Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 4. augusts

Romāns, Romualds, Romualda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:10

UgunsGrēks 7

7. sezona, 65. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

65.sērija Deniss, Santa un Georgs plāno, kā panākt, lai Ziemelis paraksta Denisam vajadzīgos dokumentus. Česlavs ir pateicīgs Sintijai par kopā izbaudīto šokolādes masāžu. Jagudins uzzina, ka Sintija viņa dāvanu izmantojusi kopā ar Česlavu. Olafs pārpratuma rezultātā apēd Ziemelim paredzēto sazāļoto ēdienu. Aivaru šokē Olafa uzvedība. Jagudins netic Sintijas paskaidrojumiem. Elizabete ierauga Denisu un Santu divdomīgā situācijā.

01:50

UgunsGrēks 7

7. sezona, 66. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

66.sērija Vadims dusmojas uz Silviju un Helēnu par viņam ieliktajām sliktajām atzīmēm šovā. Helēna apsola pildīt savu solījumu Vadimam un cenšas sanaidot Fēliksu un Serafimu. Donāts mierina noskumušo Silviju. Serafima sadusmojas uz Helēnu un sāk viņu iekaustīt. Santai rodas plāns, kā dabūt no Ziemeļa parakstus. Vanda cenšas pielabināties Danielam, lai dabūtu no viņa informāciju. Santas plāns izdodas, Ziemelis paraksta dokumentus.

02:15

UgunsGrēks 7

7. sezona, 67. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

67.sērija Santa pārliecinās, ka Ziemelis neko par dokumentu parakstīšanu neatceras. Mirdza pārmet Česlavam šovā valdošās negācijas. Santa melo Denisam, ka parakstus nav dabūjusi. Helēnai rodas plāns, kā izgāzt šovu un dabūt mazākas atzīmes, nekā ieliktas Vadimam. Georgs dodas pie Denisa un nodod Santu. Visus šova dalībniekus šokē atklājums Helēnas gatavotajā ēdienā. Leons atrod pierādījumu, ka Rasa pazinusi Georgu.

02:55

UgunsGrēks 7

7. sezona, 68. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

68.sērija Fēlikss pārmet Serafimai, ka viņa nav laba sieva. Serafima ir greizsirdīga uz Helēnu. Georgs cenšas izdibināt, kur Santa paslēpusi Ziemeļa parakstītos dokumentus. Leons izstāsta Putniņam visu, ko zina par Georga plāniem sazāļot Ziemeli. Elizabete ierauga Denisu vardarbīgi izturamies pret Santu. Georgs pārbīstas no policijas intereses par viņu. Serafima pārsteidz Fēliksu ar savu izskatu. Jagudins viļas Sintijā.

03:25

UgunsGrēks 7

7. sezona, 69. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

69.sērija Rita nolemj iejaukties Elizabetes un Leona attiecībās. Vanda neklausa Olafam un viena pati dodas izrunāties ar Danielu. Olafs ierauga Danielu un Vandu divdomīgā situācijā. Ritas plāns neizdodas, Elizabete un Leons patiesību nenoskaidro. Deniss biedē Santu, lai atgūtu Ziemeļa parakstītos dokumentus. Leons uzzina, ko Vanda, Olafs un Roze atklājuši par Georgu. Santa nobīstas, ka nomirs.

04:00

UgunsGrēks 7

7. sezona, 70. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

70.sērija Leons uzzina, ka Deniss visu šo laiku Elizabeti šantažējis. Deniss atsakās maksāt Georgam par padarīto darbu. Elizabete un Leons noskaidro pārpratumu. Terēza un Putniņš nopratina Vandu, Rozi un Danielu. Santa lūdz Georgam nogalināt Ziemeli. Vanda un Zenta atrod vēstuli, ko Rasa pirms nāves rakstījusi Leonam. Terēza un Putniņš saprot, ka atkal kļūdījušies versijā, kurš tad ir Rasas slepkava.

08:30

Soli pa solim 6

6. sezona, 6. sērija. 1997. g.

09:00

Soli pa solim 6

6. sezona, 7. sērija. 1997. g.

10:00

Intrigante 6

6. sezona, 1. sērija. 2012. g.

11:10

Viss pa jaunam

1. sezona, 64. sērija. 2019. g.

64. sērija Maija saņem darba piedāvājumu Rīgā un apsver iespēju pamest Skaistkalnus. Ūdenstornis joprojām nav salabots, vai apsviedīgie biznesmeņi labi nopelnīs uz izslāpušo kaimiņu rēķina? Maija dodas pie Laura paziņot savu lēmumu par prombraukšanu.

