Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 27. maijs

Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nebaidies apliecināt un pierādīt, ka tev pienākas visaugstākais novērtējums, labāks atalgojums un nedalīta mīlestība. Ja reiz būsi paudis savas vēlmes, turies pie tām un neatkāpies no savas apņēmības.

Horoskops vērsim

Tev šodien izdosies parādīt savas simpātijas, jo smalkajās frekvencēs spēsi uztvert otra raidītos signālus. Vari spert platu soli pretim savas dzīves jaunam etapam. Tam nepieciešama tikai pareiza noskaņošanās un ticība izcilam gala rezultātam.

Horoskops dvīņiem

Apkārtējo saforsētās emocijas tev izdosies izkliedēt ar veselīgu humoru un nedaudz ironisku skatījumu uz notiekošo. Šodien nerēķinies ar kolektīva vai ģimenes spēku, tev labāk padosies individuāla pašizpausme.

Horoskops vēzim

Parādi savas neordinārās un citiem nezināmās šķautnes. Ja kādam nepatīk, tā nav tava problēma. Atveries visam aizraujošajam un jaunajam un aizmirsti par savu svarīgumu.

Horoskops lauvai

Degsme ir tava šodienas degviela. Vēl tikai pievieno pašpārliecību un visi iestāvējušies jautājumi un situācijas risināsies zibenīgi un, galvenais, konstruktīvi.

Horoskops jaunavai

Nebaidies par profesionālo partneri izvēlieties cilvēku, kurs ir talantīgāks un veiksmīgāks par tevi. Šāda savienība ir jāveicina visiem spēkiem, jo kopā pavērsies neticamas iespējas un arī finansiālas veiksmes.

Horoskops svariem

Izvairies no došanās komandējumā vai aizjūru zemju izpētē. Tev nepieciešams laiks, lai reflektētu par pagātni, sasniegumiem un visu, kas vēl priekšā. Dari to bez grūtsirdības un neracionālām bailēm.

Horoskops skorpionam

Visums būs ļoti dāsns attiecībā uz labumiem – sabiedrības atzinību un klientu novērtējumu ieskaitot. Jo brīvākas būs tavas domas un rīcība, jo lielākus aplausus saņemsi no apkārtējiem.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev izdosies atstāt kārtīga un uzmanīga cilvēka iespaidu, ja neslēpsi savas jūtas un tieši demonstrēsi savu attieksmi pret notiekošo. Nebaidies atklāti un no sirds atbalstīt kādu, kuram citi pagriezuši muguru.

Horoskops mežāzim

Ja iegūsi apskaidrību par vissvarīgākajām savas dzīves dominantēm, pārējais vairs nešķitīs raižu un baiļu vērts. Var uzlaboties saskarsme ar cilvēkiem, ar kuriem dali vienu darba vai sadzīves telpu.

Horoskops ūdensvīram

Ja sajutīsies ievainojams vai aizvainojams, nemeklē situācijas, kuras to provocē. Tev šodien ieteicams pievērst uzmanību sava ķermeņa un gara veselības uzlabošanai.

Horoskops zivīm

Atceries, ka radoši var risināt jautājumus un kārtot lietas ne tikai darbā, bet arī mājās un sadzīvē. Šodien tev piemītošais skaistā baudītāja gars noderēs, lai sajustu visu, nu jau vasarīgo, ziedu aromātus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Pirmdiena, 27. maijs

Ko neredzējām iepriekš?

13:40

Skaties TVPlay!

Māmiņas

1. sezona, 19. sērija. 2010. g.

14:15

Skaties TVPlay!

Māmiņas

1. sezona, 20. sērija. 2010. g.

19:00

Tiešraide
Skaties TVPlay!

TV3 Ziņas

21. sezona, 127. sērija. 2019. g.

19:35

Tiešraide
Skaties TVPlay!

Bez Tabu

22. sezona, 104. sērija. 2019. g.

21:00

Skaties TVPlay!

Radiņi

1. sezona, 14. sērija. 2019. g.

22:00

Ilūzija

1. sezona, 11. sērija. 2018. g.

23:00

Skaties TVPlay!

Kvantiko

3. sezona, 13. sērija. 2017. g.

03:45

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

TV3 Ziņas

21. sezona, 127. sērija. 2019. g.

04:15

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Bez Tabu

22. sezona, 104. sērija. 2019. g.