Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 4. augusts

Osvalds, Arvils

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:45

UgunsGrēks 7

7. sezona, 71. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

71.sērija Santa un Georgs īsteno plānu, lai nogalinātu Ziemeli. Elizabete un Leons nesaprot, kāpēc Terēza visus uzaicinājusi sapulcēties biljarda zālē. Česlavs neiztur un atzīstas, ka ir melojis policijai. Mirdza manipulē ar šova dalībniekiem. Šovā uzvar Fēlikss un Serafima. Leonu šokē tas, ko viņš uzzina par Rasas nāves apstākļiem. Elizabete pieķer Georgu uzbrūkam Ziemelim. Leons nobīstas, ka Ziemelis un Elizabete ir miruši.

02:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 1. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

1.sērija Viesnīcas darbinieki uztraucas par gaidāmo Leona paziņojumu. Viesnīcā ierodas Cēzars un ar negaidītu dāvanu pārsteidz savu sievu. Viesnīcas izpilddirektore Ramona ir neapmierināta ar Leona lēmumu. Gunārs cenšas atrunāt no kokteiļu dzeršanas Helēnu, kas viņā neklausās. Donāts ierodas viesnīcā pakaļ iereibušajai Helēnai un ierauga viņu divdomīgā situācijā. Cēzaram rodas nepatīkamas aizdomas par savas sievas pagātni.

02:50

UgunsGrēks 8

8. sezona, 2. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

2.sērija Cēzars strīdas ar savu sievu. Leons nav atklāts pret Ramonu. Zenta cenšas nodrošināties, lai viņai arī turpmāk būtu darbs viesnīcā. Cēzars un Leons nespēj vienoties par kopīgo darījumu. Gunārs nolemj parūpēties par savas kafejnīcas nākotni un dodas aprunāties ar Cēzaru. Ramona no Daniela uzzina nepatīkamu informāciju par Leona pagātni. Leons ir rupjš pret Cēzara sievu.

03:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 3. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

3.sērija Cēzars uzzina par Leona izturēšanos pret viņa sievu un dodas noskaidrot attiecības. Deniss cenšas aizmukt no Vadima cilvēkiem. Ramona ir nepatīkami pārsteigta par Leona emocionālo reakciju uz notikumiem viesnīcā. Deniss sola atdot parādu Vadimam, kura cilvēki viņam netic. Viesnīcā ierodas Ziemelis, Santa un viņu dēls Jānis. Deniss viņus satiek un nolemj šantažēt Santu.

03:55

UgunsGrēks 8

8. sezona, 4. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

4.sērija Leons dodas pie Cēzara sievas, lai atvainotos par savu uzvedību. Daniels piedāvā Ramonai izsekot Leonu. Viesnīcā ierodas Vadims, lai nosvinētu savu ievēlēšanu par pilsētas mēru. Santa piekāpjas Denisa šantāžai un ir gatava viņam atdot savu kaklarotu. Donāts dusmojas, ka Helēna palīdz Vadimam cienāt vēlētājus ar alkoholu. Santai neizdodas nemanīti paņemt kaklarotu, viņa nolemj atbrīvoties no Denisa.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 5. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

5.sērija No Anglijas atgriežas Aivars un ir nepatīkami pārsteigts, viesnīcā satiekot savus biznesa partnerus. Ramona lūdz Leonu nekonfliktēt ar Cēzaru. Aivara biznesa partneri vēlas satikt Aivara sievu. Aivars sāk rīkoties, lai biznesa partneri neuzzinātu, ka viņam nekādas sievas nav. Cēzars, par spīti sievas iebildumiem, nolemj palikt viesnīcā. Zenta nolemj Aivaram palīdzēt. Viesnīcā ierodas Cēzara māte Lūcija un dēls Augusts.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 2

2. sezona, 5. sērija. 2011. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 2

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 146. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Soli pa solim 6

6. sezona, 8. sērija. 1997. g.

09:00

Soli pa solim 6

6. sezona, 9. sērija. 1997. g.

10:00

Intrigante 6

6. sezona, 2. sērija. 2012. g.