11:50

Viss pa jaunam

1. sezona, 65. sērija. 2019. g.

65. sērija Skaistkalnieši piedalās X faktora atlasē. Savu priekšnesumu sagatavojis gandrīz vai katrs ciematnieks, taču kurš būs vislabākais, bet kurš nespēs izturēt lampu drudzi? Vai rezultātu paziņošana beigsies draudzīgā garā?

12:25

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 1. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

1.sērija Notiek gatavošanās ciemata svētkiem. Dāvis būs svētku gājiena vadītājs, būs arī televīzija un ciemosies slavenības, tāpēc visi ļoti cenšas. Taču tieši šajā dienā saslimst Jānis, iespējams, ar cūciņām. Tiek izsludināta karantīna viesu namā, un ciema priekšsēdētājs Augusts nu ir iesprostots tur kopā ar Dagmāru Leganti un viesu nama meitenēm. Roberto Skaistkalnos meklē gardākos pīrādziņus, bet Jēkabs un Modris notur viņu par slepeno kontrabandistu kontaktpersonu. Sandis cer izmantot izdevību un parādīt savus dizainus blogerei Maijai Armaņevai. Ja vēl izdotos panākt, ka viņa uzvelk Sanda dizainētu kleitu! Kārlis un Juris ļoti grib parunāties ar TV diktoru Arni Krauzi.

13:00

Gatava pārvērtībām 2

2. sezona, 14. sērija. 2018. g.

15:50

Lauku sēta 2

2. sezona, 4. sērija. 2015. g.

Lauku sēta 2

4.raidījums Lauku sētā manāma pilnmēness ietekme. Visiem dalībniekiem nervi iet pa gaisu! Vienīgais pilsētnieks cenšas iznīcināt lauciniekus, bet ar kādām metodēm? Strīdi un ķīviņi pieņemas spēkā, bet tas nenozīmē, ka darbu kļūst mazāk. Agnim un Oskaram jāpierāda savi spēki darbu vadīšanā. Vai pārējie dalībnieki viņus respektēs? Saimniece atkal ir spiesta dusmoties. Vai tiešām Lauku sētā nebūs miera? Nebūs gan...

16:50

Kandisa Renuāra 5

5. sezona, 9. sērija. 2017. g.

9.sērija Nogalināta sieviete, kas bijusi aktīva prostitūtu tiesību aizstāve Stefānija un cīnījusies par to, lai tiktu sodīti prostitūtu klienti. Pētot lietu, Kandisa atklāj, ka arī Stefānijas māte savā laikā tikusi nogalināta. Bet tad Kandisu neveiksmīgi nogāž suns, viņa nokrīt, sasit galvu zaudē samaņu. Kandisa tiek nogādāta slimnīcā, un ārsti nespēj atrast iemeslu viņas komatozajam stāvoklim. Bezsamaņas sapņos Kandisa nonāk 1975. gadā – laikā, kad tika nogalināta Stefānijas māte Marlēna, un sāk strādāt policijas iecirknī, un viņai nākas pierast pie tā laika neparastajām darba metodēm.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 145. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve

1. sezona, 39. sērija. 2012. g.

39.sērija Šefa un Vikas saķeršanās dēļ starp zāles un virtuves strādniekiem sākas īsts karš. Maksims ir spiests izvēlēties kurā pusē nostāties. Restorānā parādās pastāvīga pensijas vecuma apmeklētāja, kuru interesē ne tikai franču virtuve. Saimnieks gatavojas tikties ar slavenu rumāņu režisoru.

18:40

Virtuve

1. sezona, 40. sērija. 2012. g.

40.sērija Šefs atsakās pārvākties pie Jeļenas, baidoties zaudēt savu neatkarību. Tikšanās ar bijušo klasesbiedreni Nastjai liek aizdomāties par kāzām. Maksims izmisīgi pūlas izskaidroties ar Šefu. Rezultātā viņam rodas iespēja sevi parādīt un palikt kolektīvā, kaut arī jaunā amatā.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 154. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 155. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 182. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 182. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 145. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Izdzīvotāji 36

36. sezona, 13. sērija. 2018. g.

22:05

Asiņainie dārgumi

1. sezona, 13. sērija. 2019. g.

13.sērija Denijs saprot, ka doktori Kastiljo nogalinājis Rīss. Pētot Gazāla failus, Gvena uzzina, ka Rīss ne tikai palīdzējis Farūkam izvairīties no Denija, bet arī nogalinājis Leksijas tēvu. Tiek izstrādāts plāns, lai piespiestu Rīsu visā atzīties. Alīna un Brālības biedri iet bojā, mēģinot Ēģiptē neitralizēt Farūka bioloģiskos ieročus. Kad Gvena ziņo, ka bioloģiskie ieroči nav iznīcināti, Denijam viss saliekas pa vietām – Rīsa dēls Farūks patiesībā ir Saimons

23:00

Džons Kārters

2012. g.

