Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 17. novembris

Hugo, Uga, Uģis

Horoskops aunam

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops vērsim

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops dvīņiem

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

Horoskops vēzim

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Darba rutīna tāda nedaudz svētku iekrāsota. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz jauno nedēļu.

Horoskops lauvai

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops jaunavai

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops svariem

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops skorpionam

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops strēlniekam

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops mežāzim

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien jau pirmssvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops ūdensvīram

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops zivīm

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Piektdiena, 17. novembris

Ko neredzējām iepriekš?

00:15

Leģendas

2. sezona, 6. sērija. ASV seriāls, 2015. g.

02:05

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 44. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.

07:25

Skaties TVPlay!

Mazās burves

ASV, Kanāda, Dienvidkoreja, animācijas seriāls, 2015. g.

07:35

Atkārtojums

Simpsoni 26

26. sezona, 19. sērija. ASV animācijas seriāls, 2014. g.

10:05

Skaties TVPlay!

Kāsla metode 7

7. sezona, 12. sērija. ASV izmeklēšanas seriāls, 2014. g

11:20

Skaties TVPlay!

Motīvs? 2

2. sezona, 2. sērija. ASV izmeklēšanas seriāls, 2014. g.

14:10

Simpsoni 26

26. sezona, 20. sērija. ASV animācijas seriāls, 2014. g.

15:45

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 44. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.

16:20

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 45. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.

17:55

Skaties TVPlay!

Meittenes 3

3. sezona, 49. sērija. Seriāls (krievu.val. ar subt. latv. val.)

18:30

Skaties TVPlay!

Meittenes 3

3. sezona, 50. sērija. Seriāls (krievu.val. ar subt. latv. val.)

20:20

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 45. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.

02:10

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 45. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.