Sestdienu vakaros plkst. 18:00 kanālā TV3 sāksies īsta jautrība – trakais, smieklīgi izklaidējošais un arī mazliet izzinošais šovs ”Elenas spēle”! Šovu vada slavenā ASV komiķe un TV personība Elena Dedženeresa, bet tajā piedalās visdažādākie cilvēki no visas Amerikas.

Šo spēli aizraujošu un smieklīgu padara vairāku lietu kombinācija – nopietni un ne tik nopietni, grūti un pavisam vienkārši jautājumi, kā arī neparasti un dīvaini veiklības pārbaudījumi, un tas viss apvienots ar priecīgu dauzīšanos.

Šis spēles dalībniekiem jābūt īpaši drosmīgiem – šeit pavisam noteikti nāksies izskatīties neveikliem, nosmērēties, streipuļot un gāzties, krist un spiegt, un tas viss auditorijai par prieku.

Tomēr mērķis ir kārdinošs – labākais balvā saņems 100 tūkstošus dolāru! Pēc pirmajiem pārbaudījumiem, kurā vairāki dalībnieki sacenšas savā starpā, to uzvarētāji nonāk finālā, no kura ir tikai viena izeja – atbildēt pareizi uz Elenas jautājumu vai arī – Elena nospiedīs pogu… Viens vienīgais, kuram Elena nenospiedīs pogu, tiks pie iespējas iegūt galveno balvu!

Elene Dedženeresa jau septiņpadsmit gadus vada pati savu sarunu šovu, priecējot skatītājus ar savu humora izjūtu, aso prātu, pozitīvo skatījumu uz dzīvi, draudzīgo attieksmi pret saviem sarunu biedriem, un visdrīzāk tieši šo īpašību dēļ kļuvusi tik ļoti populāra ne tikai ASV, bet visā pasaulē.

Tomēr tieši šogad populārā šova vadītāja iekūlās negaidītā skandālā – vairāki viņas darbinieki apgalvojuši, ka darbā Elena nav nemaz tik pozitīva, ir apvainojusi savus darbiniekus, izsakot aizskarošas un rasistiskas piezīmes, nepamatoti sodījusi viņus un vispār radījusi toksisku darba vidi. Pēc šiem paziņojumiem Elena ir atvainojusies visiem, kam likusi justies slikti, un daudzas slavenības izteikušas viņai atbalstu.

Kamēr tiek noskaidrota patiesība, skatīsimies jautro, azartisko un dullo šovu ”Elenas spēle” no 21. novembra sestdienu vakaros plkst. 18:00 TV3!