TV3 piedāvā ieskatīties Lielbritānijas noziedzīgākās daļas Jorkšīras ceļu policijas ikdienā dokumentālajā šovā ”Ceļu policija”. Katru dienu šeit ceļu policistus sagaida jauni izaicinājumi, katru sekundi kaut kas notiek – saņemts zvans, un jādodas ceļā!

Varētu šķist, ka ceļu policijas galvenais uzdevums ir ceļu satiksmes pārkāpēju tvarstīšana, tomēr realitāte ir krietni skarbāka – Lielbritānijas ceļi ir ieguvuši svarīgāko lomu cīņā ar noziedzību.

Viņu pārziņā ir gan vienkārši apdrošināšanas pārkāpumi, gan organizētā noziedzība. Ceļu policisti ik dienas saskaras ar nopietniem noziegumiem un bīstamiem noziedzniekiem, un viņu mērķis – notvert tos, kas izmanto ielas, lai pastrādātu noziegumus.

Spriedze, ātrums, smagas autoavārijas, izmanīgi narkodīleri, nekaunīgi laupītāji un pusaudži, kuri izklaidējas, braukājot bez autovadītāju apliecībām – tā ir ceļu policijas ikdiena.

Bīstamas pakaļdzīšanās pa lielceļiem, šaurām ielām, parkiem un pat bezceļiem, īstas ātruma sacīkstes, reizēm autiņi pa gaisi, aizturēšanas, draudi un lāsti – tas katru dienu jāpiedzīvo policistiem.

Dodies līdzi policijas patruļām to reidos, piedalīties noziedznieku tvarstīšanā un ieklausies policijas darbinieku stāstos dokumentālajā šovā ”Ceļu policija” no 12. oktobra darbdienās plkst. 19:00 TV3!