Visiem kulinārijas šovu un gatavošanas sacensību faniem – jauns pavāršovs ”Šefpavāru cīņas. Juniori” no 25. janvāra darbdienās plkst. 18.10 TV3!

Kā jau norāda šova nosaukums, tā galvenie varoņi būs pavāri juniori! Šajās gatavošanas sacīkstēs par labākā šefpavāra titulu sacentīsies divpadsmit drosmīgākie, apņēmīgākie un talantīgākie bērni no visas Amerikas, kurus vieno tas, ka viņu dzīve, aizraušanās un nākotnes sapņi ir saistīti ar gatavošanu.

Jaunos talantus gaida divdesmit četri dažādi izaicinājumi – no ātriem viena ēdiena pagatavošanas uzdevumiem līdz sarežģītām vairāku ēdienu maltītēm. Spriedze, karsta cīņa, kļūdas un neveiksmes, uzvaras un sakāves, prieka asaras, satraukuma asaras, bēdu asaras – ceļš uz lielo finālu būs piedzīvojumu un pārdzīvojumu pilns!

Bērnu pagatavotos ēdienus vērtēs profesionāli un zinoši tiesneši – kulinārijas eksperte, atzīti pavāri un pieaugušo gatavošanas šovu uzvarētājs. Kāds tiks izslēgts, kāds pārliecinoši virzīsies uz priekšu līdz pat finālam, taču par uzvarētāju kļūs tikai viens – Šefpavāra-juniora titulu un kārdinošu naudas balvu 50 tūkstošus ASV dolāru, lai savus kulināros sapņus īstenotu dzīvē.

Seko aizraujošai cīņai un noskaidro – kurš būs labākais un iegūs ”Šefpavāru cīņas. Juniori” uzvarētāja titulu – no 25. janvāra darbdienās plkst. 18.10 TV3!