Ceturtdienas, 9. septembra, vakarā grandiozas svinības norisinājās ”Berga Bazāra” kvartālā – tur tika aizvadīta varena ballīte, atklājot mediju grupas “TV3 Group” televīzijas kanālu jauno sezonu. Pasākuma viesus priecēja izklaidējoša muzikālā programma, un vienkopus pulcējās TV zvaigznes un personības.

Vakara vadītāju lomā iejutās rīta raidījuma “900 sekundes” moderatori Kristīne Komarovska un Mārtiņš Spuris, savukārt par muzikālo pavadījumu gādāja radio ”Star FM” ētera personība Maija Rozīte-Krištopane.

Vakara sākumā viesi tika iepazīstināti ar “TV3 Group” rudens sezonas jaunumiem. Kopumā skatītājus sagaida vairāk nekā 30 dažādi vietēji ražotā satura raidījumi – vērienīgākais muzikālais šovs “X Faktors”, realitātes šovs “Lauku sēta”, attiecību šovs “Saimnieks meklē sievu”, kulinārais raidījums “Gandrīz ideālas vakariņas”, jauna ģimenes spēle “Mini pa trim”, raidījums suņu mīļiem “Es mīlu savu suni”.

Jaunajā sezonā TV skatītājus priecēs arī seriāli “Nemīlētie”, “Viņas melo labāk”, “Tunelis”, dokumentālo īsfilmu sērijas “Ārsti”, “Bolīvija. Pa kokas pēdām” un daudzi citi jaunumi.

“Mēs esam ļoti priecīgi sākt mūsu jauno sezonu un iepazīstināt skatītājus, klausītājus un lasītājus ar “TV3 Group” jaunumiem, kuru šogad tiešām ir daudz! Šajā sezonā mēs piedāvāsim, iespējams, rekordlielu skaitu mūsu pašu ražotā satura, sākot ar vairākiem jauniem seriāliem, šoviem un dokumentālajām filmām, kā arī skatītāju jau iecienītiem un iemīlētiem produktiem – “Viņas melo labāk”, “Nemīlētie” un ilgi gaidīto šova “X Faktors” ceturto sezonu, kas ir vērienīgākais muzikālais šovs ne vien Latvijā, bet arī visā pasaulē.

Un, protams, ik dienu par svarīgāko un aktuālākajiem ziņu notikumiem mūs informēs mūsu ziņu un informatīvie raidījumi – “TV3 Ziņas”, “900 sekundes”, “Bez Tabu”, “Degpunktā” un “Nekā Personīga”.

“Kā lielākā mediju grupa Latvijā mēs turpinām ieguldīt augstas kvalitātes vietējā saturā, kas aptver dažādas intereses un veicina pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, un es ceru, ka to novērtēs arī skatītāji,” aicina mediju grupas “TV3 Group” vadītājs Latvijā Mindaugs Rakausks.

Vakara turpinājumā ar humoristisku stāvizrādi izrādi priecēja ”Star FM” ētera personība Baiba Sipeniece-Gavare. Kā arī viesiem bija iespēja baudīt īpaši pasākumam radītus kokteiļus, iemūžināt mirkļus “GIF” bilžu fotostūrī.

Vakara otrajā daļā uz skatuves kāpa grupa “Citi zēni”, Intars Busulis un “Abonementa 0rķestris”, savukārt noslēgumā īstu ballīti uz skatuves radīja “X Faktora” žūrijas supergrupa ”Bujāns”.