Kanāla TV3 un televīzijas Go3 ik vakara seriāla – dzīves drāmas ”Nemīlētie” jaunajā sezonā ”Svešie” aktieru ansamblim pievienojas aktrise Zane Dombrovska, kura atveidos prokurori Renāti. Taču tas vēl nav viss – aktrise un mūziķe seriālam sarakstījusi dziesmu ”Svešie”, kas paspilgtinās varoņu jūtu un emociju pasauli.

Aktrisi un mūziķi Zani Dombrovsku skatītāji jau iepriekš iepazinuši TV3 Life seriālā ”Viņas melo labāk”, taču tagad būs iespēja iepazīt aktrisi jaunā lomā seriālā ”Nemīlētie”. Viņai uzticēts atveidot prokurori Renāti, kura seriālā izmeklēs gan Zīles (Artūrs Dīcis) tēva Mārtiņa (Juris Lisners) pazušanas lietu, gan kļūs par daļu no seriāla romantiskās stāsta līnijas.

Turpinot savas radošās gaitas, līdztekus aktrises karjerai, Zane ir kļuvusi par neatkarīgo mākslinieci, sevi attīstot un pilnveidojot arī mūzikas žanrā. 2020. gadā viņa uzsāka mācības Igaunijā, Mūzikas un teātra akadēmijā, studējot maģistra programmā ”Audiovizuālā kompozīcija”. Tādēļ iespēja piedalīties seriāla radošajā procesā ne vien kā aktrisei, bet arī kā mūziķei ir bijusi likumsakarīga, kuru māksliniece ļoti novērtē.

”Līdz šim esmu veidojusi muzikālos noformējumus vairākām teātra izrādēm, dažādus ”soundscape”, skaņu instalācijas vides objektiem, kā arī skaņu celiņu animācijas īsfilmai, bet mans sapnis ir uzrakstīt mūziku pilnmetrāžas filmai, tādēļ esmu ļoti, ļoti priecīga, ka dažādu jauku apstākļu sakritības dēļ mani uzrunāja uzrakstīt kadram seriālā ”Nemīlētie”,” stāsta Zane.

”Dziesmu komponēju tā, lai to varētu izmantot arī instrumentāli, seriāla audio celiņam. Un tēma par cilvēkiem, kuri ir apmaldījušies, arī man pašai kā māksliniecei ir aktuāla. It īpaši jūtīgi man tas ir mūsu valsts tuvo kaimiņu politisko notikumu kontekstā.

Es ļoti ceru, ka seriāla varoņi, maldoties pa saviem ceļiem un neceļiem, uzrunās savus skatītājus un kopā liks noticēt, ka savu pasauli labāku mēs radām paši ar savām izvēlēm,” saka aktrise un dziesmas autore.

Paldies par šo skaņdarbu viņa saka arī mūziķim un aranžētājam Raimondam Macatam, kurš dziesmu samiksēja un samāsterēja.

Skaties seriāla ”Nemīlētie” jaunāko sezonu ”Svešie” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.05 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā laikā!