Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. aprīlis

Vēsma, Fanija

Horoskops aunam

Necenties ignorēt savu diskomforta sajūtu. Ja kaut kas tevi neliek mierā un tracina, centies no tā atbrīvoties izsvīstot, izkliedzot vai izdziedot. Ja šis ceļš sākotnēji tev šķitīs sarežģīts, beigās izrādīsies visefektīvākais.

Horoskops vērsim

Brīvi paudīsi uzskatus, ticību vai pierādīsi citu maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari piedzīvot galējas sajūtas – no liela gandarījuma, līdz sarūgtinājumam. Iespējams, kāds noraidījums vai naudas zaudējums. Pie tā nekavējies. Novērtē cilvēku izrādītās simpātijas.

Horoskops vēzim

Šodien vari piedzīvot kādu lietderīgu atklāsmi, kas var būt arī nepatīkama. Visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju emocionāli nocietināties un savlaicīgi pamanīt zemūdens akmeņus.

Horoskops lauvai

Prasme rast kompromisus un līgani apbraukt asās šķautnes šodien nav pieejama. Ja negribi aiziet par tālu un sarunāt lieku, jau laikus padomā par drošu atkāpšanās plānu.

Horoskops jaunavai

Darvošanos vajadzētu fokusēt uz stingru dienas kārtību un drošu materiālo segumu. Sabiedrība, kurā uzturies, piedāvās jauninājumus, kuriem tu tik ilgi nepiekriti. Izdari kaut ko prātīgu un samierinies.

Horoskops svariem

Šodien tev pēc padoma kabatā nebūs jāmeklē. Tāpēc īpaši labi veiksies visādi rakstu darbi, mācīšanās, tulkošana un konsultēšana. Bagāto ideju un domu pasauli investē lietderīgās lietās.

Horoskops skorpionam

Darbā būs vēlme visiem pierādīt, ka visa pamatā ir jābūt dzelžainai kārtībai. Emocionāli uzbudinājumi neļaus noturēt fokusu uz iesākto darbu. Visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju emocionāli sagrupēties un sajust zemūdens akmeņus.

Horoskops strēlniekam

Cik nu tavos spēkos, izmanto pielāgošanos un pieņemšanu. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši izcelsmi. Partnerattiecībās vari piedzīvot cilvēka upurēšanos un līdzjūtību, kas atkailinās tavu patmīlību un izģērbs savtīgumu.

Horoskops mežāzim

Katra tava darbība var ietekmēt nākotnes notikumus. Tava karjera, mājas un attiecības var kļūt par tematiem, kurus sarežģīti sarindot prioritārā secībā. Šodien nāksies pacīnīties par savām personīgajām tiesībām, vienlīdzību, patiesību.

Horoskops ūdensvīram

Jāsaņemas, jākoncentrējas un jāķeras pie svaigākā vadoties pēc prioritātes principa. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet redzēt un iet uz lielo rezultātu. Vēlreiz pārdomāsi kādu agrāk noraidītu peļņas piedāvājumu.

Horoskops zivīm

Neļaujies skepticismam un vienkārši atbrīvojies, lai radošās mūzas var tevi vadīt. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kas nāk ārā! Pamēģini šo netradicionālo pieeju profesionālajās un personīgajās attiecībās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Otrdiena, 17. aprīlis

10:10

Atkārtojums
Skaties TVPlay!

Nāvējošais ierocis

Lethal Weapon

ASV spriedzes seriāls, 2016. g.

Viens no visu laiku slavenākajiem trilleriem “Nāvējošais ierocis” atgriežas TV seriāla versijā! Stāsts par diviem raksturā atšķirīgajiem pāriniekiem ir ieguvis mūsdienu elpu un vērienu.

Nāvējošais ierocis

1. sezona, 15. sērija

15.sērija Narkokarteļa dalībnieks nolēmis nodot informāciju Narkotiku apkarošanas aģentūrai un noslēgt vienošanos. Diemžēl uzreiz pēc vienošanās noslēgšanas notiek apšaude, kurā bojā iet gan narkokarteļa biedrs, gan NAA aģents. Tā kā klāt bijis arī aizdomīgs advokāts Leo Gecs, uz viņu krīt pirmās aizdomas. Ātri kļūst skaidrs, ka advokāts pats būs nākamais narkokarteļa mērķis, pie kam viņš nebūs vienīgais. Rigsam un Murto atkal nākas strādāt kopā ar NAA aģenti Palmeri, kuru Rigss šoreiz ieraudzīs pavisam jaunā gaismā.

12:25

Skaties TVPlay!

Meittenes 2

2. sezona, 31. sērija. Seriāls (krievu.val. ar subt. latv. val.)

12:55

Skaties TVPlay!

Meittenes 2

2. sezona, 32. sērija. Seriāls (krievu.val. ar subt. latv. val.)

14:15

Simpsoni 3

3. sezona, 18. sērija. ASV animācijas seriāls, 1991 - 1992 .g.

14:45

Pilna māja

1. sezona, 3. sērija. ASV seriāls, 1987. g.

15:10

Pilna māja

1. sezona, 4. sērija. ASV seriāls, 1987. g.

17:55

Skaties TVPlay!

Virtuve 3

3. sezona, 7. sērija. Seriāls krievu val. ar subtitriem latv. val.

18:25

Skaties TVPlay!

Virtuve 3

3. sezona, 8. sērija. Seriāls krievu val. ar subtitriem latv. val.

19:00

Skaties TVPlay!

TV3 ziņas

20. sezona, 92. sērija. Raidījums

19:35

Skaties TVPlay!

Bez Tabu 21

21. sezona, 86. sērija. Raidījums

22:00

Skaties TVPlay!

Makgaivers

1. sezona, 2. sērija. ASV seriāls, 2016. g.

23:00

Aklā zona

1. sezona, 12. sērija. ASV seriāls, 2015. g.

23:55

Impērija

1. sezona, 10. sērija. ASV seriāls, 2014. g.

00:55

Atriebība 4

4. sezona, 15. sērija. ASV seriāls, 2014. g.

01:45

Skaties TVPlay!

Virtuve 3

3. sezona, 8. sērija. Seriāls krievu val. ar subtitriem latv. val.

02:50

Skaties TVPlay!

UgunsGrēks 5

5. sezona, 306. sērija. Latvijas seriāls, 2011. g.

03:15

Skaties TVPlay!

UgunsGrēks 5

5. sezona, 307. sērija. Latvijas seriāls, 2011. g.

03:50

Skaties TVPlay!

TV3 ziņas

20. sezona, 92. sērija. Raidījums

04:20

Skaties TVPlay!

Bez Tabu 21

21. sezona, 86. sērija. Raidījums