Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 23. septembris

Agris, Agrita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:55

Zibsnis 3

3. sezona, 4. sērija. 2016. g.

4.sērija Barijs turpina trenēt Džesiju, lai viņa varētu izmantot savas superspējas. Ir uzradies Sems Skaders, kurš vēlas atriebties savam senajam ienaidniekam Snārtam, tāpēc apmeklē visus savus bijušos biedrus un mēģina noskaidrot, kur Snārts atrodams. Džesija pievienojas komandai, lai notvertu Skaderu, un viņas lēmums nepakļauties kādai Barija pavēlei noved pie nevēlamām sekām.

00:55

Zibsnis 3

3. sezona, 4. sērija. 2016. g.

4.sērija Barijs turpina trenēt Džesiju, lai viņa varētu izmantot savas superspējas. Ir uzradies Sems Skaders, kurš vēlas atriebties savam senajam ienaidniekam Snārtam, tāpēc apmeklē visus savus bijušos biedrus un mēģina noskaidrot, kur Snārts atrodams. Džesija pievienojas komandai, lai notvertu Skaderu, un viņas lēmums nepakļauties kādai Barija pavēlei noved pie nevēlamām sekām.

01:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 24. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

24.sērija Fēlikss dusmojas, ka Jevgēņija viņam pa telefonu melojusi. Edijs, Gatis un Lidija nolemj lūgt Danas palīdzību, lai atmaskotu Baranovski. Sabīne pārdzīvo par Fēliksa atraidījumu. Gunārs atklāj, ka kafejnīcā apzagts zviedru galds. Fēlikss ierodas pie Sabīnes, abi sastrīdas. Indulis apvaino Silviju zādzībā. Edija, Gata un Lidijas plāns izdodas. Zenta uzskata, ka Indulis izturas nežēlīgi pret Felzenbaheru dvīņiem.

02:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 25. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

25.sērija Indulim un Jezupam rodas plāns, kā pielabināties Zentai. Dana ierosina Edijam atjaunot attiecības. Ieva aizstāj Gunāru kafejnīcā. Zenta spiesta lūgt palīdzību Indulim. Indulis izmanto situāciju, lai uzturētos Zentas klātbūtnē. Ieva dusmojas, ka Edijs sarunājis tikšanos ar Baranovski Gunāra kafejnīcā. Zenta atklāj, ka Indulis viņu piemānījis. Edijs uzzina pārsteidzošu informāciju par Lidiju un Baranovski.

02:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 26. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

26.sērija Silvija pamana, ka Aņa lieto aizdomīgas tabletes. Gatis un Edijs nolemj aprunāties ar Lidiju un Baranovski. Sabīne ierodas pie Fēliksa, lai salabtu. Donāts pārmet Helēnai, ka viņa nerūpējas par meitas veselību. Edijs un Ieva tēlo, ka ir vienaldzīgi viens pret otru. Aņa atzīstas, kur ņēmusi tabletes. Fēlikss ierauga Sabīni kopā ar Donātu. Gatis pieķer Lidiju melos. Donāts piedraud Sabīnei, lai viņa nestāsta Fēliksam patiesību.

03:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 27. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

27.sērija Silvija nopriecājas, ka Vadimam neveicas attiecībās ar Lidiju. Zenta pārdzīvo, ka Zigis pie viņas nenāk. Vadims lūdz Helēnas palīdzību, lai noskaidrotu Lidijas domas par sevi. Sabīne lūdz Donātam atļauju izstāstīt Fēliksam patiesību par abu attiecībām. Helēna paziņo Vadimam sensacionālus jaunumus par Lidiju. Viesnīcā ierodas Ingeborga un meklē Zigi. Sabīne melo Fēliksam. Zentu šokē Ingeborgas paziņojums.

03:55

UgunsGrēks 11

11. sezona, 28. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

28.sērija Zigis manipulē ar Zentu un Ingeborgu. Daniels atzīstas Sabīnei, ka viņam ir problēmas ar vienu precētu sievieti. Dana cenšas pavedināt Ediju, Daniels to redz. Lidija lūdz Baranovskim nestāstīt informāciju par viņiem abiem Gatim un Edijam. Daniels piedraud Danai. Zenta notic Ziga meliem. Edijs un Gatis grib noklausīties Lidijas telefona sarunas. Ingeborga šokē Zigi un Zentu. Lidija pārdzīvo par mazdēlu aizdomām.

04:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 29. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

29.sērija Zenta pārdzīvo, ka Zigis var izlemt palikt kopā ar Ingeborgu. Edijs un Gatis nolemj atvainoties Lidijai. Jezups mudina Induli doties pie Zentas. Lidijas uzvedība atkal rada aizdomas. Sabīne nolemj izstāstīt Fēliksam patiesību par sevi un Donātu. Zigis lūdz Zentai aizdot viņam naudu. Donāts iejaucas Sabīnes un Fēliksa sarunā. Indulis piedraud Zigim. Donāts piedraud Sabīnei nogalināt Fēliksu.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 3

3. sezona, 16. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 3

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 182. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 7. sērija. 2010. g.

09:05

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 8. sērija. 2010. g.

10:50

Meittenes 2

2. sezona, 14. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

14. sērija Ja izredzētais jums nepievērš uzmanību, skaidrs, ka pienācis laiks rīkoties. Palna nolemj radīt iespaidu, ka viņai ir parādījies pielūdzējs un pasūta sev uz biroju milzīgi ziedu klēpi. Taču izrādās, ka uz to pretendē ne tikai viņai.

11:20

Meittenes 2

2. sezona, 15. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

15. sērija Mūsdienu tehnoloģijas internetā ļauj darīt visu. Arī Mašai un Sergejam attālums vairs nav šķērslis, lai izbaudītu tuvības mirkļus. Palnu atkal moka greizsirdība. Šoreiz pret IT speciālistu, kuru viņa pati pirms īsa brīža ir atraidījusi.

12:50

Izdzīvotāji 35

35. sezona, 4. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 35

Klāt jaunā, jau 35. viena no pasaules populārākā un neparedzamākā šova "Izdzīvotāji" sezonām! Šosezon cīņu par miljons dolāriem sāk 18 dalībnieki, kas sadalīti trīs ciltīs pēc viņu nodarbošanās un dzīves stila. Varoņus raksturo drosme un sasniegumi, starp viņiem ir bijušais NFL spēlētājs, jūras kājinieks, ugunsdzēsējs, glābēja un pat Olimpisko spēļu dalībniece. Dziednieku ciltī apvienoti tie, kuri palīdz citiem dziedēt emocionālas un fiziskas sāpes – medicīnas māsa, sociālā darbiniece, probācijas darbinieks, fizioterapeite un citi. Trešā cilts ir Darītāji – cilvēki, kurus ciena par darba tikumu. Tie ir cilvēki, kuri daudz nerunā, bet ķeras pie lietas – biznesmenis, slavenību asistente, sērfošanas instruktors. Katrai ciltij, katras profesijas pārstāvjiem ir atšķirīgas rakstura iezīmes, atšķirīgas iemaņas, fiziskās un emocionālās prasmes un dotības. Kas no tā visa izrādīsies svarīgākais, lai izdzīvotu šajā šovā līdz finālam un uzvarētu?

13:50

Nāvējošais ierocis

2. sezona, 9. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis

Seriāla otrā sezona sākas uzreiz pēc pirmās sezonas notikumiem, kad Rigss atklāja patiesību par sievas nāvi – autoavārija, kurā gāja bojā Miranda, nebija negadījums – tā bija meksikāņu narkobarona Tito Floresa pasūtīta slepkavība. Rigss, daudz nedomājot, devās uz Meksiku, lai atriebtu sievas nāvi. Murto, nespēdams mierīgi gaidīt, ko atkal viņa pārinieks sastrādās, dodas Rigsam pa pēdām un ierodas tieši laikā, lai atturētu no milzīgas kļūdas. Abu atgriešanās Amerikā nenoritēs bez starpgadījumiem, priekšniekam nāksies viņus aizstāvēt, varbūt pat iekulties nepatikšanās viņu dēļ, bet gan jau viss atkal ieies vecajās sliedēs – abi turpinās strādāt un tvarstīt noziedzniekus. Arī otrajā sezonā abi pārinieki sagādās ne mazums galvas sāpes vadībai un viens otram, starp abiem turpina dzirksteļot tas pats lieliskais humors, un Rigss savus principus nenodos ne reizi – viņš būs un paliks tas pats nevaldāmais, neapturamais un neatkarīgais, kuru iebiedēt nespēj nekas, kamēr Murto centīsies partneri piesegt.

14:45

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 14. sērija. 2020. g.

