Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 13. oktobris

Irma, Mirga

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Mierīgi pārskati savus pēdējā laika izdevumus, īpaši tos, kas saistīti ar baudām un skaistumlietām. Ar nosvērtu prātu pavērtē savu ieņēmumu un izdevumu līkni un vajadzības, no kurām nepakam nevēlies atteikties.

Horoskops vērsim

Šodien, iespējams, atcelsi kādu izklaides pasākumu vai atteikties no interesanta kultūras notikuma apmeklējuma, vienkārši tāpēc, ka nevēlēsies izkāpt no gultas, pucēties, un atkal nebūs ko vilkt mugurā. Izvēle palikt mājās būs tava, tāpēc nevienam neko nepārmet.

Horoskops dvīņiem

Ja nebūsi pārdomāti saplānojis dienu, nāksies saskarties ar nemitīgu laika deficītu. Kavēsi un aizmirsīsi norunāto, apmaldīsies trijās ielās. Laiskojoties pie aromātiskās kafijas tases, nepaslinko un uzraksti neatliekamo darbu sarakstiņu.

Horoskops vēzim

Šodien vari piedzīvot lielu piekrišanu romantisko attiecību meklētāju aprindās. To vari sajust kādā pasākumā vai arī sēžot mājās, siltās čībās un dreifējot pa virtuālās vides piedāvātājiem lauzto siržu portāliem.

Horoskops lauvai

Miers, patvērums un drošības sajūta nodarbinās tavu prātu. Lai sakārtotu sevi, veic nelielu esošās situācijas revīziju. Tas attiecas arī uz mīlas lietām. Jāpiebremzē visas attiecības un jāatgriežas pie veco solījumu nokārtošanas.

Horoskops jaunavai

Tavā dzīvē skanēs liegs blūzs un iepriekšējo dienu spriedze strauji ies mazumā. Šodien mīsies nogurums ar nereālām cerībām, tāpēc nevajadzētu sevi piespiest rosīties un rīkoties. Būs labi, ja dienu pavadīsi horizontālā stāvoklī, divvientulībā ar grāmatu vai planšetīti.

Horoskops svariem

Pirms maka atvēršanas, pārliecinies, ka tavas finanses ir drošās rokās. Nevajadzētu aizdot naudu pat draugu lokam pieskaitāmiem cilvēkiem. Ar samērā optimistisku skatu uz dzīvi sāksi plānot šī gada atlikušos mēnešus.

Horoskops skorpionam

Sarunas un attiecības organizē tā, lai spētu atklāti paust savu viedokli. Lai kādi arī nebūtu vilinājumi un provokācijas, noturies pieklājības robežās un nepārkāp neredzamās robežas.

Horoskops strēlniekam

Tuvo attiecību jomā ar optimistisku skatu uz dzīvi sāksi plānot kādu kopīgu pasākumu. Šim nolūkam jātērē tikai savi ietaupījumi, nevajadzētu aizņemties naudu vai kādu citu vērtību.

Horoskops mežāzim

Šodien nopietnāk vajadzētu attiekties pret saviem finanšu resursiem. Ar lielu uzmanību apstiprini izdevumu sarakstu, pastāv iespēja kļūdīties. Nepārsniedz pieļaujamo izdevumu limitu kā arī neaizņemies naudu.

Horoskops ūdensvīram

Dabā valdošais periodiskuma likums norāda uz laiku, ka ir jāveic izelpa un jāizbauda pauze. Šodien būs vajadzīgs miers un klusums, lai pastrādātu pie jautājumiem, kas saistīti ar mācībām un jaunu zinību apgūšanas perspektīvām.

Horoskops zivīm

Sagatavojies, jo gaidāmas negaidītas izmaiņas dienas plānos. Tie būs ārējie apstākļi, kas liks šķēršļus tavā ceļā. Var uzrasties negaidīti ciemiņi vai atklāsies defekti tik ilgi kārotajiem pirkumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Svētdiena, 13. oktobris

Ko neredzējām iepriekš?

04:20

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

TV3 Ziņas

21. sezona, 257. sērija. 2019. g.

10:00

Skaties TVPlay!

Superbingo

20. sezona, 41. sērija. 2019. g.

13:00

Skaties TVPlay!

Mīluļi

1. sezona, 13. sērija. 2017. g.

13:30

Skaties TVPlay!

Mīluļi

1. sezona, 14. sērija. 2017. g.