Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Horoskops aunam

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Horoskops vērsim

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Horoskops dvīņiem

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Horoskops vēzim

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Horoskops lauvai

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Horoskops jaunavai

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Horoskops svariem

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskie čati vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops skorpionam

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Horoskops strēlniekam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Horoskops mežāzim

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Horoskops ūdensvīram

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Horoskops zivīm

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Pirmdiena, 15. janvāris

07:10

Zigs un Šarko

1. sezona, 20. sērija. Francijas animācijas seriāls, 2010. g.

07:20

Atkārtojums

Kungfu panda 2

Kung fu panda

ASV animācijas seriāls, 2012. g.

Kungfu panda ir stāsts par nebeidzamajiem pandas Po piedzīvojumiem – kā viņš trenējas, aizsargā, cīnās, mācās, māca, kļūdās, runā par daudz un neticamā kārtā kļūst par Miera ielejas varoni.

2. sezona, 13. sērija

Kungfu panda ir stāsts par nebeidzamajiem pandas Po piedzīvojumiem – kā viņš trenējas, aizsargā, cīnās, mācās, māca, kļūdās, runā par daudz un neticamā kārtā kļūst par Miera ielejas varoni. Po nākas saskarties ar jauniem pienākumiem, jauniem ienaidniekiem un arī atcerēties senus triecienus, kā arī sakaut dažus visai nopietnus sliktos tēlus.

07:45

Atkārtojums

Simpsoni 25

25. sezona, 21. sērija. ASV animācijas komēdijseriāls, 2013–2014

10:05

Gatavo 3

1. sezona, 11. sērija. Latvijas pavāru raidījums, 2014. g.

13:55

Kungfu panda 2

2. sezona, 14. sērija. ASV animācijas seriāls, 2012. g.

14:15

Simpsoni 28

28. sezona, 1. sērija. ASV animācijas seriāls, 2016. g.

14:50

Simpsoni 28

28. sezona, 2. sērija. ASV animācijas seriāls, 2016. g.

16:25

Atkārtojums

Viesnīca “Eleon”

1. sezona, 11. sērija. Krievijas, Ukrainas seriāls (krievu val. ar subtitriem latv. val.)

17:55

Stroika

Krievijas seriāls, 2017. g. (krievu val. ar subtitriem latv. val.)

19:00

TV3 ziņas

20. sezona, 13. sērija. Raidījums

19:35

Bez Tabu 21

21. sezona, 10. sērija. Raidījums

20:20

Viesnīca “Eleon”

1. sezona, 12. sērija. Krievijas, Ukrainas seriāls (krievu val. ar subtitriem latv. val.)

22:00

Skorpions

1. sezona, 2. sērija. ASV detektīvseriāls, 2014. g.

23:00

Kvantiko 2

2. sezona, 8. sērija. ASV spriedzes seriāls, 2016. g.

03:50

Atkārtojums

TV3 ziņas

20. sezona, 13. sērija. Raidījums

04:20

Atkārtojums

Bez Tabu 21

21. sezona, 10. sērija. Raidījums