14. sērija Žora saņem no uzņēmēja Katlapa jaunu netīru darbiņu, bet pilsētā gluži kā rēgs Normunda acu priekšā pēkšņi uzrodas Ievas mamma Kornēlija un nopietni satrauc parasti mierīgo un atturīgo Normundu. Žora saprot, ka nav ko gaidīt, un uzzinājis, ka Raimonda dzīvoklī Daina ir palikusi viena pati, nolemj rīkoties. Pēc nakts ballītes ar biznesa partneriem, mājās atgriežas Raimonds un Juris, un abi ierauga to, ko tiešām nekad negribētu redzēt, bet Ieva pa telefonu no Jura Katlapa izdzird tādus jaunumus, kuriem nespēj noticēt. Kas ir atgadījies Dainai?

15:20

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 15. sērija. 2020. g.

15. sērija Kamēr Oskars Zīle pusdieno ar mammu, viņam zvana Artūrs, lai paziņotu jaunumus, bet šo nepatīkamo ziņu izdzird arī Zīles mamma Sofija. Raimondam slimnīcā tiek paziņota diagnoze, kas skar arī Dainu, bet otrā pilsētas galā Gvido Doļskis līksmo – viņam kolēģis paziņojis, ka Interpols Londonā noķēris Māri Kļavu. Žora tiek izsaukts uz mafijas bosa Makara dārgo restorānu, un gaidot kamēr mafijas galva viņu pieņems, Žora saņem dīvainu zvanu. Notiek ļoti sirsnīga abu Katlapu dēlu saruna par Dainas likteni, un arī Makaram ir daudz jautājumu par nabaga Dainas situāciju, bet izveicīgajam bandītam uz visiem mafijas bosa jautājumiem ir atbildes un argumenti.

15:55

Alise Nevēra-11

11. sezona, 6. sērija. 2013. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 182. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 6

6. sezona, 17. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

17.sērija Restorānā „Victor” ierodas Mišlena inspektors un Viktors petrovičs ir ar mieru darīt visu, lai tikai iegūtu kāroto zvaigzni. Seņa un Fedja uzsāk strīdu, kas aizsāk neparedzamu notikumu virkni.

18:40

Virtuve 6

6. sezona, 18. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

18.sērija Viktors Petrovičs ir komā, viņam nepieciešama steidzama diagnosticējošā operācija Vācijā. Šefa prombūtnes laikā virtuvē iestājas anarhijas. Mihails Džekovičs atgūst kāršu parādu visai neparastā veidā. Katjai nekādi neizdodas izrunāties ar Ņikitu.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 191. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 192. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 226. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 226. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 182. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 16. sērija. 2020. g.

16. sērija Pēc tikšanās ar Makaru, Žora izstāsta Valtam, kas viņu sagaida, bet Valts uz Žoras teikto reaģē neticīgi. Zīle pēc ilga laika nolemj uzrakstīt vēstuli tēvam, kurš atrodas apcietinājumā, bet Sofija beidzot nolēmusi parādīties dzīvoklī, kurā viņa agrāk dzīvoja kopā ar Raimondu Katlapu, tomēr viņu neiepriecinās skats, ko viņa tur ieraudzīs. Dīvaina Raimonda pamošanās vēl dīvainākā vietā, bet viņa likteni glābj Sofijas mīlestība pret viņu. Uzzinājis, kur viņa mamma atrodas šobrīd, kā viesulis pie viņas steidzas Oskars. Viņam mammai ir daudz pārmetumu, tomēr kā uz dēla dusmīgajiem vārdiem reaģēs Sofija?

21:45

Zebra 4

4. sezona, 38. sērija. 2020. g.

22:00

Pēc izglābšanās no Ceturkšņa Spaidiem, Katnisa Everdīna atmostas zem it kā sagrautā Trīspadsmitā apgabala. Meitenes dzimtais Divpadsmitais apgabals ir iznīcināts, un Pīta Melārks ir kļuvis par prezidenta Snova gūstekni. Vienlaikus Katnisa uzzina, ka visā Panemā vēršas plašumā slepena pretošanās kustība. Meiteni iesaistīs plānā, kura mērķis ir Snova gāšana.

