspēku Zetor traktora no Agrimatco Latvia. Cīņa par balvu nav tikai darba tikums, bet arī spēja sadzīvot un līdzdarboties. Saspringtais ikdienas darbu ritms un konkurence atraisīs dalībnieku raksturus un sniegs skatītājiem labāko seriālu cienīgus notikumus. Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi – uzslieta akas vinda, uzbūvētas jaunas trušu mājas, pīļu dīķa māja, tualete, iztīrīts skurstenis. Saimniekam par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. Dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām, tā kā saimnieks šajā lauku sētā saimnieko bez sievas, tad viena otra dalībniece ne tikai meta kārus skatienus, bet arī ķērās vērsim pie ragiem.

16:55

Kandisa Renuāra 4

4. sezona, 4. sērija. 2016. g.

4.sērija Sacensība starp kriminālpoliciju un Kandisas departamentu saasinās, un kā par nelaimi abu ceļi krustojas gandrīz katrā lietā. Kandisai vairs netiek dota neviena nopietna lieta, un viņa strādā pie nozagta drona lietas, kamēr Silvija un Antuāns izjautā šos pašus cilvēkus, izmeklējot slepkavību. Kandisa mēģina mainīt savu dzīves un darba stilu, tomēr tas noved tikai pie vēl sliktākām sekām, un Kandisa ir sabrukuma priekšā un plāno mainīt karjeru. Antuāns ir noraizējies par Kandisas stāvokli un nespēj iejusties kriminālpolicijā, tāpēc nāk klajā ar negaidītu paziņojumu.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 130. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve

1. sezona, 9. sērija. 2012. g.

9.sērija Šefa bijusī sieva Tatjana atved uz restorānu viņu meitu un lūdz Viku bērnu pieskatīt. Izrādās, ka pat tēvam nav tik viegli savaldīt mazo Alisi. Maksi nosūta par palīgu Luī, bet notiek tā, ka Maksimam viņš jāaizstāj. Tā rezultātā viņām nākas iepazīties ne tikai ar pavārmākslas noslēpumiem.

18:40

Virtuve

1. sezona, 10. sērija. 2012. g.

10.sērija Šefs grib likt lielas likmes futbola spēlē, bet viņam nav nepieciešamās summas. Lai to tomēr izdarītu, viņš izmanto naudu, kas paredzēta melno ikru iegādei. Maksis domā, ka Vika viņā ir iemīlējusies un sāk no viņas izvairīties. To uzzinājusi, Vika nolemj Maksimam atriebties. Šefs abus atmasko.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 139. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 140. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 164. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 164. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 130. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Izdzīvotāji 36

36. sezona, 10. sērija. 2018. g.

22:05

Asiņainie dārgumi

1. sezona, 10. sērija. 2019. g.

10.sērija Denijs uzzina, ka Farūks bijis CIP algotnis, kurš pievērsies terorismam pēc tam, kad nogalināta viņa ģimene. Leksija saprot, ka varētu sadzīt viņam pēdas caur Nadju. Tiek izliktas lamatas, taču pēdējā mirklī Farūkam izdodas izvairīties no notveršanas. Leksija nolīgst Saimonu, lai viņš palīdzētu atrast Farūku, kurš atgriezies savā Kipras bāzē. Denijs un Gvena nokārto savas attiecības. Leksija uzzina, ka no mātes puses viņa ir tieša Kleopatras pēcnācēja, un viņas liktenis ir kalpot brālībai.

23:00

Atkārtojums

Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks 2

2014. g.

Visnozīmīgākā cīņa Zirnekļcilvēkam notiek viņā pašā – bezgalīga sacensība starp Pītera Parkera ikdienišķiem pienākumiem un Zirnekļcilvēka milzīgo atbildību. Taču kulta blokbastera turpinājumā mēs noskaidrosim, ka nākotnē Pīteru gaida daudz nopietnāka kauja, un būt Zirnekļcilvēkam joprojām ir tikpat forši.

01:50

UgunsGrēks 7

7. sezona, 5. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

5.sērija Terēza cenšas noskaidrot katra viesnīcas darbinieka gaitas notikuma dienā. Leons piekrīt oficiāli pieņemt Vandu darbā. Mildu aizvaino Terēzas teiktais. Roze dusmojas uz Vandu un uzskata, ka strādāt viesnīcā ir muļķīgi. Zenta baidās tīrīt biljarda zāli, kur noticis noziegums. Leons strīdas ar Terēzu. Daniels melo Olafam par to, ka viņiem abiem būs jāiet prom no darba. Zentu šokē atklājums biljarda zālē.

02:25

UgunsGrēks 7

7. sezona, 6. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

6.sērija Zenta cenšas visiem pastāstīt par atklājumu biljarda zālē, neviens viņā neklausās. Olafs uzķeras uz Daniela meliem un ir gatavs uzrakstīt atlūgumu. Zentai izdodas pārliecināt Aivaru doties uz biljarda zāli. Vanda ierosina citu veidu, kā atrisināt Olafa un Daniela darbā palikšanas jautājumu. Aivars biljarda zālē neko aizdomīgu neatrod un uzskata, ka Zenta melo. Santa pasaka Ziemelim, ka viņš būs tētis.

02:50

UgunsGrēks 7

7. sezona, 7. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

7.sērija Daniels lūdz Rozes palīdzību, lai uzvarētu derībās Olafu. Leons uzzina, ka Elizabete nav stāvoklī. Olafs un Daniels sāk sacensības alus dzeršanā. Roze palīdz Danielam krāpties. Elizabete dusmojas uz Denisu, kurš samelojis Leonam par Elizabetes grūtniecību. Vanda atklāj, ka sacensības nenotiek godīgi. Elizabete pasaka Denisam, ka netaisās vairs vilcināties un grib šķirties. Deniss atsakās Elizabetei dot šķiršanos.

03:30

UgunsGrēks 7

7. sezona, 8. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

8.sērija Leons nolemj paturēt darbā gan Danielu, gan Olafu. Ziemelis ir sajūsmā, ka Santa gaida viņa bērnu. Daniels lūdz Rozi viņam palīdzēt nozagt informāciju no Donāta datora. Ziemelis atsakās palīdzēt Elizabetei dabūt šķiršanos. Roze īsteno Daniela plānu. Leons atrod savā istabā Terēzai nozagto lietisko pierādījumu. Terēza nolemj aizturēt Leonu. Donāts pie sava datora ierauga Danielu.

04:00

UgunsGrēks 7

7. sezona, 9. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

9.sērija Elizabeti nepatīkami pārsteidz fakts, ka policija aizturējusi Leonu. Daniels dusmojas, ka viņam nav izdevies iegūt informāciju no Donāta datora. Leonam rodas versija, ka viņa istabā lietisko pierādījumu nolicis Deniss. Donāts uzzina, ka Helēna atlaidusi aukli. Elizabete ierodas policijā, lai aizstāvētu Leonu. Danielam rodas ideja, kā piekļūt Donāta datoram. Zenta ierauga virtuvē svešinieku un notur viņu par noziedznieku.