Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 3. augusts

Augusts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:40

Austrālija

2008. g.

Austrālija

Īsi pirms Otrā pasaules kara kāda angļu aristokrāte dodas uz Austrāliju, kur satiek lauciniecisku vietējo un negribīgi piekrīt ar viņu sadarboties, lai nezaudētu mantoto zemi. Kopīgiem spēkiem viņi mēro tūkstošiem jūdžu pa pasaulē skaistāko un arī skarbāko apvidu, piedzīvojot Pērlhārborai uzbrukušo japāņu spēku īstenoto Darvinas bombardēšanu.

08:30

Soli pa solim 6

6. sezona, 4. sērija. 1997. g.

09:00

Soli pa solim 6

6. sezona, 5. sērija. 1997. g.

10:00

Intrigante 5

5. sezona, 24. sērija. 2011. g.

Intrigante 5

24.sērija Serēna atzīst, ka viņa netīši varētu būt radījusi daļu no Blēras pēdējā laika pārdzīvojumiem. Neits uzaicina Lolu ievākties dzīvot pie viņa, bet Lilī jāpieņem svarīgs lēmums par savas laulības nākotni. Sezonas pēdējā sērijā Blēra beidzot izdara izvēli starp savas dzīves vīriešiem, taču kurš tas būs – Čaks vai Dens?

11:10

Viss pa jaunam

1. sezona, 61. sērija. 2019. g.

61. sērija Dāvis saindējies – kas gan tam par iemeslu? Tikko izveidotā lasītāju klubiņā notiek pirmā tikšanās, kas beidzas ar pamatīgu konfliktu. Patrīcija kritizē Jāņa topošo grāmatu, Jāni tas pamatīgi sarūgtina.

11:50

Viss pa jaunam

1. sezona, 62. sērija. 2019. g.

62. sērija Skaistkalnē satraukums – kāpēc pat policists Juris dzer jau no agra rīta? Alberts turpina izrīko Kristīni, vai viņa sacelsies un aizstāvēs sevi? Savukārt Pēteris labprātīgi gatavs pildīt mājasdarbus, kas gan viņu motivē? Maiju satrauc Bernharda veselība.

12:25

Viss pa jaunam

1. sezona, 63. sērija. 2019. g.

63. sērija Alberts kļūst par interneta slavenību, savukārt Sandi piemeklē depresija. Dāvi moka sirdsapziņas pārmetumi. Pazūd Bernhards. Kārlis sastrīdas ar Noru. Skaistkalnos problēmas ar ūdensapgādi. Astra nolemj izmantot situāciju savā labā. Savs biznesa plāns izdomāts arī apbedīšanas biroja puišiem. Kuram sekmēsies labāk?

13:00

Gatava pārvērtībām 2

2. sezona, 13. sērija. 2018. g.

15:50

Lauku sēta 2

2. sezona, 3. sērija. 2015. g.

Lauku sēta 2

3.sērija Jaunā nedēļa Lauku sētā iesākās ar saimnieces dusmām, darbu pārdali un jaunu darba vadītāju iecelšanu. Kā kārtīgi latvieši Lauku sētas dalībnieki savas attiecības kārto pie pusdienu galda. Kāds kādam sola “iedot starp brillēm”, tiek bārstīti apvainojumi, bet tas viss – uzvaras vārdā. Un tā visu nedēļu... Saimniece būs šokā par dalībnieku uzvedību, kašķiem un darba ētiku. Kas tāds nav redzēts! Kāds no čaklajiem Lauku sētas dalībniekiem būs spiests pamest sētu...

16:50

Kandisa Renuāra 5

5. sezona, 8. sērija. 2017. g.

8.sērija Pati savā dzīvoklī ar vairākiem naža dūrieniem nogalināta jauna sieviete. Antuāns domā, ka slepkava bijis laupītājs, bet Kandisa sliecas uz mīļāko – izskatās, ka viņa ir kādu gaidījusi. Izmeklēšanā tiek noskaidrots, ka sieviete iepazinusies internetā. Kad atklājas, ka nesen aplaupītas vairākas sievietes, kas gājušas uz internetrandiņiem, Kandisa nolemj rīkoties aktīvi – viņa izveido sev profilu iepazīšanās portālā un iet uz aklajiem randiņiem. Turklāt to dara ne viņa vienīgā.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 144. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve

1. sezona, 37. sērija. 2012. g.

37.sērija Maksims grib atvainoties Iļjam un mājās organizē ballīti. Mēģinot draugam atklāt patiesību par Sašas krāpšanu, Kostja pats sapinas melos. Luī sader un sāk flirtēt ar meiteni, bet tagad pats vairs nezina, kā tikt vaļā no viņas uzmanības. Šefs pēc Jeļenas ieteikuma mācās kontrolēt niknuma lēkmes.

18:40

Virtuve

1. sezona, 38. sērija. 2012. g.

38.sērija Maksims piesakās aizvietot Šefu viņa atvaļinājuma laikā. Neskaitot vecus produktus, neparedzētus viesus, dzērušus pavārus viņu gaida arī pārsteidzošs piedāvājums no Šefa. Kostja un Nastjas vecākus pārsteidzis kāds dīvains zvans – svešinieks pieprasa naudu, apmaiņā pret Nastju.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 153. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 154. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 181. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 181. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 144. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nāvējošais ierocis 3

14.sērija Triša gatavojas oficiālajam paziņojumam par kampaņas sākšanu apgabala prokurores amatam, tāpēc Murto seko žurnālists, lai veidotu rakstu par viņu. Nepatikšanās iekūlies sens Koula paziņa Rafijs no Sīrijas. Universitātē nogalināta pasniedzēja, un galvenās aizdomas krīt uz Rafiju. Kouls tiek atstādināts no izmeklēšanas, taču, protams, dara to slepeni un uz savu galvu.

