Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. aprīlis

Armands, Armanda

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Iespējams, tu sajutīsies skaists un neatvairāms un šī sajūta tev kompensēs vienu otru nepatīkamu situāciju, ar kuru būs jāsaskaras dienas laikā. Attiecībās izvairies no pārliekas autoritātes un instinktu demonstrēšanas.

Horoskops vērsim

Ja gadījumā sakrājušies dažādi sadzīviski jautājumi, tad šodien ir īstais laiks, lai tiem pieķertos. Ja iepriekš esi knapinājies un skaldījis matus, tad šodien ar plašu sirdi atvērsi maciņu un atgūsi nokavēto.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari rēķināties ar kāda tuva cilvēka atbalstu kā arī savu draugu atbalstu, ja lieta nonāks tik tālu, ka būs jāizšķiras par tavu vai kāda cita kandidatūru. Neaizmirsti par labām manierēm un pateicību saviem atbalstītājiem.

Horoskops vēzim

Nemiers un sirdsapziņas pārmetumi par agrāk atliktiem un līdz galam nenovestiem darbiem šodien atgriezīsies ar jaunu sparu. Izanalizē, kāpēc tā notika, pirms atkārtoti ķeries pie šīm aktivitātēm.

Horoskops lauvai

Nekādā gadījumā neļauj šodien satiktajiem cilvēkiem vai ārējiem faktoriem ietekmēt tavu pašvērtējumu. Notiekošo uztver kā neveiksmīgu apstākļu sakritību un tikai. Padomā kā savādāk var nonākt pie vēlamā rezultāta.

Horoskops jaunavai

Šodien otrās iespējas gariņš tev ir pagriezis savu smaidošo vaigu. Rīkojies prātīgi, lai viņu neaizvainotu un sakārto savu personīgo attiecību dzīvi. Vari rēķināties ar cilvēku atbalstu personīgos un finanšu jautājumos.

Horoskops svariem

Lai droši virzītos uz priekšu, jābūt stabilam pamatam zem kājām. Tāpēc šodien domā par visiem nosacījumiem, kas rada stabilu vidi personīgajai un intelektuālajai attīstībai. Visām maņām jābūt uzlādētām.

Horoskops skorpionam

Tavu dzīves baudītāja noskaņojumu īpaši neietekmēs nelielās nobīdes un aizķeršanās darbos. Iespējams, Tu pat tās nepamanīsi, jo priecīgam un laimīgam cilvēkam visi mākoņi sirds formā.

Horoskops strēlniekam

Jo augstāka būs tava pašvērtība, jo vairāk tevi cienīs un respektēs visi cilvēki, kas atrodas tavā tuvumā. Tāpēc šodien nebaidies izvirzīt savas prasības. Tas attiecas arī uz personīgo attiecību lauciņu.

Horoskops mežāzim

Šodien nespītējies un neieraujies kaktā, jo arī tavi partneri darīs to pašu un galu galā jūs nekur nenonāksiet. Pieņem apzinātu lēmumu sadarboties un neļaujies visādiem zemapziņas diktētiem procesiem, kas baro mazvērtības kompleksu.

Horoskops ūdensvīram

Ļoti labvēlīgs laiks, lai risinātu domstarpības partnerattiecībās. Tavs personības spēks būs spēcīgāks par mīļotā kritiku. Tev par lielu pārsteigumu, tavu piekritēju loks tikai palielināsies.

Horoskops zivīm

Tev visa diena grozās ap un par attiecībām. Vai tā būtu tikai sākuma romantika, vai jau labi nobriedusi mīlestība, vai arī īsais prieciņš, bet šādā dienā vienam nevajadzētu palikt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Pirmdiena, 22. aprīlis

Ko neredzējām iepriekš?

05:00

Skaties TVPlay!

Zibsnis 2

2. sezona, 14. sērija. 2015. g.

19:00

Tiešraide
Skaties TVPlay!

TV3 Ziņas

21. sezona, 96. sērija. 2019. g.

19:30

Tiešraide
Skaties TVPlay!

Bez Tabu

22. sezona, 79. sērija. 2019. g.

03:50

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

TV3 Ziņas

21. sezona, 96. sērija. 2019. g.

04:15

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Bez Tabu

22. sezona, 79. sērija. 2019. g.