Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. novembris

Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds

Horoskops aunam

Šodien bīsties un turi distanci no priekšniecēm, viņu sirdis būs neatkausējamas pat ar viskvēlākajiem argumentiem. Gribēsi nofokusēties uz sev svarīgiem jautājumiem, diemžēl, šodien piedzīvotais tev neļaus sakārtot savu domu plauktus.

Horoskops vērsim

Pasaki paldies šai dienai par iespēju samierināties un iekšēji pieņemt visas savas nesenās vai senākās neveiksmes un materiālos zaudējumus. Paliks neizsakāmi vieglāk. Tev joprojām ir izredzes sēdēt valdniekam pie labās rokas.

Horoskops dvīņiem

Tevi sagaida daudz vairāk labo ziņu, nekā bēdīgo. Tas vien liecina, ka dieniņa tev nāks par labu. Tava uzvedības un psiholoģiskā elastība nodrošinās labu kopā būšanu ar cilvēkiem, kurus izvēlēsies par saviem darba pavadoņiem.

Horoskops vēzim

Ieteicams piesardzīgi apieties ar iedvesmu un drosmi darba koridoros, jo īslaicīgi iegūtā pārākuma sajūta var beigties ar morāli sāpīgu kritienu. Vēro cilvēkus un spēj paredzēt viņu rīcību.

Horoskops lauvai

Pat nebūdams absolūti apmierināts ar savu sniegumu, šodien jau varēsi nojaust no kuras pus pūš atalgojošie un siltie vēji. Būs vēlēšanās kaut ko jaunu apgūt, uzzināt kā arī ieinteresētība tavu tuvinieku un draugu dzīvēs notiekošajā.

Horoskops jaunavai

Tevī ir pietiekoša pārliecības un izdzīvošanas spēja, lai redzētu to ceļu, kas priekšā. Attiecības šodien veidosi, izpušķojot tās ar kaprīzes elementiem. Kopā būšanas telpa brīžiem var pārtapt par romantisku rūķu namiņu vai Sniega karalienes pili.

Horoskops svariem

Varētu teikt, ka šodien tev ir jāpieslēdzas pie kādām smalko enerģiju vai dabas spēku baterijām un jāuzlādē savas baterijas. Tev nevajadzētu just sirdsapziņas pārmetumus vai kā īpaši paskaidrot savu norobežošanos.

Horoskops skorpionam

Šodien īslaicīga vientulība tev nāks tikai par labu. Intuīcijā balstītas rīcības dos labāku rezultātu kā loģiski apsvērtu plānu realizācija. Ja esi ieplānojis kādu slepenu gājienu, visdrīzāk tev izdosies sasniegt cerēto šajā misijā.

Horoskops strēlniekam

Darba atmosfēra ļoti labi diagnosticēs un dziedēs dažas no tavām psiholoģiskajām problēmām. Šodien labāk sakārto savu iekšējo sajūtu pasauli drošā un pazīstamā vidē, jo zveja svešās jūrās var nesniegt gaidīto gandarījumu.

Horoskops mežāzim

Šodien spēcīgākie vēji pūtīs tavu lietišķo attiecību virzienā. Tāpēc nepeldi savās sajūtās un noskaņojumos par tālu, labāk visu laiku just zemi zem kājām. Apzinies, ka darba devēja un darba ņēmēja tandēmā jūs esat vienlīdzīgi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tava intuīcija paveiks to, ar ko praktiskie un loģiskie prāti nekādi netiek galā. Tomēr vispiemērotākā nodarbošanās darba dienas pēcpusdienai būtu mācības ar filozofisku vai ezotērisku nokrāsu un tikai tev zināmā īpašā intimitāte ar konkrēto tēmu vai jautājumu.

Horoskops zivīm

Nevarētu teikt, ka entuziasms tevī virmos. Domas, noskaņojumu maiņa un netveramu sajūtu radīta apātija, mudinās izrādīt savu vienaldzīgo un neieinteresēto dabu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Ceturtdiena, 23. novembris

Ko neredzējām iepriekš?

00:40

Leģendas

2. sezona, 7. sērija. ASV seriāls, 2015. g.

02:25

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 43. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.

07:25

Skaties TVPlay!

Mazās burves

ASV, Kanāda, Dienvidkoreja, animācijas seriāls, 2015. g.

07:35

Atkārtojums

Simpsoni 26

26. sezona, 22. sērija. ASV animācijas seriāls, 2014. g.

11:20

Motīvs? 2

2. sezona, 5. sērija. ASV izmeklēšanas seriāls, 2014. g.

14:10

Simpsoni 24

24. sezona, 509. sērija. ASV animācijas komēdijseriāls, 2012–2013. g.

15:45

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 48. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.

16:20

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 49. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.

17:55

Skaties TVPlay!

Meittenes 3

3. sezona, 55. sērija. Seriāls (krievu.val. ar subt. latv. val.)

18:30

Skaties TVPlay!

Meittenes 3

3. sezona, 56. sērija. Seriāls (krievu.val. ar subt. latv. val.)

20:20

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 49. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.

21:00

Skaties TVPlay!

Kāsla metode 7

7. sezona, 13. sērija. ASV izmeklēšanas seriāls, 2014. g

00:40

Leģendas

2. sezona, 8. sērija. ASV seriāls, 2015. g.

02:00

Skaties TVPlay!

Svešā seja

1. sezona, 49. sērija. Latvijas seriāls, 2017. g.