Oktobri TV3 pasludina par mūsu četrkājaino mīluļu jeb dzīvnieku mēnesi, jo līdz ar oktobra sākumu kanālā varēs vērot divus patiešām interesantus raidījumus par dzīvnieku pasauli. Ja tev ir jebkāds jautājums par dzīvnieku skološanu, ēdināšanu, ārstēšanu vai izklaidēšanu, vai tieši otrādi – tev nav dzīvnieka, bet kādu dienu ļoti vēlies, seko līdzi visiem jaunumiem un notikumiem raidījumos: ”Kas kaiš manam mīlulim?” un ”Dzīvnieku mānija”!

”Kas kaiš manam mīlulim?”

TV3 no 2. oktobra piedāvā raidījumu visiem, kam ir mājdzīvnieki, kā arī tiem, kas tikai plāno iegādāties mājas mīluli. Ekspertu komanda risinās mājdzīvnieku uzvedības un veselības problēmas.

Tiekot pie suņa, kaķa, putniņa, kāmīša, truša vai jebkura cita mājdzīvnieka, cilvēks cer uz mīlīgu un uzvedīgu draugu, taču nav nekāds noslēpums, ka bieži vien viss izvēršas pavisam citādi. Dzīvnieki mēdz būt īsti negantnieki, un dzīve ar tiem var būt ļoti apgrūtinoša un novest izmisumā.

Suns, kas izdemolē māju saimnieka prombūtnē, agresīva pīle, kas uzbrūk cilvēkiem, kaķis, kurš nokārtojas tam neparedzētās vietās, papagailītis, kurš pasācis knābt pārāk spēcīgi – ko iesākt, ja mīlulim ir tādas vai līdzīgas problēmas? Tādi dzīvnieki var apgriezt kājām gaisā visu dzīvi – saimnieki nevar atstāt mīluļus mājās vienus pašus, pie saimniekiem nevar nākt ciemiņi, un viss tiek pakārtots mīļajam, bet destruktīvajam dzīvniekam.

Raidījumā ”Kas kaiš manam mīlulim?” palīgā dzīvnieku īpašniekiem nāk ”Mīluļu prakses” ekspertu komanda – vetārsti un dzīvnieku uzvedības speciālisti, lai noskaidrotu, kādas ir problēmas, kas ir to pamatā un kādi ir iespējamie risinājumi. Nejauka dzīvnieku uzvedība sagādā raizes saimniekiem, taču tai vienmēr ir kāds iemesls – psiholoģisks vai fizisks, un praktiski vienmēr var rast izeju no situācijas.

Saimnieki no visas Lielbritānijas ierodas ar niknām alpakām, ar papagaiļiem, kas terorizē visu ģimeni, ar rejošiem suņiem, kas neļauj skatīties televizoru, lai turpmākā dzīve kopā ar mājdzīvnieku būtu patīkama un relaksējoša.

Skaties raidījumu ”Kas kaiš manam mīlulim?” un seko pārsteidzošām dzīvnieku uzvedības pārvērtībām no 2. oktobra piektdienās plkst. 18:10 TV3!

”Dzīvnieku mānija”

TV3 piedāvā izklaidējoši izglītojošu raidījumu ”Dzīvnieku mānija” – visiem tiem, kam ir interese par dzīvnieku pasauli. Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi.

Raidījums sastāv no vairākām daļām – ir gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, ir interesanti fakti par dzīvniekiem un viņu dzīvi, ir arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

Kuram dzīvniekam ir ātrākā mēle? Kuram dzīvniekam patīk iet karstā vannā? Kurš no dzīvniekiem patērē mazāk enerģijas, kustoties ātrāk? Cik garš var izaugt bārdainais pūķis? Ko tas ēd?

Meklē atbildes uz šiem jautājumiem un uzzini citus interesantus, dīvainus, ne īpaši plaši zināmus faktus par makakiem, ziloņiem, pandām, ķirzakām, lemuriem, spārēm, ķenguriem, leopardiem un citiem dzīvniekiem no visas pasaules.

Raidījumā ”Dzīvnieku mānija” no 3. oktobra brīvdienu rītos – sestdienās un svētdienās plkst. 9:00 TV3!