Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:35

Atkārtojums

Bada spēles: Spēle ar uguni

2013. g.

Dženifera Lorensa atkal iejūtas Katnisas Everdīnas lomā otrajā šīs zinātniskās fantastikas triloģijas filmā, kuras pamatā ir Sjūzenas Kolinsas romāns. Pēc uzvaras 74. Bada spēlēs Ketnisa kopā ar otru uzvarētāju Pītu Melarku (Džošs Hačersons) atgriežas dzimtajā 21. rajonā, lai baudītu pelnītu atpūtu. Tomēr „Uzvarētāju tūrē” pa rajoniem viņa sāk nojaust arvien pieaugošo pretestību Kapitolija varai un saprot, ka briest nemieri. Kamēr Panama gatavojas „Gadsimta ceturkšņa” jeb 75. Bada spēlēm, patvaļīgais prezidents Koriolāns Snovs (Donalds Saderlends) joprojām pārdzīvo Kapitolija pazemojumu pēdējās spēlēs, tāpēc dara visu, lai gaidāmajā turnīrā uz visiem laikiem iznīcinātu jebkādu rajonu izrādīto pretestību.

03:20

Makgaivers

1. sezona, 14. sērija. 2017. g.

04:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 8. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

8.sērija Fēlikss strostē Jezupu par viņa izturēšanos. Ieva pārmet Edijam, ka viņš ielicis Danu psihiatriskajā slimnīcā. Zenta pasaka Fēliksam un Jezupam, ka Ieva strīdas ar Ediju. Fēlikss un Jezups izmet Ediju no viesnīcas. Lidiju pārsteidz tas, ka Gatis vēlas precēt Ievu. Ārsts pārliecina Danu, ka viņai rādās halucinācijas. Edijs no Lidijas cenšas noskaidrot, kur atrodas Dana. Sabīne iejaucas viņu strīdā. Edijs piedraud Gatim ar pistoli.

06:35

Spēkratu ciems

1. sezona, 1. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

08:55

Dokumentālā filma seko līdzi dažāda vecuma bērnudārza grupām, kurās var redzēt, kā bērni iepazīst pasauli apkārt tiem.

10:00

Superbingo

21. sezona, 38. sērija. 2020. g.

Superbingo

Loterijas SuperBingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Krista Pesecka, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

11:30

Zvaigznes ceļo 4

4. sezona, 6. sērija. 2020. g.

Ceļojumu šovs, kurš piedāvā doties eksotiskos un aizraujošos ceļojumos kopā ar Latvijas slavenībām un ieraudzīt svešās zemes ar viņu acīm. Tautā iemīļoti cilvēki sniedz ieskatu citu zemju un tautu kultūrā un tradīcijās, apskata ievērojamas vietas, satiekas ar vietējiem iedzīvotājiem, kā arī uz savas ādas izbauda visu neikdienišķo un brīžiem pat trakulīgo, ko vien šīs zemes spēj piedāvāt. Šajā sezonā uz Sočiem dosies dziedātājs Normunds Rutulis, pavārs Elmārs Tannis apceļos saulaino Portugāli, mūziķe Elizabete Gaile iepazīs Īriju un Ziemeļīriju, dziedātājs Markus Riva apciemos sev jau labi pazīstamo Ukrainu, bet mūziķis Horens Stalbe nodos pa bungām Armēnijā.

12:30

Spēļu šovs "Candy Crush"

1. sezona, 6. sērija. 2017. g.

Mobilā aplikācija "Candy Crush Saga" kļuvusi par pasaules slavenu fenomenu, un spēļu šovs "Candy Crush" iemieso šo spēli TV ekrānos. Komandas divu cilvēku sastāvā, izmantojot dalībnieku asprātību un fizisko veiklību, sacenšas interaktīvu spēļu tablo priekšā, lai krātu punktus un iegūtu čempionu titulus.

13:50

Atkārtojums

Karalienes korgijs

2019. g.

Karalienes korgijs

Rekss, britu karalienes iemīļotākais korgijs, pazūd no Bekingemas pils un nonāk Londonas ielās raibā suņu klanu sabiedrībā, kurā valda nemitīgas domstarpības un kautiņi. Cenšoties atgriezties mājās pie savas saimnieces, Rekss mēro garu un piedzīvojumiem bagātu ceļu, kura laikā atrod mīlestību un iepazīst pats sevi.

