Vienā nebeidzamā virknē savijusies spriedze un izmeklēšana, ieroču tirdzniecība, mākslas artefaktu zādzības un terorisms, piedzīvojumi, pēdu dzīšana pāri visai pasaulei un arī romantika – TV3 piedāvā interesantu un aizraujošu izmeklēšanas seriālu ”Asiņainie dārgumi”!

Bijušais FIB aģents Denijs Maknamara meties uz vienu roku ar senu artefaktu zagli Leksiju Veziri, lai sadzītu pēdas senam Denija ienaidniekam teroristam Farūkam. Farūks zog senlietas un iegūto naudu izmanto savu teroraktu finansēšanai. Ar Leksiju Deniju saista senas un sarežģītas attiecības – pirms trim gadiem viņš kā FIB aģents notvēra senlietu zagli Leksiju, un starp abiem uzplauka jūtas.

Lai arī attiecībām nebija ilgs mūžs, savstarpējais pievilkšanas spēks nekur nav zudis – dusmu, aizvainojuma un mīlestības kokteilis rada īpaši koķetu noskaņu abu starpā. Tomēr nav daudz laika aizrauties ar amzierēšanos – ir jādara darbiņš!

Leksija liek lietā savu kriminālo prātu, sakarus un zināšanas par zagtu senlietu melno tirgu, Denijs savu FIB pieredzi un pieejamo naudu, un abi metas pasaules mēroga izmeklēšanas un pēdu dzīšanas operācijā. Atcerēsimies gan, ka Denijs vairs nestrādā FIB un nevarēs izmantot savu dienesta stāvokli, lai abus paglābtu, kad Leksija izmantos savas ierastās, bet ne visai likumīgās darba metodes.

Dzīvo līdzi bijušā likumsarga un bijušās noziedznieces piedzīvojumiem seriālā ”Asiņainie dārgumi” no 5. maija otrdienu vakaros plkst. 22:35 TV3!