Džons Kārters ir godīgs un drošsirdīgs vīrietis, kas dzimis Virdžīnijas štatā un piedalījies pilsoņu karā. Taču kara laikā piedzīvotais ir salauzis viņa garu. Viņš nejauši nonāk uz Barsumas – planētas, kur viņa spēks un veiklība dubultojas. Viņam jāizmanto jaunās spējas, lai izdzīvotu gadsimtiem ilgajā karā, kas notiek starp planētas iedzīvotājiem. Viņš ir vienīgais, kas var šo planētu glābt.

01:45

UgunsGrēks 7

7. sezona, 71. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

71.sērija Santa un Georgs īsteno plānu, lai nogalinātu Ziemeli. Elizabete un Leons nesaprot, kāpēc Terēza visus uzaicinājusi sapulcēties biljarda zālē. Česlavs neiztur un atzīstas, ka ir melojis policijai. Mirdza manipulē ar šova dalībniekiem. Šovā uzvar Fēlikss un Serafima. Leonu šokē tas, ko viņš uzzina par Rasas nāves apstākļiem. Elizabete pieķer Georgu uzbrūkam Ziemelim. Leons nobīstas, ka Ziemelis un Elizabete ir miruši.

02:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 1. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

1.sērija Viesnīcas darbinieki uztraucas par gaidāmo Leona paziņojumu. Viesnīcā ierodas Cēzars un ar negaidītu dāvanu pārsteidz savu sievu. Viesnīcas izpilddirektore Ramona ir neapmierināta ar Leona lēmumu. Gunārs cenšas atrunāt no kokteiļu dzeršanas Helēnu, kas viņā neklausās. Donāts ierodas viesnīcā pakaļ iereibušajai Helēnai un ierauga viņu divdomīgā situācijā. Cēzaram rodas nepatīkamas aizdomas par savas sievas pagātni.

02:50

UgunsGrēks 8

8. sezona, 2. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

2.sērija Cēzars strīdas ar savu sievu. Leons nav atklāts pret Ramonu. Zenta cenšas nodrošināties, lai viņai arī turpmāk būtu darbs viesnīcā. Cēzars un Leons nespēj vienoties par kopīgo darījumu. Gunārs nolemj parūpēties par savas kafejnīcas nākotni un dodas aprunāties ar Cēzaru. Ramona no Daniela uzzina nepatīkamu informāciju par Leona pagātni. Leons ir rupjš pret Cēzara sievu.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 3. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

3.sērija Cēzars uzzina par Leona izturēšanos pret viņa sievu un dodas noskaidrot attiecības. Deniss cenšas aizmukt no Vadima cilvēkiem. Ramona ir nepatīkami pārsteigta par Leona emocionālo reakciju uz notikumiem viesnīcā. Deniss sola atdot parādu Vadimam, kura cilvēki viņam netic. Viesnīcā ierodas Ziemelis, Santa un viņu dēls Jānis. Deniss viņus satiek un nolemj šantažēt Santu.

03:55

UgunsGrēks 8

8. sezona, 4. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

4.sērija Leons dodas pie Cēzara sievas, lai atvainotos par savu uzvedību. Daniels piedāvā Ramonai izsekot Leonu. Viesnīcā ierodas Vadims, lai nosvinētu savu ievēlēšanu par pilsētas mēru. Santa piekāpjas Denisa šantāžai un ir gatava viņam atdot savu kaklarotu. Donāts dusmojas, ka Helēna palīdz Vadimam cienāt vēlētājus ar alkoholu. Santai neizdodas nemanīti paņemt kaklarotu, viņa nolemj atbrīvoties no Denisa.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 5. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

5.sērija No Anglijas atgriežas Aivars un ir nepatīkami pārsteigts, viesnīcā satiekot savus biznesa partnerus. Ramona lūdz Leonu nekonfliktēt ar Cēzaru. Aivara biznesa partneri vēlas satikt Aivara sievu. Aivars sāk rīkoties, lai biznesa partneri neuzzinātu, ka viņam nekādas sievas nav. Cēzars, par spīti sievas iebildumiem, nolemj palikt viesnīcā. Zenta nolemj Aivaram palīdzēt. Viesnīcā ierodas Cēzara māte Lūcija un dēls Augusts.