Visiem detektīvseriālu cienītājiem – zvans, saņemts piecos no rīta. Florences māsa Nata lūdz palīdzību. Viņa ir apjukusi, uztraukusies, nejūtas labi, viņa no kaut kā bēg… Mirkli vēlāk jaunā sieviete tiek atrasta mirusi. Pie šīs un citu lietu izmeklēšanas ķersies tiesnese Alise Nevēra, kura tikko atgriezusies darbā pēc trīs mēnešu ilga dekrēta atvaļinājuma.

Alise strādā kopā ar savu partneri detektīvu Fredu Maršānu. Katram no viņiem ir savas dotības, savas stiprās puses, savas metodes, kā notvert vainīgo, taču mērķis – abiem kopīgs. Starp abiem virmo plaša emociju gamma – gan draudzība un zināmas simpātijas, gan nesaprašanās un domstarpības, kas drūmo izmeklētāju darba dienu padara krietni vien aizraujošāku.

Seriāla galvenās lomas – tiesneses Alises Nevēras – atveidotāja ir franču aktrise un modele Marīna Delterma. Jau 17 gadu vecumā Marīna devās uz Ņujorku, kur sadraudzējās un dzīvoja kopā ar pasaulslaveno franču modeli un dziedātāju Karlu Bruni. Abas kļuva par labākajām draudzenēm, un Marīna bija viena no retajiem viesiem, kas bija klāt skandalozajās un ļoti privātajās Karlas Bruni un Francijas bijušā prezidenta Nikolā Sarkozī kāzās.

Līkumo cauri sarežģītām izmeklēšanas lietām, pagātnes notikumiem un privātās dzīves peripētijam seriālā ”Alise Nevēra” no 1. septembra darbdienās plkst. 16:00 TV3!