Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 14. augusts

Zelma, Zemgus, Virma

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:00

Mičs saviem radiniekiem grib organizēt banketu. Tikai problēma ir tā, ka viņam neviena nav. Pēkšņi viņš pa pastu saņem uzaicinājumu no sava sen pazudušā brālēna Vudrova. Tagad priekšpilsētas iedzīvotāji iepazīsies ar hipijiem.

02:35

UgunsGrēks 8

8. sezona, 39. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

39.sērija Elizabete atklāti pasaka Lūcijai, ko par viņu domā. Lūcija dodas sūdzēties Cēzaram. Helēna apgalvo Putniņam, ka nav pavadījusi nakti ar Fēliksu. Cēzars ierauga Elizabeti kopā ar Leonu un sadusmojas. Zenta pārdzīvo, ka nav izdevies pierādīt Fēliksa alibi. Lūcija sāk flirtu ar Ziemeli. Putniņš brīdina Leonu, ka Fēliksam draud aizturēšana. Fēlikss pamet viesnīcu un aizbrauc uz Murmansku.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 40. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

40.sērija Zenta lūdz Helēnu atdot viņas formastērpu, Helēna atsakās. Elizabete cenšas salabt ar Cēzaru, kurš izliekas, ka strīds abu starpā ir nokārtots. Ramona nolemj pavadīt nakti ar Danielu. Zenta pasaka Donātam, ka Helēna ir viņu krāpusi. Leons „iedzeļ” Ramonai, ka viņa pie Leona nenāk. Helēna saprot, ka Zenta kaut ko ir sastāstījusi Donātam. Cēzars aiziet uz Leona istabu un pieliek pistoli Leonam pie galvas.

03:50

UgunsGrēks 8

8. sezona, 41. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

41.sērija Olafs ierauga Leona istabā ieroci. Cēzars nesaprot, kā viņa numurā nokļuvusi Leona čība. Helēna izdomā radikālu veidu, kā glābt savu un Donāta laulību. Ramona apgalvo, ka viņai vēl aizvien nav izdevies atrast naudu Leona operācijai. Cēzars cenšas noskaidrot, kā viņam bērnībā izpaudās mēnessērdzības lēkmes. Vadims cenšas novērst aizdomas par simulēšanu, viņam patiešām paliek slikti.

08:30

Soli pa solim 6

6. sezona, 22. sērija. 1997. g.

09:00

Soli pa solim 6

6. sezona, 23. sērija. 1997. g.

10:00

Intrigante 6

6. sezona, 9. sērija. 2012. g.

Intrigante 6

9.sērija Blēra satiek Bārtu, kurš, šķiet, kļūst arvien paranoiskāks un sāk raizēties par Čaka drošību. Pārliecināts, ka tēvs nekad nedarītu viņam kaut ko sliktu, Čaks noslēdz vienošanos, kas var mainīt viņa dzīvi. Finansiālu sarežģījumu dēļ Neits nonāk vietā, kur bija cerējis nekad dzīvē nenokļūt – cietumā. Blēra ir uztraukusies par Čaku, jo viņš nav nekur atrodams. Viņa Čaku atrod tieši īstajā mirklī, lai kļūtu par liecinieci traģēdijai.

11:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 22. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

22.serija Pie Gata ciemos atbrauc draugs Markuss no Rīgas. Stāsti par bijušajiem draugiem Gati īsti neiepriecina. Un vispār Gatim ar Markusu īsti vairs nesaskan, jo abiem tagad ir atšķirīgas dzīves, vai arī Gatis ir mainījies, kaut draugam to atzīt negrib. Harijs, kā ik gadu mammas nāves dienā, piedzeras. Viņš brauc ar auto un savainojas. Policists Juris atņem viņam auto un iesaka braukt ar riteni. Harijas atzīstas, ka neprot braukt ar riteni, jo bērnībā to tā arī neiemācījās.

11:50

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 23. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

23.sērija Markuss nozog Santai naudu, Gatis pieprasa to atdot un liek Markusam braukt prom. Gatis atgriežas mājās, atvainojas mammai un saprot, ka ir ļoti mainījies. Santa ar viņu ļoti lepojas. Kārlis izsmej Hariju par to, ka viņš neprot braukt ar riteni. Bernhards apņemas Harijam palīdzēt. Harijs iemācās braukt ar riteni un izaicina Kārli uz sacensībām.

12:25

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 24. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

24.sērija Skolotāja Patrīcija apņemas sarīkot lekciju par kontracepciju un ģimenes plānošanu. To padzird Olga un asi pret to vēršas, jo tas nesaskan ar baznīcas nostāju. Dāvis cītīgi nododas darbam siltumnīcās, lai nerisinātu privātās problēmas. Beigās viņam jau sāk šķist, ka dzird augus runājam. Viņš sauc palīgā Kārli, lai tas nāk ierakstīt skaņas. Abi dzird balsis un nobīstas. Izrādās, ka viņi saelpojušies augus mēslošanas ķimikālijas un sākušās halucinācijas. Taču arī katrā murgā ir kāda drusciņa patiesības…

13:05

X Faktors 3

3. sezona, 12. sērija. 2019. g.

X faktors ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.

