Šajā nedēļā TV3 šovā ”Gandrīz ideālās vakariņās” izvēlēta visai raiba kompānija – kulinārajā sacensībā spēkiem mērosies mūziķe Annija Putniņa, jogas skolotājs Sandis Inzelbergs, vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone un sabiedrisko attiecību speciālists un mūziķis Kaspars Upacieris.

Pirmā izaicinājumu pagatavot varbūt pat ideālas vakariņas pieņēma četru bērnu mamma, perfekcioniste Inese Dāvidsone. Viņa savus viesus pārsteigs ar veģetāriem un vegāniem ēdieniem, kādus vakariņu dalībnieki nav pat sapņos redzējuši.

Otrajā vakarā viesus savas mammas dzīvoklī sagaidīs jogas skolotājs Sandis Inzelbergs. Sandis dzīvo lielā askēzē un ēd tikai reizi dienā. Viņa dzīvesveids ir tik atšķirīgs, ka vakariņu gatavošanā un viesu uzņemšanā Sandis izmantos savas mammas gatavoto scenāriju it visam.

Mūziķe Annija Putniņa viesus izaicina ne pa jokam. Arī viņas vakariņas ir pilnīgi atšķirīgas no iepriekšējās dienās pieredzētajām, jo viesus Annija sagaida uz jahtas. Par spīti tam, ka tuvojas negaiss, Annija ar viesiem dosies jūrā.

Noslēdzošajā sērijā viesus uzņems sabiedrisko attiecību speciālists, kādreizējā radio balss Kaspars Upacieris jeb Ufo. Lai arī vakariņu maratonā ir divi veģetārieši, Kaspars nekautrējās viesiem celt galdā to, kas pašam garšo, bet izklaidē piedāvās ielūkoties savā muzikālajā daiļradē.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu ”Gandrīz ideālas vakariņas no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!