Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 27. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:45

Mafija

1998. g.

Mafija

Gadsimtu ilgais stāsts par Kortino ģimeni sākas ar to, ka jaunais un godīgais Vinčenso Kortino pamet mājas Sicīlijā un ir spiests nokļūt Amerikā. Tur viņš ar laiku kļūst par ietekmīgas noziedznieku ģimenes galvu. Bet mūža nogalē Vinčenso saprot, ka vadības groži ir jānodod kādam no dēliem: vai nu nevaldāmajam Džouijam, vai arī kara varonim Entonijam…

03:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 41. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

41.sērija Lidiju satriec ziņa, ka Edijs nogalinājis Baranovski. Zenta dalās ar jaunumiem, Milda pārdzīvo par Ievu. Indulis nopratina Pētersonu viesnīcas darbiniekus. Ieva lūdz Fēliksa palīdzību, lai atbrīvotu Ediju no aresta. Dana netic, ka Edijs varētu būt slepkava. Fēlikss uzskata, ka Ieva rīkojusies nepareizi, slēpjot Baranovska pēdas savā istabā. Gatis ierodas policijā, lai kļūtu par Edija advokātu. Ieva grib atzīties, ka kopā ar Ediju atradusi Baranovski. Putniņš pasaka Edijam, ka Baranovskis ir dzīvs.

03:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 42. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

42.sērija Gati satrauc ziņa, ka Baranovskis nav miris. Donāts cenšas no Silvijas noskaidrot, ko Baranovska sašaušanas dienā darījis Vadims. Zenta nelaimīga, ka viņai jāsakopj nozieguma vieta. Indulis piedāvājas Zentai palīdzēt. Vadims pasaka Donātam, ka nav šāvis uz Baranovski. Lidija un Gatis nolemj, ka Baranovskis jāapklusina uz visiem laikiem. Putniņš ir vīlies, ka nevar nopratināt Baranovski. Fēlikss nelaiž Ievu uz policiju. Kāds ielavās Baranovska palātā un cenšas viņu nogalināt.

04:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 43. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

43.sērija Zembergs rāj medmāsu, ka viņa pieļāvusi, ka Baranovska palātā ienāk svešs cilvēks. Lidija uzzina, ka Edijs nav šāvis uz Baranovski. Ingeborga cenšas noskaidrot, kāpēc Zigis viņu apzadzis. Zenta pieņem nelielu dāvaniņu no Induļa. Fēlikss ieslēdz Ievu istabā, lai viņa nedotos uz policiju. Zigis ar savu rīcību samulsina Zentu. Edijs nervozē, kāpēc Putniņš viņu nepratina. Ieva izkļūst no savas istabas un pasaka Putniņam, ka viņa kopā ar Ediju atrada Baranovski.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 3

3. sezona, 20. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 3

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 184. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 11. sērija. 2010. g.

09:05

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 12. sērija. 2010. g.

10:10

Manas mājas ar IKEA 3

3. sezona, 1. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

11:10

Meittenes 3

3. sezona, 1. sērija. 2013. g.

Meittenes 3

1. sērija Mierīga dzīve meitenēm pat sapņos nerādās. Viņu dzīvoklī iemitinājies poltergeists. Ja agrāk bija grūtības izveidot attiecības ar dzīviem vīriešiem, tad tagad viņas saskaras ar problēmām, veidojot attiecības ar nelaiķiem.

12:40

Izdzīvotāji 35

35. sezona, 6. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 35

Klāt jaunā, jau 35. viena no pasaules populārākā un neparedzamākā šova "Izdzīvotāji" sezonām! Šosezon cīņu par miljons dolāriem sāk 18 dalībnieki, kas sadalīti trīs ciltīs pēc viņu nodarbošanās un dzīves stila. Varoņus raksturo drosme un sasniegumi, starp viņiem ir bijušais NFL spēlētājs, jūras kājinieks, ugunsdzēsējs, glābēja un pat Olimpisko spēļu dalībniece. Dziednieku ciltī apvienoti tie, kuri palīdz citiem dziedēt emocionālas un fiziskas sāpes – medicīnas māsa, sociālā darbiniece, probācijas darbinieks, fizioterapeite un citi. Trešā cilts ir Darītāji – cilvēki, kurus ciena par darba tikumu. Tie ir cilvēki, kuri daudz nerunā, bet ķeras pie lietas – biznesmenis, slavenību asistente, sērfošanas instruktors. Katrai ciltij, katras profesijas pārstāvjiem ir atšķirīgas rakstura iezīmes, atšķirīgas iemaņas, fiziskās un emocionālās prasmes un dotības. Kas no tā visa izrādīsies svarīgākais, lai izdzīvotu šajā šovā līdz finālam un uzvarētu?

