Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. marts

Jāzeps, Juzefa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien nav ieteicami nekādi jauni un radikāli uzsākumi. Samierinies ar piedzīvotajiem nelielajiem ieguvumiem un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

Horoskops vērsim

Skaidrāku situācijas izpratni mēģināsi risināt izrādot pārspīlētu uzcītību un prasīgumu gan pret sevi, gan pret līdzcilvēkiem. Paškontrole ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Horoskops dvīņiem

Tavā ceļā var gadīties cilvēki, kas var nopietni kompromitēt tavus darba plānus tāpēc šodien nekustini šos jautājumus, bet vairāk pievērsies mājas dzīves uzlabošanai un citu saimniecisko jautājumu kārtošanai.

Horoskops vēzim

Visus tavus plānus un atriebības teorijas var nākties pakļaut pārskatīšanas procedūrai. Ja tu uzdrīkstēsies veikt šo revīziju, paturi prātā reālo dzīvi un neatsakies no veselā saprāta diktētiem noteikumiem.

Horoskops lauvai

Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles, tomēr rīkojoties sasniegsi vairāk, nekā sēžot un izspēlējot situācijas savā galvā.

Horoskops jaunavai

Šaubas un neapmierinātību mēģināsi kliedēt izrādot pārspīlētu uzcītību un prasīgumu gan pret sevi, gan pret citiem. Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa.

Horoskops svariem

Darba vidē pie apvāršņa vēl nebūs redzams perspektīvu vilinošais karogs. Šodien būtiski ir turēties tālāk no vadības un varas pārstāvju acīm un paša spēkiem stūrēt vilinājumu virzienā, jo vari saņemt nepamatotus pārmetumus par visatļautību.

Horoskops skorpionam

Noskaņojies uz filozofisku pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, konfliktu risināšanai, saimniecisko un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldīts temperaments palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Horoskops strēlniekam

Darījumu attiecībās būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Izvairies no tādu cilvēku kompānijas, kuri provocē tavu spītību un citas nejaukas izpausmes.

Horoskops mežāzim

Nemēģini kaut ko uzsākt uz savu roku un emociju iespaidā. Ja tu esi kādas interešu grupas pārstāvis, darbojies saskaņā ar tās noteikumiem un vajadzībām. Viņi tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

Horoskops ūdensvīram

Tavs šodienas absolūtais uzdevums nr 1 – neļauties provokācijām vai neiekrist lamatās. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar riskantām situācijām. Piespied sevi rīkoties konstruktīvi.

Horoskops zivīm

Šodien vari savam priekšniekam, finanšu direktoram vai grāmatvedei darīt zināmas savas vēlēšanās, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas. Ja pārkāpsi pieļaujamos morālos kritērijus, sadarbība nebūs dzīvotspējīga.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Piektdiena, 15. marts

14:25

Tētuka meitiņas 8

Papini Dochki

2011. g.

8. sezona, 36. sērija

Seriāla Tētuka meitiņas sezona būs pārsteigumiem bagāta – tajā ieradīsies sen pazudusī mamma, meitu dzīve notiks ne viens vien būtisks pavērsiens un ģimenes galvai – tēvam visa būs par daudz, tādēļ viņš dosies ciemos pie saviem vecākiem. Seriāla galvenais sižeta pavērsiens noteikti būs meitu mammas Ludmilas atgriešanās no Kanādas. Atgādinot, no kurienes galvenā varoņa Sergeja Vasņecova sievai jāatgriežas – Ludmila pirms vairākiem gadiem atstāja savu mīļoto vīrieti un abu piecas meitas, lai kopā ar jaunu mīļāko, hokejistu dotos uz tālo zemi Kanādu. Bet tad kādā dienā kā no skaidrām debesīm atgriezīsies ģimenē, izjauc ierasto tēva un meitu ikdienas ritmu. Ieskats jaunumos Jaunākā ģimenes atvase Podziņa kļūs par mākslinieci un oligarhs Vasīlijs palīdzēs šos radī-tos šedevrus arī pārdot. Daša savai māsai Mašai atņems puisi, bet Gaļina organizēs prāta spēles skolas komandu. Tomēr tēvs Andrejs Vasņecovs šo spriedzi nespēs izturēt un pēc sievas atgriešanās aizbrauks pie saviem vecākiem uz Krasnojarsku, atstājot meitas mammas gādībā. Kas vēl interesanti – Sergeja Vas-ņecova privātprakse pārvērtīsies par iepazīšanās aģentūru Ludmila – tur pirkstu būs pielikusi paša sieva. Mammu atrod veikli Mātes lomā iejūtas lieliska komēdiju aktrise Nonna Grišajeva (????? ????????) un kā atzīst seriāla veidotājs Vjačeslavs Murugovs (???????? ???????): "Nonnu Griša-jevu mātes lomai mēs izvēlējāmies ļoti ātri. Nonna ir ļoti skaista sieviete un talantīga aktrise, un viņa labāk no visām iederējās mātes lomā!"

15:05

Draugi 7

7. sezona, 23. sērija. 2000. g.

15:35

Draugi 7

7. sezona, 24. sērija. 2000. g.

19:00

Tiešraide
Skaties TVPlay!

TV3 Ziņas

21. sezona, 64. sērija. 2019. g.

19:35

Tiešraide
Skaties TVPlay!

Bez Tabu

22. sezona, 53. sērija. 2019. g.

03:50

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

TV3 Ziņas

21. sezona, 64. sērija. 2019. g.

04:20

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Bez Tabu

22. sezona, 53. sērija. 2019. g.