16:50

Virtuve 3

3. sezona, 15. sērija. 2014. g.

17:20

Virtuve 3

3. sezona, 16. sērija. 2014. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 153. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 3

3. sezona, 17. sērija. 2014. g.

18:40

Virtuve 3

3. sezona, 18. sērija. 2014. g.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 162. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 163. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 191. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 191. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 153. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Medaljons

2003. g.

Honkongas policists Edijs Jangs atrod noslēpumainu medaljonu, ar kura palīdzību viņš pārvēršas neuzveicamā kareivī ar pārcilvēciskām spējām. Taču sena karavīru ordeņa biedri viņam cenšas atņemt šo dīvaino rotājumu. Savukārt Edijam palīdz Interpola apburošā aģente Nikola un policists Arturs Votsons.

23:00

Asa sižeta filmu superzvaigznes Silvestrs Stallone un Arnolds Švarcenēgers apvieno spēkus šajā asa sižeta filmā. Breslins (Stallone) ir pasaules labākais ēku drošības eksperts. Viņš piekrīt uzņemties pēdējo darbu - aizbēgt no īpaši slepena un ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota cietuma, ko dēvē par „Kapu”. Kad pārpratuma dēļ Breslins kļūst par īstu cietumnieku, viņam jālūdz cita ieslodzītā - Rotmaijera (Švarcenēgers) - palīdzība, lai īstenotu gandrīz neiespējamu bēgšanu no visu laiku drošākā cietuma.

01:15

Lucifers 2

2. sezona, 6. sērija. 2016. g.

6.sērija Lucifers jūtas vainīgs par Juriela nāvi, un mēģina savas sēras un vainas apziņu slīcināt alkoholā. Viņa izaicinošā un destruktīvā uzvedība liek Hlojai strādāt kopā ar Denu. Viņi izmeklē slepkavību, kas notikusi ļoti interesantu, zombija stila kāzu laikā – ar šāvienu krūtīs nogalināta līgava, bet līgavainis ir ievainots. Hlojas un Meizas kopā dzīvošana nevedas tik draudzīgi, kā plānots.

02:05

UgunsGrēks 8

8. sezona, 42. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

42.sērija Zembergs paziņo, ka Vadimam vajadzīga asins pārliešana. Silvija dusmojas uz Gunāru par viņa cinisko attiekami pret Vadima slimību. Helēna apvaino Putniņu, ka viņš gandrīz nogalinājis viņas papu. Ziemelis negribīgi dodas uz tikšanos ar Lūciju. Helēna sāk kampaņu, lai atrastu Vadimam asins donoru. Lūcijai izdodas ieinteresēt Ziemeli par sevi. Česlavs uzzina par piesolīto atalgojumu un ir gatavs ziedot asinis Vadimam.

02:35

UgunsGrēks 8

8. sezona, 43. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

43.sērija Česlavs nolemj izmantot situāciju un izspiež naudu gan no Silvijas, gan Helēnas, gan Donāta. Ramona dusmojas, ka Leons pieprasa informāciju par banku it kā atteiktajiem kredītiem. Daniels gandrīz atklāj Leonam, ka viņam ar Ramonu ir romāns. Helēna, Donāts un Silvija saprot, ka Česlavs viņus ir piemuļķojis. Elizabete uzzina par Leona problēmām un piedāvā naudu operācijai. Leons no naudas atsakās.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 44. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

44.sērija Leons lūdz, lai Ramona pavada ar viņu nakti. Ramona atsakās. Santai nepatīk, ka Ziemelis atkal dodas satikties ar Lūciju. Olafs nolemj uzlabot Leona garastāvokli un lūdz Gunāra palīdzību. Ramonu pārsteidz Daniela mājieni par samaksu par kopā pavadīto nakti. Cēzaram nepatīk, ka Lūcija flirtē ar Ziemeli. Leons, Gunārs un Olafs labi pavada vakaru. Cēzaram atkal sākas mēnessērdzības lēkme. Zenta raud par kārtējo līķi.

03:40

UgunsGrēks 8

8. sezona, 45. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

45.sērija Gunārs un Milda uzjautrinās par Zentas pārdzīvojumiem skatoties seriālu. Ziemelis atklāj, ka viņam ar Lūciju ir līdzīga gaume un intereses. Cēzaram rodas aizdomas, ka viņš naktī atkal staigājis. Lūcija ir pārliecināta, ka Zenta viņai nozagusi rokassprādzi. Vadims pieprasa, lai Deniss viņam pierāda savu lojalitāti. Cēzars izliekas, ka nejauši atrod Lūcijas rokassprādzi. Ziemelis melo Denisam, ka Juniors ir viņa dēls.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 46. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

46.sērija Cēzars meklē ārstu. To izdzirdot Lūcija sāk satraukties par to, kas ir noticis. Leons dusmojas, ka nevar dabūt nepieciešamo naudas summu operācijai. Lūcija uzzina, ka Cēzars viņai melojis. Zembergs atsakās Cēzaram izrakstīt pieprasītos medikamentus. Elizabete piedāvā naudu Leona operācijai. Cēzaram izdodas novērst Lūcijas aizdomas. Ramona izstāsta Cēzaram par Elizabetes un Leona sarunu.