13:40

Nāvējošais ierocis 2

2. sezona, 11. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis 2

11.sērija Policijas iecirknī ieradies izmeklētājs, kurš jau sen dzen pēdas naudas viltotājam. Tikko notikusi apšaude, kurā bojā gājis cilvēks, un viss liecina, ka tajā iesaistīti naudas viltotāji. Apšaudei bijuši liecinieki – pāris pusaudži, kuri nu ir briesmās. Rigss satuvinās ar Benu un nolemj apciemot kādu no savas pagātnes.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 15. sērija. 2020. g.

15. sērija Kamēr Oskars Zīle pusdieno ar mammu, viņam zvana Artūrs, lai paziņotu jaunumus, bet šo nepatīkamo ziņu izdzird arī Zīles mamma Sofija. Raimondam slimnīcā tiek paziņota diagnoze, kas skar arī Dainu, bet otrā pilsētas galā Gvido Doļskis līksmo – viņam kolēģis paziņojis, ka Interpols Londonā noķēris Māri Kļavu. Žora tiek izsaukts uz mafijas bosa Makara dārgo restorānu, un gaidot kamēr mafijas galva viņu pieņems, Žora saņem dīvainu zvanu. Notiek ļoti sirsnīga abu Katlapu dēlu saruna par Dainas likteni, un arī Makaram ir daudz jautājumu par nabaga Dainas situāciju, bet izveicīgajam bandītam uz visiem mafijas bosa jautājumiem ir atbildes un argumenti.

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 16. sērija. 2020. g.

16. sērija Pēc tikšanās ar Makaru, Žora izstāsta Valtam, kas viņu sagaida, bet Valts uz Žoras teikto reaģē neticīgi. Zīle pēc ilga laika nolemj uzrakstīt vēstuli tēvam, kurš atrodas apcietinājumā, bet Sofija beidzot nolēmusi parādīties dzīvoklī, kurā viņa agrāk dzīvoja kopā ar Raimondu Katlapu, tomēr viņu neiepriecinās skats, ko viņa tur ieraudzīs. Dīvaina Raimonda pamošanās vēl dīvainākā vietā, bet viņa likteni glābj Sofijas mīlestība pret viņu. Uzzinājis, kur viņa mamma atrodas šobrīd, kā viesulis pie viņas steidzas Oskars. Viņam mammai ir daudz pārmetumu, tomēr kā uz dēla dusmīgajiem vārdiem reaģēs Sofija?

15:55

Alise Nevēra-11

11. sezona, 8. sērija. 2013. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 184. sērija. 2020. g.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 193. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 194. sērija. 2020. g.

20:32

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 229. sērija. 2020. g.

20:35

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 229. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 184. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 17. sērija. 2020. g.

17. sērija Raimonds Katlaps slimnīcā tiek labi aprūpēts. Viņu apciemo dēls, un Raimonds Jurim atklāj – ja nebūtu Sofijas, tad viņa vairs nebūtu šajā pasaulē. Vai pēc šī gadījuma Raimonds mainīs savu attieksmi pret Sofiju? Slimnīcas pagalmā Zīle palīdz medicīnas māsai Zanei pielaist automašīnu, un pļāpājot viņi secina, ka abi pazīst Normundu. Sandra nokļūst nepatīkamā situācijā – viņai uzbrūk huligānu banda. Par laimi netālu atrodas Zīle, bet, vai Oskaram izdosies izglābt savu paziņu no tik liela neliešu bara? Dabūjusi no Oskara telefona numuru, Zane zvana viņa labākajam draugam Normundam, bet nesaprotama iemesla dēļ uz zvanu atbild viņai nepazīstama sieviete. Kārtējais strīds Normunda un Ingas dzīvoklī beidzas ar to, ka Normunds dodas pie sava drauga, bet sadusmotā Inga nolemj, ka viena pati mājās nepaliks.

22:40

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 21. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

21.sērija Vienība ir uz pēdām visvairāk meklētam noziedzniekam, nežēlīgam slepkavam Bakiram Hadadam. Mēģinot viņu sagūstīt, sākas apšaude, kurā bojā iet civiliedzīvotājs. Tiek veikta iekšējā izmeklēšana, vienībai jāatbild uz jautājumiem, un Hondo spējas turpināt komandas vadību tiek nopietni apšaubīta.

