Prieks visiem mistikas un paranormālā cienītājiem – no 1. jūlija trešdienu vakaros cīņu par Krievijas spēcīgākā ekstrasensa titulu sāk burvji, magi, raganas un cilvēki, kas pārliecināti, ka viņiem piemīt īpašas spējas, šova ”Ekstrasensu cīņas” 20. sezonā.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. 20. jubilejas sezonā no daudziem pretendentiem tiks atlasīti labākie divpadsmit, kuri startēs finālā, bet viena dalībniece starp labākajiem nokļūs bez atlases – Vilma Genriha kā šova ”Ekstrasensu skola” uzvarētāja.

Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji.

Astrīda ir ragana no Ķīnas, un viņa palīdzību lūdz gariem. Maskavas mājsaimniece Svetlana Voinoroviča strādā ar vienkāršu virtuves nazi. Nīna Raita ir astroloģe no Spānijas, bet Marija Cimintija – modele un dziedātāja no Gruzijas. Alisa Suvorova ir populāra Krievijas modele, kura pārvākusies uz dzīvi Milānā. Darja Jevtušenko jau reiz startējusi Ekstrasensu cīņās, taču neiekļuva starp labākajiem, tāpēc mēģina veiksmi vēlreiz. Dmitrijs Matvejevs ir tetovēšanas meistars un apmeklējis ekstrasensu apmācības seminārā. Ivans Sobotņickis skatītāju uzmanību piesaistīs ar īpašu atribūtu, kuru izmanto savā darbībā. Kudrats Ahunovs ir horeogrāfs un stilists, bet Irina Ignatenko skatītājiem pazīstama kā šova ”Ekstrasensu skola” dalībniece.

Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

Izturējuši atlasi, ekstrasensi ķersies pie nopietnu lietu izmeklēšanas – skaidros aizdomīgus nāves apstākļus, meklēs pazudušus cilvēkus un šķetinās citas sarežģītas problēmas.

Seko aizraujošai un neticamai cīņai par Krievijas labākā un spēcīgākā ekstrasensa titulu, notici neticamajam un dzīvo līdzi Latvijas pārstāvjiem jau no 1. jūlija trešdienu vakaros plkst. 21.05 TV3!