Šajā nedēļā TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” tiksies kolorīta pašmāju mūziķu kompānija – dziedātāja Dināra Rudāne, vijolniece Kristīne Balanas, mūziķis no grupas ”Double faced eels” Mārtiņš Gailītis jeb tautā sauktais Marka un mūžīgais panks un uzņēmējs Herberts Blumbergs jeb Herbe.

Pirmajā vakarā ciemosimies pie dziedātājas Dināras Rudānes un uzzināsim, kas ir “eč poč mak” un kāpēc Dināra mīklu pīrāgiem mīca, sēžot uz grīdas. Vakara gaitā, iespējams, radīsies arī jauna muzikālā grupa “Lifts”! Vai vakariņu viesi novērtēs viņas pasniegtos tatāru ēdienus?

Stafeti pārņems pasaules slavu un atzinību ieguvusī vijolniece Kristīne Balanas. Kristīne savus viesus nepārprotami pārsteigs jau ar pirmo dzērienu – viņas tēva slepeno uzlējumu. Tikpat jestri vakars turpināsies ar spēli, kurā uzzināsim dažus patiesus un dažus melīgus faktus par dalībniekiem. Uzzināsiet, vai vijolniece ir tikpat prasmīga namamāte un ēdienu gatavotāja.

Trešo vakariņu namatēvs būs mūziķis Mārtiņš Gailītis jeb Marks, kurš izklaidēs viesus ne tikai ar sarunām par mūziku, bet arī pats uzstāsies. Šajā vakarā uzzināsim arī to, kādus bērnības nedarbus katrs reiz ir sastrādājis, kā arī sūtīsim atvainošanās vārdus tā laika kaimiņiem. Mārtiņa gatavotie ēdieni pārsteigs ne tikai viesus, bet arī viņu pašu. Vai šādas namatēva un pavāra prasmes garantēs viņam labus novērtējumus?

Vakariņu nedēļu noslēgs Herbe – panks, kurš mēdz staigāt uzvalkā un ne tikai muzicēt, bet arī vadīt biznesu. Kopā ar viesiem viņš radīs kopīgu dzejoli, kā arī uzzināsim vai visiem viesiem mīļākā mūzikas grupa ir ”Prodigy”. Šajā vakarā uzzināsim, kāpēc Herbes kafejnīcā reiz lauzusies ”Alfa” specvienība un kurš galu galā būs šīs nedēļas uzvarētājs!

Skaties izklaidējošo kulinārijas šovu ”Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!