23:45

Atkārtojums

Nekā personīga

25. sezona, 6. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

00:40

Autoziņas

9. sezona, 33. sērija. 2020. g.

01:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 44. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

44.sērija Fēlikss dusmojas uz Zentu, kuras vainas dēļ Ievu aizturējusi policija. Milda un Gunārs Zentas žēlabas neuzklausa. Dana uzzina, ka Edijs ar Ievu slepus satikušies. Zigis mierina Zentu un izlūdzas no viņas iespēju pārnakšņot viesnīcā. Putniņš nopratina Ievu. Jevgēņija ir greizsirdīga uz Sabīni un sakaujas ar viņu. Putniņš sarīko Ievai konfrontāciju ar Ediju. Edijs lūdz, lai Putniņš Ievas teiktajam netic. Jevgēņija nejauši sadur Fēliksu ar nazi.

01:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 45. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

45.sērija Indulis uzskata, ka atradis motīvu, kāpēc Edijs šāvis uz Baranovski. Fēlikss dusmojas uz Jevgēņiju par to, ka viņa sadūrusi Fēliksu. Ieva lūdz, lai Edijs stāsta Putniņam patiesību. Vadims un Donāts satraucas, ka Baranovskim kļuvis labāk. Zenta ir laimīga par to, ka pavadījusi nakti kopā ar Zigi. Fēlikss pieķer Zentu un Zigi viesnīcas numuriņā un piedraud Zentu atlaist no darba. Lidija lūdz Gatim nokārtot Baranovska lietu. Slimnīcā ierodas Vadima cilvēks un cenšas nogalināt Baranovski.

02:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 46. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

46.sērija Lidijas cilvēks iztraucē Vadima cilvēku nogalināt Baranovski. Zenta lūdzas, lai Jevgēņija parunā ar Fēliksu un nepieļauj, ka Zentu atlaiž no darba. Sabīne uztraucas par Fēliksu un nolemj iet viņu satikt. Aņa lūdz Helēnu panākt, lai Donāts atļauj Aņai apmeklēt modeļu skolu. Lidijas un Vadima cilvēki taisnojas, kāpēc neizdevās nogalināt Baranovski. Sabīne un Jevgēņija sastrīdas. Fēlikss noklausās, ka Lidija vēlas, lai Baranovskis nomirst. Baranovskis pamostas no komas.

03:00

UgunsGrēks 11

11. sezona, 47. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

47.sērija Lidija vēlas, lai Fēlikss nejaucas Baranovska lietā. Fēlikss izvairās no tikšanās ar Sabīni. Zenta cer, ka Fēliksa dusmas pārgājušas un viņa var atgriezties darbā. Putniņš atbrīvo Ievu no apcietinājuma. Zenta dodas pie Ievas, lai izlūgtos, ka viņa var palikt darbā. Fēlikss ir gatavs ar Gati apspriest, kā panākt Edija atbrīvošanu. Putniņš nopratina Danu. Ieva sadusmojas uz Zentu un lūdz viņu doties prom. Putniņam ir aizdomas, ka Baranovski varētu būt sašāvusi Dana.

03:25

UgunsGrēks 11

11. sezona, 48. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

48.sērija Dana dusmojas, ka Daniels Putniņam liecinājis pret viņu. Ingeborga atrod Zigim darbu, Zigis atsakās tādu darbu darīt. Daniels maina savu liecību par labu Danai. Zenta lūdz, lai Gunārs viņu pieņem darbā kafejnīcā. Fēlikss mierina Ievu un nolemj nakti pavadīt blakus numurā. Zigis uzzina, ka Zenta zaudējusi darbu, un nolemj atgriezties pie Ingeborgas. Jevgēņija pārsteidz Sabīni Fēliksa numurā. Baranovskis izliekas, ka atrodas komā, un vēlas izkļūt no valsts ar viltotiem dokumentiem.

04:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 49. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

49.sērija Jevgēņija pārdzīvo, ka Fēlikss viņu krāpj. Putniņš nopratina Ediju par Danu. Ieva pārmet Fēliksam viņa romānu ar Sabīni. Fēlikss salabst ar Jevgēņiju. Ieva noskaidro, ka Vadimam bija iespēja viņas un Edija kokteiļos iebērt miegazāles. Donāts sadusmojas uz Sabīni, kura nepiegādā viņam svarīgas ziņas. Putniņš lūdz Ievu turēties pa gabalu no Baranovska lietas. Jevgēņija ierauga Fēliksu kopā ar Sabīni. Gatis pieprasa, lai Dana pasaka, kur bijusi Baranovska sašaušanas naktī. Ieva izjautā Vadimu.