Dailes teātra aktrisei Dārtai Danevičai (29), kura dzīvē ir kopā ar kolēģi Niklāvu Kurpnieku (25), seriālā ”Svešā seja” uzticēta Madaras loma. Jauniņā medmāsa ir mīļotā vīrietim, kurš par viņu ir gandrīz divas reizes vecāks – Ģirta Ķestera atveidotajam ķirurgam un plastiskās klīnikas vadītājam Rihardam Muižniekam. Ko aktrise dzīvē domā par attiecībām, kurās ir ievērojama vecuma starpība?

Kā portālam Skaties.lv atzina TV3 seriāla ”Svešā seja” zvaigzne Dārta Daneviča, cilvēciskās attiecībās priekšroka ir citām kvalitātēm, nevis vecumam.

”Man nav pieņemamas aprēķina attiecības. Es nesaprotu tās sievietes un vīriešus, kuri tādās atrodas. Jo melot sev un dzīvot diskomfortā – ilgstoši tas ir neiespējami.

Ja attiecības veidojas un ir lielāka vai mazāka vecuma atšķirība, man nešķiet, ka gadiem vajadzētu būt būtiskākajam vai izšķirošākajam faktoram. Ja cilvēki ir satikušies, ir lietas, ka viņus abus ārkārtīgi tur kopā, tad tam ir iemesls. Un vecums lai pakāpjas malā!” spriež seriālu zvaigzne.

Dzīvē aktrise Dārta Daneviča, kura šoruden mirdz vēl kādā TV3 seriālā – ”Ēnu spēles” –, ir kopā ar kolēģi uz teātra skatuves un filmēšanas laukumā – Niklāvu Kurpnieku (25).

“Es priecātos, ja seriālā mums būtu izvērsta kopīga līnija, kur mēs varētu kopā pastrādāt un pierādīt sev un skatītājiem, ka mēs spējam abstrahēties no realitātes, kas ir ārpus filmēšanas laukuma, un radīt kaut ko pavisam jaunu,” Skaties.lv atzina aktrise. Vairāk par to, kā ir kopā ar mīļoto strādāt plecu pie pleca, lasi šeit!