Trešdienu vakaros TV3 piedāvā sekot līdzi spraigiem un stindzinošiem notikumiem aukstā kara trillerī – seriālā ”Vācija 83”. Kā jau liecina seriāla nosaukums, tā darbība norisinās Vācijā astoņdesmitajos gados. Vācija joprojām ir sadalīta divās nedraudzīgās daļās – komunistiskā Austrumvācija, kas ir uz vienu roku ar PSRS, un kapitālistiskā Rietumvācija, kas sadarbojas ar ASV un NATO.

Pasaulē notiek bruņošanās sacīkstes, kas var beigties ar 3. pasaules karu. Lai noskaidrotu ASV militāros plānus, Austrumvācijas Drošības dienesta darbiniece Lenora Rauha ierosina iefiltrēt savu māsas dēlu Martinu Rauhu Rietumvācijas Bundesvērā par ģenerāļa adjutantu.

Lai arī jaunais vīrietis nav apmācīts šādam darbam, un pats neizrāda ne mazāko interesi doties uz Rietumvāciju, viņš lieliski atbilst profilam, lai ieņemtu adjutanta vietu. Izvēle viņam netiek dota – ir jāupurējas un jāriskē valsts labā. Martins pilnīgi slepeni tiek nogādāts Bonnā, kur viņa uzdevums ir piekļūt slepenajiem dokumentiem un nofotografēt tos. Pēc tam viņš varēs doties mājās, kur par šo darbu viņam tiks piešķirts pašam savs dzīvoklis.

Martins steidzami apgūst pamatlietas, lai varētu iekļauties Rietumvācijas sabiedrībā – kā runāt, kā uzvesties, kādus vārdus izmantot. Viņam nu ir jauns vārds – Morics Štams, jauna pagātne, jauna dzīve, un viņš pat nenojauš, ka ar pirmo uzdevumu nekas nebeigsies. Viss tikai sāksies.

Sāksies viņa neparedzamā, satraucošā, bīstamā un riskantā spiega dzīve – viens uzdevums sekos otram – kā nekļūdīties, kā labot, ja esi kļūdījies?

Nervus kutinošas situācijas, smagi lēmumi un izšķiršanās, pārdroši soļi – skaties seriālā ”Vācija 83” no 3. novembra trešdienu vakaros plkst. 22:20 TV3!