Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

TV3

Seko mums!

Bez Tabu - piedalies raidījuma veidošanā!

Ja Jums ir kāda laba ideja, interesanta fotogrāfija vai cits vizuāls materiāls, ko Bez Tabu komanda varētu izmantot raidījumu veidošanā, lūdzu, atsūtiet to mums! Tāpat ar prieku saņemsim arī vienkārši ierosinājumus un ieteikumus, lai Bez Tabu kļūtu arvien saistošāks un aktuālāks!

Bez Tabu redakcijas e-pasta adrese ir beztabu@tv3.lv un tālr. 6 709 9090.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV3 ziņas - kontaktforma saziņai

Laipni aicināti sūtīt atsauksmes un ierosinājumus TV3 ziņu redakcijai! Lūdzu norādiet korektu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā redakcija ar Jums var sazināties.

TV3 ziņu redakcijas e-pasta adrese ir info@tv3.lv un tālr. 6 747 9042.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Nekā personīga - piedalieties raidījuma veidošanā!

Sazināties ar Nekā Personīga redakciju vari zvanot uz tālruņa numuru 67188440 vai aizpildot zemāk redzamo kontaktformu! Vēstules lūdzam sūtīt uz Dzelzavas iela 120s, LV-1021.

Nosūti ziņojumu!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TV programma

Piektdiena, 21. jūlijs

22:30

Līgavas māsas

Bridesmaids

ASV, komēdija, 2011. g. / 16+

Kristena Vīga saņem ilgi gaidīto atzinību gan kā līdzautore, gan kā šīs trakulīgās komēdijas zvaigzne, pierādot, ka meitenes var būt tikpat nekaunīgas, dauzonīgas un rupjas kā puiši. 2011. gads.

Līgavas māsas

Producenta Džada Apatova („Pēkšņi stāvoklī”, „Nevainīgs 40 gadu vecumā”) un līdzautores Kristenas Vīgas filma, kurā viņa atveido arī galvenās līgavas māsas Enijas lomu. Enijas uzdevums ir sarīkot savai labākajai draudzenei Lilianai un pārējām līgavas māsām spilgtu un neaizmirstamu vecmeitu atvadu pasākumu. Enijas dzīve ir īsts juceklis. Taču uzzinot, ka viņas labākā draudzene ir saderinājusies, viņa piekrīt būt par Lilianas galveno līgavas māsu. Lai gan pamesta un izputējusi, Enija cenšas ielauzīties dārgo un dīvaino pirmskāzu rituālu pasaulē. Enija, kurai ir tikai viena iespēja, lai visu izdarītu perfekti, parādīs Lilianai un pārējām līgavas māsām, cik tālu var iet un ko var izdarīt, ja kādu patiesi mīl.

01:10

Skaties TVPlay!

Kurjers 2

2. sezona, 3. sērija. ASV, Kanādas, Vācijas, Francijas spriedzes seriāls, 2014. g.