Visiem kriminālistikas, izmeklēšanas un noziedznieku tvarstīšanas cienītājiem – TV3 piedāvā jaunu seriālu par ASV bīstamāko, nežēlīgāko un viltīgāko noziedznieku sarežģītajām vajāšanas operācijām – ”FIB: meklētākie noziedznieki”.

Seriāls ir pavisam jauns, uzņemts tikai šogad, un aizraujošākus kā arī pārsteidzošākus tā stāstus padara fakts, ka tie balstīti uz reāliem gadījumiem. Ārsts, kurš gadiem, tikai izrakstot saviem pacientiem pretsāpju medikamentus, nopelnījis miljonus, bet tad nogalinājis savu sievu un vēl vienu cilvēku un meties bēgt, savā ceļā nežēlojot nevienu.

Izmisumā kritusi sieviete, kas dusmās par vienīgajam dēlam piespriesto netaisnīgo cietumsodu, sarīkojusi apšaudi advokāta birojā, nogalinājusi un ievainojusi cilvēkus un sagrābusi ķīlnieci, pieprasa atbrīvot viņas dēlu un ir gatava uz pilnīgi visu. Bīstami, viltīgi, izmisuši noziedznieki – kā viņus notvert?

Izpētot viņu dzīves, draugus, paradumus un pagātnes, mēģinot saprast noziedznieku motīvus un turpmākos plānus, cenšoties iejusties viņu ādās. Noziedznieki ir visdažādākie – tādi, ar sabrukušiem sapņiem un īpaši neparedzami, rīkojas spontāni un nežēlīgi. Ir arī tādi ar konkrētiem plāniem, kas rīkojas mērķtiecīgi un aukstasinīgi. Taču visus vieno viena lieta – viņi bēg un vēlas tikt nenotverti jebkādiem līdzekļiem.

Bīstamajiem noziedzniekiem pa pēdām dodas pieredzējušais FIB aģents Lakruā un viņa uzticamā komanda – Kenijs, Šerila, Klintons un Hana. Ieskaties drūmākajos un skarbākajos, šokējošos un neticamos ASV noziedznieku notveršanas stāstos – ”FIB: meklētākie noziedznieki” no 23. novembra pirmdienu vakaros plkst. 22:40 TV3!