22:05

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 14. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

14.sērija Pēc neveiksmīga ķīmiskā ieroča sastāvdaļas pārdošanas darījuma izceļas apšaude. Sieviete, kas apšaudi sākusi, noliedz savu saistību ar notikušo izskatās nobijusies un apgalvo, ka gadījusies tur tikai nejauši, taču pircējam izdodas aizbēgt. S.W.A.T strādā kopā ar FIB pretterorisma vienību, lai apturētu teroristus.

23:00

Slēpes pa gaisu

2016. g.

Filmu „Slēpes pa gaisu” iedvesmojuši patiesi notikumi, un tā ir labsirdīgs stāsts par Maiklu Edvardsu ar iesauku „Ērglis Edijs” (Tārons Edžertons), kurš ir netipisks, bet drosmīgs britu tramplīnlēcējs, kas nekad nepārstāj sev ticēt – pat tad, ja visa nācija viņu neņem vērā. Ar dumpīga un harizmātiska trenera (Hjū Džekmens) palīdzību, Edijs dodas iekarot olimpiādi un iekaro arī sporta fanu sirdis visā pasaulē ar savu neticamo un vēsturisko dalību 1988. gada Ziemas olimpiskajās spēlēs Kalgari.

01:10

UgunsGrēks 7

7. sezona, 65. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

65.sērija Deniss, Santa un Georgs plāno, kā panākt, lai Ziemelis paraksta Denisam vajadzīgos dokumentus. Česlavs ir pateicīgs Sintijai par kopā izbaudīto šokolādes masāžu. Jagudins uzzina, ka Sintija viņa dāvanu izmantojusi kopā ar Česlavu. Olafs pārpratuma rezultātā apēd Ziemelim paredzēto sazāļoto ēdienu. Aivaru šokē Olafa uzvedība. Jagudins netic Sintijas paskaidrojumiem. Elizabete ierauga Denisu un Santu divdomīgā situācijā.

01:50

UgunsGrēks 7

7. sezona, 66. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

66.sērija Vadims dusmojas uz Silviju un Helēnu par viņam ieliktajām sliktajām atzīmēm šovā. Helēna apsola pildīt savu solījumu Vadimam un cenšas sanaidot Fēliksu un Serafimu. Donāts mierina noskumušo Silviju. Serafima sadusmojas uz Helēnu un sāk viņu iekaustīt. Santai rodas plāns, kā dabūt no Ziemeļa parakstus. Vanda cenšas pielabināties Danielam, lai dabūtu no viņa informāciju. Santas plāns izdodas, Ziemelis paraksta dokumentus.

02:15

UgunsGrēks 7

7. sezona, 67. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

67.sērija Santa pārliecinās, ka Ziemelis neko par dokumentu parakstīšanu neatceras. Mirdza pārmet Česlavam šovā valdošās negācijas. Santa melo Denisam, ka parakstus nav dabūjusi. Helēnai rodas plāns, kā izgāzt šovu un dabūt mazākas atzīmes, nekā ieliktas Vadimam. Georgs dodas pie Denisa un nodod Santu. Visus šova dalībniekus šokē atklājums Helēnas gatavotajā ēdienā. Leons atrod pierādījumu, ka Rasa pazinusi Georgu.

02:55

UgunsGrēks 7

7. sezona, 68. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

68.sērija Fēlikss pārmet Serafimai, ka viņa nav laba sieva. Serafima ir greizsirdīga uz Helēnu. Georgs cenšas izdibināt, kur Santa paslēpusi Ziemeļa parakstītos dokumentus. Leons izstāsta Putniņam visu, ko zina par Georga plāniem sazāļot Ziemeli. Elizabete ierauga Denisu vardarbīgi izturamies pret Santu. Georgs pārbīstas no policijas intereses par viņu. Serafima pārsteidz Fēliksu ar savu izskatu. Jagudins viļas Sintijā.

03:25

UgunsGrēks 7

7. sezona, 69. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

69.sērija Rita nolemj iejaukties Elizabetes un Leona attiecībās. Vanda neklausa Olafam un viena pati dodas izrunāties ar Danielu. Olafs ierauga Danielu un Vandu divdomīgā situācijā. Ritas plāns neizdodas, Elizabete un Leons patiesību nenoskaidro. Deniss biedē Santu, lai atgūtu Ziemeļa parakstītos dokumentus. Leons uzzina, ko Vanda, Olafs un Roze atklājuši par Georgu. Santa nobīstas, ka nomirs.

04:00

UgunsGrēks 7

7. sezona, 70. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 7

70.sērija Leons uzzina, ka Deniss visu šo laiku Elizabeti šantažējis. Deniss atsakās maksāt Georgam par padarīto darbu. Elizabete un Leons noskaidro pārpratumu. Terēza un Putniņš nopratina Vandu, Rozi un Danielu. Santa lūdz Georgam nogalināt Ziemeli. Vanda un Zenta atrod vēstuli, ko Rasa pirms nāves rakstījusi Leonam. Terēza un Putniņš saprot, ka atkal kļūdījušies versijā, kurš tad ir Rasas slepkava.