11:10

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 2. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

2.sērija Būt viesim Skaistkalnos nemaz nav vienkārši, un to nākas izbaudīt visiem slavenajiem svētku viesiem. Jēkabs un Modris nodod Roberto kontrabandas sūtījumu. Juris noraizējies par to, kurš tagad kopā ar Dāvi vadīs pasākumu, ja Rita ir karantīnā viesu namā. Viņš aicina Dāvi izvēlēties partneros Kristu. Kārlis cer izmantot iespēju un kļūt par TV raidījuma vadītāju. Sandim ir bīstams, bet ģeniāls plāns, kā panākt, lai Armaņeva uzvelk viņa kleitu.

11:50

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 3. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

3.sērija Radio studijā ciemojas Arnis Krauze. Tas ir pārbaudījums gan Kārlim, gan viesim. Piedevām vēl Kārlis izsludina atlasi televīzijas raidījuma vadītāja vietai. Sandis dodas savā slepenajā misijā. Tikmēr Rita un Santa izklaidē Dagmāru, kura karantīnas dēļ iesprostota viesu namā. Maijai gadās kas neparedzēts ar kleitu. Juris turpina meklēt, kura būs svētku gājiena krustmāte. Apbedīšanas birojā ierodas kurjers un nosauc īsto paroli. Bet kur ir prece?!

12:25

Viss pa jaunam 2

2. sezona, 4. sērija. 2019. g.

Viss pa jaunam 2

4.sērija Miķelis ļoti vēlas saņemt sava iemīļotā dziedātāja Dambja autogrāfu. Tagad galvenais saņemties un to palūgt. Juris par gājiena krustmāti izvēlas Kristu. Krista gan pati to nevēlas, un arī Terēzei nepatīk šī situācija. Jēkabs un Modris meklē Roberto, lai labotu izjukušo darījumu. Jānim tomēr nav cūciņas, un karantīna tiek atcelta. Visi var doties uz svētkiem! Un Kārlim gandrīz izdodas piepildīt kādu savu sapni.

13:00

Gatava pārvērtībām 2

2. sezona, 15. sērija. 2018. g.

15:50

Lauku sēta 2

2. sezona, 5. sērija. 2015. g.

Lauku sēta 2

5.raidījums Lauku sētā jauni izaicinājumi. Dalībnieki gatavi pierādīt savus spēkus īsti netīros darbos. Te nu pierādīsies, kurš ir zeltrocītis, bet kurš uzvaras vārdā gatavs smērēt savas rokas asinīm. Sētā tiek svinētas cūku bēres – kādam būs jāraud un jāatzīst, ka šādi lauku darbi nav domāti viņam, bet padoties gatavs nav neviens. Lēnām sāk veidoties koalīcijas, draudzība, uzticība, bet kāds, savukārt, atceras par īsto spēles garšu. Lauku sētā sirdis sāk pukstēt straujāk un kājas ļimt... Vai jau izveidojies mīlas trīsstūris?

16:50

Kandisa Renuāra 5

5. sezona, 10. sērija. 2017. g.

10.sērija Kandisa joprojām ir komā. Viņas kolēģi izmeklē Stefānijas slepkavību, kamēr pati Kandisa savos sapņos pagātnē – interesējas par Marlēnas nāves apstākļiem. Tur viņa satiek arī Davidu un grib palikt ar viņu kopā, taču Davids pārliecina Kandisu atgriezties dzīvē. Drīz vien Kandisa ir pārliecināta, ka ir atradusi īsto Marlēnas slepkavu, un kad atmostas no komas, tas palīdz viņai atrisināt arī Stefānijas slepkavību. Kandisa saņem darba piedāvājumu – viņai tiek piedāvāta Drošības departamenta majores amatu Larošelā.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 146. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 3

3. sezona, 1. sērija. 2014. g.

18:40

Virtuve 3

3. sezona, 2. sērija. 2014. g.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 155. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 156. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 183. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 183. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 146. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Ekstrasensu cīņas 20

20. sezona, 6. sērija. 2019. g.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji. Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

22:40

Rezidents 3

3. sezona, 3. sērija. 2019. g.

