TV3 piedāvā jaunu dokumentālo seriālu ”Hītrova: lidostas ikdiena”. Hītrovas lidosta Londonā ir lielākā un noslogotākā lidosta ne tikai Lielbritānijā, bet visā Eiropā. Tā gadā apkalpo vairāk kā 70 miljonus pasažieru. Katras 45 sekundes šajā lidostā paceļas vai nolaižas lidmašīna. Visam šeit ir jāstrādā perfekti un saskaņoti, jo katra mazākā kļūda atbalsosies visā Eiropā un pat pasaulē, bet katra nokavēta minūte izmaksās milzu naudu.

Hītrovas lidostai, kas ir nelielas pilsētiņas izmērā, ir sava policija, mediķi un reliģiozie līderi. No apkopējiem un bagāžas pārbaudītājiem līdz gaisa satiksmes kontrolieriem – katram šeit ir sava nozīmīga loma, lai lidosta strādātu kā vienots organisms.

Šis dokumentālais seriāls skatītājiem ļauj redzēt to, kas ikdienā pasažieriem paliek aiz kadra – kādi vēl darbinieki bez tiem, ar ko saskaramies ceļojot, strādā lidostā, kāda ir viņu darba ikdiena, ar kādām problēmām un izaicinājumiem viņi saskaras.

Par lidmašīnu drošu nolaišanos un pacelšanos atbildīgs ir ne vien gaisa satiksmes kontrolieris, bet arī darbinieki, kas nodrošina, lai skrejceļi ir kārtībā un uz tiem neatrodas nepiederoši priekšmeti – katrs vēja atpūstais maisiņš var izraisīt nelaimes gadījumu. Ar pasažieriem bieži kopā ceļo arī viņu mājdzīvnieki – tos visus un viņu dokumentus pārbauda īpaši apmācīti darbinieki.

Dzīvnieku dokumenti ne vienmēr ir kārtībā un tad jāmeklē risinājumi, jo tādos gadījumos mīluļus saimniekiem atdot uzreiz nav iespējams. Pasažieriem dažreiz ir nepieciešama mediķu palīdzība, un, protams, ir gadījumi, kad iejaukties nākas arī policijai.

Katra lidmašīna uz lidostu atved simtiem cilvēku un tikpat dzīvesstāstu ar viņiem kopā… Tie ir ceļotāji, biznesa cilvēki, tādi, kas apciemo draugus vai ģimeni, tādi, kas atgriežas mājās no ciemošanās, un ir arī tādi, kas viens otru sagaida un satiekas pirmo reizi dzīvē. Cik cilvēku, tik stāstu, un seriāls ļauj ielūkoties arī dažos no tiem.

Sekosim aizraujošai, saspringtai un ļoti interesantai lidostas ikdienai dokumentālajā seriālā ”Hītrova: lidostas ikdiena” no 5. jūlija svētdienās plkst. 19:00 TV3!