00:15

Atkārtojums

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 20. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

20.sērija Hondo mēģina motivēt Derilu, kurš saņem atteikumus uz saviem darba pieteikumiem. S.W.A.T. komanda dodas palīgā kolēģiem, kuri nokļuvuši apšaudē. Viņi uziet narkotiku ražotni, kurā atrodas spēcīgas narkotikas, sauktas par raķešu degvielu, kas savā laikā nogalināja simtiem cilvēku. Strīts ir noraizējies, kad viņa pazudusī māte mēģina izzagt līdzekļus no kredītkartes.

01:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 30. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

30.sērija Fēliksam rodas šaubas par Sabīnes stāstīto. Mildu sāpina vēstule no Antona. Fēlikss noklausās Vadima un Donāta sarunu. Sabīne izstāsta Fēliksam, ka strādā par informatori Felzenbaheriem. Vadimam iepatīkas Silvijas ideja savest kopā Helēnu un Gati. Indulis ignorē Zentu, Zentai tas nepatīk. Helēna satiekas ar Gati un koķetē. Gatis saprot, ka Helēnai par viņu ir tāda veida interese.

01:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 31. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

31.sērija Daniels uzzina, ka Dana slepus filmē Lidijas, Gata un Edija sarunas. Lidiju sāpina, ka mazdēli viņai netic. Fēliksu sadusmo tas, ka Jevgēņija viņam turpina melot. Edijam ir aizdomas, ka Dana apzināti izmanto situāciju, lai ar viņu satiktos. Ingeborga viesnīcā meklē Zigi. Sabīne noklausās, kā Edijs atraida Danu. Indulis pieķer Ingeborgu zogot. Fēlikss nespēj noticēt Sabīnes teiktajam, ka Edijs mīl Ievu.

02:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 32. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

32.sērija Daniels ir aizvainojies uz Danu, kura viņam nerāda slepus safilmēto materiālu. Vadims vēlas, lai Helēna uz tikšanos ar Gati saģērbjas seksīgāk. Gatis gandrīz pieķer Danu novietojam kabinetā kameru. Lidija pamana, ka Edijam un Gatim no viņas ir noslēpumi. Ieva pārskaita Edijam naudu par skicēm. Edijs pasaka, ka nav tādu naudu lūdzis. Gati pārsteidz, ka Helēna pazīst Baranovski. Ieva pārdzīvo par tikšanos ar Ediju. Fēlikss pasaka Ievai, ka Edijs viņu mīl.

02:55

UgunsGrēks 11

11. sezona, 33. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

33.sērija Ieva nespēj noticēt Fēliksa teiktajam. Dana un Daniels priecājas, ka Lidija noticējusi viņu meliem. Vadims uzzina, ka Baranovskis kādreiz bijis Lidijas mīļākais. Ingeborga pateicas Gunāra, ka viņš neļāva viņu aizvest uz policiju. Zigis cenšas izvilināt no Zentas informāciju par viesnīcas bagātākajiem klientiem. Ieva zvana Edijam un lūdz viņu atnākt uz Pētersonu viesnīcu. Aņa pieķer Zigi Helēnas numurā. Ievas rīcība pārsteidz Ediju.

03:30

UgunsGrēks 11

11. sezona, 34. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

34.sērija Edijs nesaprot, kāpēc Ieva grib slēpt abu attiecības. Helēna atklāj, ka viņai nozagti auskari. Indulis atved Gunāram šmakovku. Ieva novērš Miervalža uzmanību, lai Edijs nemanīts var pamest viesnīcu. Aņa atpazīst Zigī vīrieti, kas bija viņas mammas numurā. Zigis melo, ka noticis pārpratums. Ieva visus pārsteidz ar savu labo garastāvokli. Ingeborga glābj Zigi no policijas. Zenta ierauga Zigi gultā pie Ingeborgas. Ieva un Edijs sarunā nākamo tikšanos.

04:00

UgunsGrēks 11

11. sezona, 35. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

35.sērija Lidija pārmet Gatim, ka viņš pārkāpis vienošanos ar Ediju. Zenta pārdzīvo, ka Zigis viņu piekrāpis. Gatim rodas aizdomas par Edija uzvedību. Fēlikss pieķer Gunāru laistāmies ar šmakovku. Helēna vēlas Donātu padarīt greizsirdīgu. Gatis izmanto tikšanos ar Helēnu, lai izvilinātu no viņas informāciju par Baranovski. Donātu nepatīkami pārsteidz Helēnas flirts ar Gati. Fēlikss gandrīz iztraucē Edija un Ievas tikšanos. Donāts dusmojas uz Vadimu.