Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 12. novembris

Kaija, Kornēlija

Horoskops aunam

Ar savu dzīves partneri, iespējams, atkal cilāsiet kādu vecu problēmu, bet jau šodienas kontekstā. Neuzņemies starpnieka vai konsultanta lomu ģimenē. Jātiek galā ar esošo, tāpēc nedomā par rītdienu.

Horoskops vērsim

Tavu labo noskaņojumu var pabojāt kādas nejaušas sagadīšanās. Dodoties ceļā, nebūs gaidītā un pelnītā apmierinājuma, slikta apkalpošana vai bremzētais ceļa partneris galīgi sakritīs uz nerviem.

Horoskops dvīņiem

Emocionālais fons būs cieši savijies ar iedomu tēliem. Tā kā šodien to būs daudz, tad uzmanies, lai neuzpeld visādi enerģijas nosūcēji, kurus jāmāk atšifrēt un laicīgi atšūt.

Horoskops vēzim

Šodien būsi līdz kaula smadzenēm atklāts sarunā ar draugu, radinieku vai savu mīļoto. Tava atklātība var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni un padomā par jūsu sadzīves estētisko noformējumu.

Horoskops lauvai

Katra tava darbība var ietekmēt nākotnes notikumus. Tavs dzīvesveids, naudas problēmas vai mīlas sakars var kļūt par karsti apspriežamu tematu. Vai tu iesaistīsies vai izvairīsies no kritikas, būs tikai tavā ziņā.

Horoskops jaunavai

Šodien mīsies patiesas labsajūtas brīži ar pelnītas slinkošanas periodiem. Mājas soli veicot ievies pa kādai radošai dzirkstij, piemēram, nomaini kaķa smiltiņu kastes ierasto atrašanās vietu. Redzēsi kādu neviltotu satraukumu tas ienesīs tavās mājās.

Horoskops svariem

Attiecību jomā vajadzētu stingri piedomāt pie dekorācijām. Šodien ne tikai saturam, bet arī formai ir liela teikšana. Tas var izvērsties par radošās izdomas bagātu vai arī padārgu pasākumu.

Horoskops skorpionam

Savu ideālu un sapņu vārdā būsi spējīgs uz kādu varonīgu reveransu vai vienkārši skaistu žestu. Nesteidzies ar savu nodomu publiskošanu, pirms tie ir ieguvuši skaidras un kaut nedaudz taustāmas aprises.

Horoskops strēlniekam

Šodien tavi nodomi būs viegli nolasāmi. Darba attiecībās būs cilvēki, kuri pateicīgi novērtēs tavu atklāto un neglaimojošo valodu, priekšniekus ieskaitot. No darbadevēja vari saņemt personīgu uzaicinājumu uz kādu pasākumu, kuru ne pie kādiem apstākļiem nevajadzētu ignorēt.

Horoskops mežāzim

Šodien uz pasauli skatīsies ar lielām cerībām, gūsi baudu no jebkuras aktivitātes un saskarsmes, ko diena piedāvās. Publikai rādīsi savu saulaino un reizēm arī spontāno vaigu.

Horoskops ūdensvīram

Naudas jautājumi skars visas tavas dzīves sfēras. Ar to jārēķinās, plānojot izklaidi, bērnu aktivitātes vai romantiskus izgājienus. Neskatoties uz nedaudz savilkto jostu, būsi lieliskā omā.

Horoskops zivīm

Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā un tracina, dabū to ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, tad atveldzē dvēseli kādā virtuālā dialogā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Pirmdiena, 12. novembris

Ko neredzējām iepriekš?

08:55

Skaties TVPlay!

Kobra 11

20. sezona, 7. sērija. 2015. g.

09:55

Skaties TVPlay!

Makgaivers

2. sezona, 21. sērija. 1986. g.

19:00

Tiešraide
Skaties TVPlay!

TV3 Ziņas

20. sezona, 281. sērija. 2018. g.

19:35

Tiešraide
Skaties TVPlay!

Bez Tabu

21. sezona, 225. sērija. 2018. g.

23:00

Skaties TVPlay!

Rouzvuds

2. sezona, 12. sērija. 2016. g.

03:40

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

TV3 Ziņas

20. sezona, 281. sērija. 2018. g.

04:10

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Bez Tabu

21. sezona, 225. sērija. 2018. g.