15:25

Atkārtojums

Galaktikas sargi

2014. g.

Drosmīgā ceļotāja Pītera Kvila rokās nonāk kāda noslēpumaina lode, kas, kā izrādās, pieder varenajam un nežēlīgajam ļaundarim Ronanam, kurš kaldina Visuma iekarošanas plānus. Pīters nonāk starpgalaktiku cīniņu vidū, un vienīgais veids, kā glābties, ir pievienojoties ar četriem izstumtajiem – kareivīgi noskaņoto jenotu vārdā Raķete, cilvēkveidīgo koku vārdā Gruts, nāvējoši bīstamo Gamoru un atriebības kāro Postītāju. Kad Pīters saprot, cik milzīgs spēks patiesībā piemīt lodei, viņam nāksies saliedēt savus ceļabiedrus izšķirošajai cīņai par galaktikas nākotni.

19:00

Tiešraide

Nekā personīga

25. sezona, 5. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

Balss maskā

1. sezona, 2. sērija. 2020. g.

Balss maskā

Dziedāšanas sacensības izveidotas pēc Korejas "King of Mask Singer" šova parauga. 12 slavenības uzstājas kostīmos un maskās, lai slēptu savu identitāti. Katru nedēļu viens dziedātājs tiek atklāts un izslēgts no šova, kamēr skatītājiem tiek dotas nelielas norādes, kas palīdz uzminēt balsi maskā.

22:30

Šāvējs

2015. g.

Džims ir izbijis speciālo uzdevumu vienības kareivis. Vairākus gadus pēc vienības pamešanas Džimam ir jāmaksā par pagātnes grēkiem brīdī, kad viņa bijušie darba devēji pieņem lēmumu Džimu nogalināt. Bēgot no pasūtījuma slepkavām, Džims no Āfrikas džungļiem nokļūs Londonas dinamiskajās ielās, no kurienes patiesības meklējumi viņu aizved uz Barselonu.

00:55

Keanu

2016. g.

Rella dzīve pilnībā izmainās, kad viņš pie mājas durvīm satiek mīlīgu kaķēnu, kuru nosauc par Keanu. Diemžēl pēc nedēļas kaķēnu nozog. Tādēļ Rells un brālēns Klarenss dodas glābšanas misijā. Taču viņi atklāj, ka uzdevums ir ļoti grūts, jo Keanu tagad nokļuvis nežēlīga gangstera aprūpē. Šī kaķēna dēļ abi vidusslāņa dīkdieņi nonāk bīstamā narkotiku un bandu pasaulē, kurā viņi izdzīvo savas nekaunības, radošuma un nejaušas veiksmes dēļ.

03:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 11. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

11.sērija Ieva nevēlas nejauši satikties ar Ediju. Zenta Mildas uzdevumā cenšas izzondēt, kā jūtas Dana. Gatis dusmojas, ka Lidija viņam atņēmusi paraksta tiesības. Ievu sāpina, ka Edijs kopā ar Danu vēlas braukt uz Rīgu. Lidija grib, lai Gatis uzņemas vainu par Danas nokļūšanu slimnīcā. Edijs cenšas izskaidroties ar Ievu. Ieva pasaka, ka viņu starpā viss beidzies. Dana melo Lidijai, ka viņas šantāža par kompromitējošiem dokumentiem bija blefs. Lidija Danai līdz galam nenotic.

04:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 12. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

9.sērija Edijs sasien Gati, lai viņš netraucētu Edijam doties pie Danas. Viesnīcā ierodas Donāta meita Aņa un pieprasa tēvam naudu priekš modeļu skolas. Lidija dusmojas uz ārstiem par to, kādā stāvoklī viņi noveduši Danu. Donāts naudu Aņai nedod, Aņa cenšas apzagt Vadimu. Edijs ierodas klīnikā un aizved no tās prom Danu. Aņa viesnīcā satiek Helēnu. Edijs lūdz Ievai atļauju kopā ar Danu palikt Pētersonu viesnīcā.