Rezidents 3

3.sērija Slimnīcā ievests smagi ievainots laupītāju grupējuma noziedznieks, kuru policists pieķēris nozieguma vietā. Keins piedāvā Nikai piedalīties viņa operācijās, taču tas nebeidzas tā, kā viņš bija ieplānojis. Konrāds atklāj ko šokējošu, kad kāds viņa pacients mirst pēc dialīzes sākšana, līdzīgi kā nomira Nikas māsa un vēl četri pacienti pēdējo sešu nedēļu laikā.

23:40

Atkārtojums

Cietais rieksts

1988. g.

Cietais rieksts

Ņujorkas policists Džeiks Makleins ierodas Losandželosā, lai apsveiktu bērnus Ziemassvētkos un izlīgtu ar sievu. Kamēr Makleina sieva kopā ar kolēģiem svin svētkus, biroju ēku ieņem teroristi, saņemot visus par ķīlniekiem. Viņu mērķis ir piesavināties ēkas seifā esošos 640 miljonus ASV dolāru. Makleins, būdams ietiepīgs vīrs, ķīlniekus, protams, nolemj atbrīvot pats saviem spēkiem. Tiesa, viņš ir viens, bet teroristi - divpadsmit. Tomēr Makleins nedomā padoties, jo viņš taču ir... ciets rieksts... Filma izpelnījusies četras ”Oskara” nominācijas. Režisors Džons Maktīrnens režisējis arī tādas filmas kā ”Plēsoņa”(1987) un ”13.kareivis” (1999), kā arī filmas ”Cietais rieksts -1” trešo un ceturto turpinājumu.

02:15

UgunsGrēks 8

8. sezona, 6. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

6.sērija Leons uzzina, ka Gunāram izveidojušās slepenas mīlas attiecības. Helēna vēlas iedzert, Gunārs viņai alkoholu nedod. Ramonai sākas migrēna, Leons viņai palīdz. Helēna nolemj pati sev sagādāt alkoholu. Donāts uztraucas, vai Helēna atkal nesastrādās kādas muļķības. Leons virtuvē satiek Cēzara sievu. Helēna noorganizē sev ballīti ar Aivaru un viņa biznesa partneriem. Leons iegrimst domās par pagātni.

02:50

UgunsGrēks 8

8. sezona, 7. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

7.sērija Daniels uzzina par vakardienas notikumiem viesnīcā un nosūdz Olafu Ramonai. Deniss lūdz, lai Vadims mazliet pagaida parāda atdošanu. Vadims Denisa lūgumu neuzklausa. Ramona izskaidrojas ar Olafu, to uzzina Leons. Santa cenšas atbrīvoties no Denisa, viņas plāns neizdodas. Leons sastrīdas ar Ramonu. Ziemelim kļūst slikti.

03:30

UgunsGrēks 8

8. sezona, 8. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

8.sērija Santa ir atvieglota, ka gan Deniss, gan Ziemelis noticējis viņas meliem par vakardienas notikumiem. Lūcija uzskata, ka Cēzars nav izvēlējies sev piemērotu sievu. Deniss lūdz Daniela palīdzību, lai dabūtu naudu. Daniels atsakās Denisam palīdzēt. Aivars ir spiests lūgt Zentu atkal tēlot viņa sievu. Deniss sper izmisuma soli, lai iegūtu naudu. Lūcija ierauga savu vedeklu negaidītā situācijā.

04:00

UgunsGrēks 8

8. sezona, 9. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

9.sērija Aivars ir neapmierināts, ka viņa biznesa partneri netaisās braukt prom no viesnīcas. Lūcija sūdzas Cēzaram par viņas sievas uzvedību. Aivars cenšas nokārtot, lai Zenta arī turpmāk varētu tēlot viņa sievu. Aivara biznesa partneris Mintauts gandrīz uzzina patiesību par Zentu. Gunārs aizsteidzas uz tikšanos ar savu mīļāko. Leons nokļūst nepatīkamā situācijā. Deniss ir gatavs izstāstīt Ziemelim patiesību par viņa dēlu.